Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja robiłem u gościa w Bydgoszczy, mam zastrzeżenia co do jakości spawu/klejenia ale tego nie widać.

Działa i ceny dobre ( zadzwoń dogadaj temat przez tel)

https://allegro.pl/oferta/idp-lampy-audi-a4-b8-usa-eu-przerobka-przerobione-8527133844

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

3 godziny temu, andrzej104513 napisał:

Długo użytkujesz te lampy po przeróbce? 

Juz ponad Rok, bez zastrzezen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, andrzej104513 napisał:

Zna ktoś sprawdzoną firmę do przerobienia lamp tylnych usa, A4 b8 lift. Ewentualnie może ktoś ma na sprzedaż kpl do sedana, lampy neon. 

+48 690 025 023

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, barca8585 napisał:

witam orientuje się ktoś co to za felga 

Myślę że mają taki nr.  8W0 601 025 DH - te akurat są „19" A4 B9 ,  a  8W0 601 025 EG - to chyba „20" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mariusz36 napisał:

Myślę że mają taki nr.  8W0 601 025 DH - te akurat są „19" A4 B9 ,  a  8W0 601 025 EG - to chyba „20" 

dzięki ciekawe jak to wyglada na b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, barca8585 napisał:

dzięki ciekawe jak to wyglada na b8

Nie wygląda to, to koło wygląda jedynie w rs6 i q7 q8 w 21 calach i większych. 19 i 20 to mega słabo siedzi. Mam w robocie takie dwa komplety, przymierzałem do b8 to lipa. Sąsiad na b9 ma to to samo, mówi że jak zamawiał to fajnie wyglądało. Teraz na zimę chce zostawić sobie. Jakis czas temu byłem pod Audi to na każdym modelu ten wzór, a3 a4 a6. Szukaj czegoś innego ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Nie wygląda to, to koło wygląda jedynie w rs6 i q7 q8 w 21 calach i większych. 19 i 20 to mega słabo siedzi. Mam w robocie takie dwa komplety, przymierzałem do b8 to lipa. Sąsiad na b9 ma to to samo, mówi że jak zamawiał to fajnie wyglądało. Teraz na zimę chce zostawić sobie. Jakis czas temu byłem pod Audi to na każdym modelu ten wzór, a3 a4 a6. Szukaj czegoś innego ? 

Dzięki a coś fajnego widziałeś co by pasowało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Szukam mocniejszego turbo do A4 B8 z 2012r silnik 2.0 CR o kodzie CJCA .Najlepiej z tej mocniejszej 170konnej wersji żeby było p&p bez rzeźby. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tommy24 napisał:

Siemanko. Szukam mocniejszego turbo do A4 B8 z 2012r silnik 2.0 CR o kodzie CJCA .Najlepiej z tej mocniejszej 170konnej wersji żeby było p&p bez rzeźby. Ktoś coś?

Czasami nie bierz od Czwura od nas z forum, lub z olxa jakiś niby nowych :). Chcesz się bawić w moc to albo nowe z aso albo sprawdzone źródło. Turbo od Cglc 177ps, ic od 3.0tdi i będzie już 2 z przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że w Aso kosztuje fortunę. Gdyby ktoś coś słyszał to dajcie znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, tommy24 napisał:

Tyle że w Aso kosztuje fortunę. Gdyby ktoś coś słyszał to dajcie znać. 

Czy ja wiem, po podliczeniu u mnie nowego silnika roboty itd. Tej turbiny od czwury to jeszcze na fajne 2 tyg wakacji by było z tą turbina z aso oczywiście ? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady sam mam turbo urzywane ic akurat 3.0 bitdi 2 z przodu i śmiga to już od dawna... nie musi być nowe. Warto było by to chociaż dotknąć :) czy się w ogóle nadaje, bo może się okazać ze okazja z Allegro to odrazu do regeneracji :) 

 

Aaa... nie wiem oczywiście jak inne 2.0 tdi ale moja caga na ic 3.0 tdi puchła w lecie :) tak wiec chyba najlepiej Fmic albo bitdi 

Edytowane przez Afik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w panoramie, sa tez 2 odplywy z tylu tak jak z przodu?
Jak tak, to jak do nich dojsc zeby przedmuchac kompresorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Afik napisał:

Bez przesady sam mam turbo urzywane ic akurat 3.0 bitdi 2 z przodu i śmiga to już od dawna... nie musi być nowe. Warto było by to chociaż dotknąć :) czy się w ogóle nadaje, bo może się okazać ze okazja z Allegro to odrazu do regeneracji :) 

 

Aaa... nie wiem oczywiście jak inne 2.0 tdi ale moja caga na ic 3.0 tdi puchła w lecie :) tak wiec chyba najlepiej Fmic albo bitdi 

Tak wiem o tym tylko że ten cooler z 3.0 jest p&p A reszta to już trzeba rzeźbić, a na to już jestem za stary?

 

Ktos mi rozszyfruje co to za turbo? Nada się ? Turbo po zakupie trafi do sprawdzenia ?

 

Screenshot_20200504-084638_Marktplaats.jpg

Edytowane przez tommy24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tommy24 napisał:

Tak wiem o tym tylko że ten cooler z 3.0 jest p&p A reszta to już trzeba rzeźbić, a na to już jestem za stary?

 

Ktos mi rozszyfruje co to za turbo? Nada się ? Turbo po zakupie trafi do sprawdzenia ?

 

Screenshot_20200504-084638_Marktplaats.jpg

Nie lepiej turbo, które masz wysłać na przyklad do Peruna do przerobienia na hybrydę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kooga napisał:

Czy w panoramie, sa tez 2 odplywy z tylu tak jak z przodu?
Jak tak, to jak do nich dojsc zeby przedmuchac kompresorem?

Znalazlem taki temat. Ktos juz to przerabial? Mysle, ze jak wroce z pracy to sprawdze to poniewaz wlasnie tam tez mi sie zbiera woda :)

https://www.audizine.com/forum/showthread.php/665254-B8-A4-Avant-Rear-Sunroof-Drains-where-the-heck-are-they-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, luk330 napisał:

Nie lepiej turbo, które masz wysłać na przyklad do Peruna do przerobienia na hybrydę?

Nie jestem w temacie jeśli chodzi o hybrydy. Poza tym mieszkam za granicą więc nie chce mi się z tym bawić,kupię ori  CGLC zamontuje i po sprawie. 

 

Ktoś coś podpowie w sprawie interfejsu diagnostycznego? Czym Wy skanujecie/kodujecie swoje B8 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam autela ale do domowych warunków to kabelek z vcds 

 

 

jak p&p to jeszcze wagner :lol:

Edytowane przez Afik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...