Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

3 godziny temu, dareksu napisał:

ma ktoś na sprzedaż oryginalne rotory 19" do B8? bez kapci

Mogę ściągnać opony, za 3200zł + wysyłka do zabrania

 

Edytowane przez FroS-t
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podpowie ktoś jak zdjąć tapicerkę z klapy w sedanie A6 C7? Znajomej grzyby rosną, pełno wody w klapie. Czy winna może być tylko uszczelka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż czy lampy w klapie są dokręcone i dociśnięte, orazzobacz czy po otwarciu klapy na rogach są te takie gumowe małe zaślepki, jak są to je wyjmij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Muszę zerknąć na te lampy. Zaślepki już wyjąłem, ale to chyba nie jest rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hohe

 

content-pdf-large.png
WWW.DROPBOX.COM

Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos anywhere and share them easily. Never email yourself a file again!

trójkąt jest na 2 śrubkach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje numer uszczelki, która przychodzi na przewód wchodzący do chłodniczki skrzyni biegów (dolny) do 2.0tdi (caga) multitronic 2011r, może ktoś pomoc? Dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, dawid7737 napisał:

Panowie potrzebuje numer uszczelki, która przychodzi na przewód wchodzący do chłodniczki skrzyni biegów (dolny) do 2.0tdi (caga) multitronic 2011r, może ktoś pomoc? Dziękuje 

VIN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś podrzucić punkty odniesienia do montażu oznaczeń supercharged na błotnikach do audi s5 8t po lifcie z wersji USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, MaciekPL napisał:

Ja mam z a5 8t 9j et33 

Ile Waćpan za ten felugi sobie życzysz? Wrzuć zdjęcia.

 

20 godzin temu, FroS-t napisał:

Mogę ściągnać opony, za 3200zł + wysyłka do zabrania

 

Nope...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, qujot napisał:

@Hohe

 

content-pdf-large.png
WWW.DROPBOX.COM

Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos anywhere and share them easily. Never email yourself a file again!

trójkąt jest na 2 śrubkach

 

Dzięki wielkie! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poda ktoś nr wtyczki do przycisku w klamce wewnątrz samochodu od otwierania i zamykania auta

Edytowane przez EndriuGiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z plecionką tj przy wypalaniu DPF śmierdzi w kabinie no i na wolnych obrotach drży wydech, z tego co widzę to jest to rura + łącze(8K0254350S) 

 

mk4suyinb2zjhlnsj942.jpg
INTERCARS.PL

Rura wydechowa BOSAL 800-121 (Audi A4 (8K2, B8), A4 Avant (8K5, B8)) - w sklepie internetowym Sklep Inter Cars. 3 lata gwarancji! Wysyłka w 24h! 1000 warsztatów w całej Polsce!

Czy można wyciąć plecionkę i wspawać nowę zamiast wymieniać całość jeśli rura jest ok? Jeśli tak to prosiłbym o nr albo jakiś link do takiego łącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, jak wygląda sprawa miski w b8? Albo inaczej jaki jest najniższy punkt w b8, w b5 była miska, b8 tak samo czy może zakryta jest sankami? Już parę razy zdarzyło mi się przytrzeć i się zastanawiam czy nie pomyśleć o stalowej osłonie? Silnik CNHA, z góry dzięki za info.

Pozdrawiam, Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, szafa napisał:

Panowie pytanie, jak wygląda sprawa miski w b8? Albo inaczej jaki jest najniższy punkt w b8, w b5 była miska, b8 tak samo czy może zakryta jest sankami? Już parę razy zdarzyło mi się przytrzeć i się zastanawiam czy nie pomyśleć o stalowej osłonie? Silnik CNHA, z góry dzięki za info, 

Pozdrawiam, Arek

Moim zdaniem najniższym punktem jest stelaż i osłona od silnika do skrzyni, oraz maglownica, miska olejowa silnika jest zdecydowanie wyżej, zdjęcie podglądowe..

audi-a4-8-oslona-silnika-miski-olejowej-podwozia-osobowe-warszawa-sprzedam-487522038.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma ktoś trójkątów drzwi przód b&o czarne na sprzedaż? Bo nigdzie nie idzie ich znaleźć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, EndriuGiz napisał:

Panowie nie ma ktoś trójkątów drzwi przód b&o czarne na sprzedaż? Bo nigdzie nie idzie ich znaleźć :(

Cały komplet z sedana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...