Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Hohe napisał:

Instrukcja mówi co innego, może masz na myśli inny środek. 

Brudnym odpływem chcesz wpuszczac preparat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

11 minut temu, Dev napisał:

Brudnym odpływem chcesz wpuszczac preparat ?

A jakie to ma znaczenie? Rurka ma 80cm. Zresztą nie o to pytałem. Nie mogłem zlokalizować odpływu klimy pod autem. Wiem gdzie jest w środku, ale odchylenie podłogi, jak mówi ELSA, jest niemożliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpuszczanie czegoś przed odpięty odpływ w wnętrzu samochodu to głupi pomysł z tego względu że preparat zacznie się skraplać i wypływać przez ten odpływ więc będzie Ci wsiąkało w wykładzinę to co wypłynie z parownika. Lepiej wyciągnąć filtr i bawić się z wpychaniem rurki przez otwór w stronę parownika, chociaż ja wyciągam schowek oraz rozbieram "dolot" do parownika z wentylatorem, mimo wszystko łatwo się to rozbiera (parę śrubek i wysuwa się całość z zaczepu) i jest łatwy dostęp do parownika. Pół litra czystej IPA plus kilka kropel zapachu (leśnego), który dodaje się do odkurzacza wodnego dla mniejszego smrodu i w butelkę z zwykłym spryskiwaczem. Parę minut pryskania na parownik od góry do dołu i przelaniu przez niego 0,5l izopropanolu załatwia sprawę. W zasadzie ten środek WURTH'a to też ipa z zapachem pod ciśnieniem. Później po złożeniu wszystkiego w całość ozonuję jeszcze wnętrze samochodu. Zawszę na wiosnę to robię i nie śmierdzi mi w samochodzie nawet pod koniec zimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie najlepszy pomysł. Będę na podnośniku następnym razem to znajdę ten odpływ pod spodem. Tak czy inaczej, to tylko profilaktyka. Na razie nic mi nie śmierdzi. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje rady planuje zmianę tarcz i klocków w a4 b8 sedanie 2.0 benzyna 224km  stoi na 18" . 

Moglibyście mi polecić jakieś tarcze w raz z klockami które działają i w miarę się prezentują pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bujak10 napisał:

Witam potrzebuje rady planuje zmianę tarcz i klocków w a4 b8 sedanie 2.0 benzyna 224km  stoi na 18" . 

Moglibyście mi polecić jakieś tarcze w raz z klockami które działają i w miarę się prezentują pozdrawiam 

mam wszystko co potrzebujesz do montazu na auto, chyba ze chcesz cos wiekszego

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dev napisał:

mam wszystko co potrzebujesz do montazu na auto, chyba ze chcesz cos wiekszego

A z czym się to wiąże są większe koszta jak to wygląda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bujak10 napisał:

A z czym się to wiąże są większe koszta jak to wygląda? 

zadzwon jutro to Ci powiem co i jak

693456699

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos ostatnio pytał o fotele. Bede miał dwa komplety. Jedne pelna skóra, drugie z alcantara. Kompletne z air bagiem, podgrzewane, tunel ,boczki. 1300zl za komplet jakby ktos jeszcze szukał to pn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. Panowie mam pytanie.  Pewnie już nie raz padło na tym forum, z różnymi odpowiedziami, ale ja zapytam jeszcze raz ;-)

Czy macie jakiś "bezpieczny" komis samochodowy do polecenia? Okolice Warszawy, Łodzi, może coś w Trójmieście - choć ja nic tu nie znam. Mam wrażenie, że czasy dużch oszustw już chyba mamy za sobą, skoro niektórym biznes dobrze się kręci, to chyba nie mogą na potęgę oszukiwać???

Szukam Ibizy lub Megane Coupe z roczników 2009 - 2014 i na Pomorzu ciężko o coś fajnego - większość to właśnie Łódź lub Warszawa......

Będę wdzięczny za jakieś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, składam A5 polift, potrzebuje ogarnąć prawą instalację, która idzie z prawego błotnika do lampy, halogenu, radaru itd. 23 przewody idą.  Może ma ktoś jakoś pomóc, może ktoś ma taką wiązkę, albo chociaż jakiś schemat, najlepiej zdjęcie jakie kostki są potrzebne....ciężko z handlarzami się rozmawia, nie potrafią jednoznacznie wskazać prawidłowej części instalacji, aby dobrze "wyciąć" 

Takie coś dostałem - czy to będzie pasować ? 

PART_1581333320207.jpeg

Edytowane przez adamtower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś chętny może na nowe popielniczki w kształcie kubka o nr 8X0864575A bo będę miał dwie, 50 zł z przesyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Hubertus01 napisał:

ktoś chętny może na nowe popielniczki w kształcie kubka o nr 8X0864575A bo będę miał dwie, 50 zł z przesyłką

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Panowie podpowie ktoś?

Jak jest z resetem wartości wyuczonych w tiptronicu ZF8HP55?

Skrzynia sama się zaadaptuje podczas jazdy czy trzeba innego interfejsu? Odis? Vcp?

20200211_185443.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, da się coś podregulować żeby jedynka i dwójka wchodziły lepiej? Czy coś się sypie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Hohe napisał:

Panowie, da się coś podregulować żeby jedynka i dwójka wchodziły lepiej? Czy coś się sypie?

Panel mmi zdjąć, wszystkie gumy z lewarka, tam jest taka kula, nasmarować czymś, śrubę torxa popuścić Ustawić lewarek skręcić i tyle 

powinno być lepiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię. Jakiś rok temu wymieniałem te nieszczęsne ślizgi i prowadnicę bo wstecznego nie mogłem wrzucić. A sprecyzuj - „ustawić lewarek”?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Hohe napisał:

Tak zrobię. Jakiś rok temu wymieniałem te nieszczęsne ślizgi i prowadnicę bo wstecznego nie mogłem wrzucić. A sprecyzuj - „ustawić lewarek”?

Ja popuscisz śrubę będziesz wiedział co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...