Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pany lusterka składane z fotochromem i opuszczanym lusterkiem ile ma mieć pinów. Pytam o B8.5 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Podpowie mi ktoś na co najlepiej wymienić przedliftowe lampy w B5? 
obecne się już do niczego nie nadają - pourywane zaczepy, brak połowy odbłyśnika, nic nie widać...

Nie wiem czy soczewki z polifta, czy jakieś nowe zwykłe ale zamiennik? Pomoze ktoś? Najważniejsze żeby jak najlepiej to świeciło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2019 o 13:00, Norbas napisał:

Pany lusterka składane z fotochromem i opuszczanym lusterkiem ile ma mieć pinów. Pytam o B8.5 :) 

10 pinów - to co 8 + składanie (plus instalacja fotochrom)

12 pinów - (10+2) to to co wyżej + side assist

14 pinów - full opcja (grzanie, składanie, fotochrom, pamieć lusterek+ side assist )

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Potrzebuję jak najszybciej sprawdzić A4kę po vinie. Oczywiście nie za darmo. Możemy mamy kogoś tutaj, kto ma dostęp do takich informacji? Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś może całkiem przypadkiem wolnego znaczka sline do kiery ściętej,lub normalnej bo są takie same a najlepiej to szukam tego ze zdjęcia poniżej,w Aso we Wrocławiu nie dostępne bo dostalem maila i napisali że juz nie produkowane,może ktoś ma przez przypadek 1of333 ? ? 

4150EFA1-84C1-4252-8AB3-E4992F9A8422.jpeg

Edytowane przez Leszczonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem na etapie robienia wydechu w MG. Gdzieś kiedyś mi się obiło że niektóre fora mają u nich rabat. Ktoś coś wię albo na kogo się powołać żeby jakoś grosz jeszcze został?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopacy, mając normalne zwykłe nagłośnienie przekodowywał sobie ktoś na nagłośnienie Geng bang ? :kox: jeżeli nie, to polecam spróbować zakodować to sobie, bo zszokował mnie dzisiaj efekt po samym przekodowaniu, bez zmiany żadnych głośników itd. :slina: 

Miałem Do tej pory wpiętego dokładanego suba ze wzmakiem, ale po przekodowaniu suba wypiąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po zakodowaniu pamiętajcie, żeby zrobić Reset MMI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O. A ja mam Concerta. A to kodowanie to z którego modułu? MMI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

I po zakodowaniu pamiętajcie, żeby zrobić Reset MMI. 

Ta informacja jest na forum od dłuższego czasu ale nie wierzyłes, że to działa ?

Godzinę temu, Hohe napisał:

O. A ja mam Concerta. A to kodowanie to z którego modułu? MMI?

Teoretycznie działa to tylko z ASS, więc albo KOJ@K nie wie co ma w aucie albo ktoś przed nim wymienił tuner ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, corradoowner napisał:

Ta informacja jest na forum od dłuższego czasu ale nie wierzyłes, że to działa ?

Teoretycznie działa to tylko z ASS, więc albo KOJ@K nie wie co ma w aucie albo ktoś przed nim wymienił tuner ?

Działa pod zwykły tuner ale to nie Jest kodowanie pod banga bo to co innego, tam coś Z głośnikami i sztukami Się koduje, robiłem to kiedyś w b8 z zwykłym tunerem 53  i różnica była 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, WydRos napisał:

Działa pod zwykły tuner ale to nie Jest kodowanie pod banga bo to co innego, tam coś Z głośnikami i sztukami Się koduje, robiłem to kiedyś w b8 z zwykłym tunerem 53  i różnica była 

Tak ale KoJ@K ma MMI 3G+ bez ASS i tuner przyjął kodowanie banga i dźwięk się zmienił diametralnie więc albo kodowanie działa dla zwykłego tunera albo ktoś wcześniej wymienił tuner. Nikt nie potwierdził czy tuner bez ASS przyjął kodowanie banga i zmienił dzwiek na plus. Mam taki tuner więc jak będę miał chwilę czasu to spróbuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, corradoowner napisał:

Tak ale KoJ@K ma MMI 3G+ bez ASS i tuner przyjął kodowanie banga i dźwięk się zmienił diametralnie więc albo kodowanie działa dla zwykłego tunera albo ktoś wcześniej wymienił tuner. Nikt nie potwierdził czy tuner bez ASS przyjął kodowanie banga i zmienił dzwiek na plus. Mam taki tuner więc jak będę miał chwilę czasu to spróbuję. 

Zmieniając kodowanie na banga odcina ci dźwięk jak nie masz wzmacniacza i nie będzie nic grać 

kojak nie ma 3g+

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 3G high , raczej nikt nic wcześniej tu nie zmieniał.

20191225_145259.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WydRos napisał:

Zmieniając kodowanie na banga odcina ci dźwięk jak nie masz wzmacniacza i nie będzie nic grać 

kojak nie ma 3g+

Nie zgodzę się. Zobacz temat w car audio b8 kodowanie tunera. Też mam ASS w mmi 3g+ i zmieniłem kodowanie na bang olufsen. Nic mi nie odcielo a po kodowaniu dźwięk zmienił się o 180 stopni na plus oczywiście. Jakbym wsiadł do innego auta. Kilka osób z forum zrobilo to samo i u wszystkich działa to tak samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, corradoowner napisał:

Nie zgodzę się. Zobacz temat w car audio b8 kodowanie tunera. Też mam ASS w mmi 3g+ i zmieniłem kodowanie na bang olufsen. Nic mi nie odcielo a po kodowaniu dźwięk zmienił się o 180 stopni na plus oczywiście. Jakbym wsiadł do innego auta. Kilka osób z forum zrobilo to samo i u wszystkich działa to tak samo. 

Nie rozumiesz, nie pierwszy raz zmieniałem audio i montowałem takie rzeczy, przekodowujac tuner na bang znika dźwięk jak nie ma wzmacniacza, to jest kodowanie czegoś innego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...