Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Kris0112 napisał:

 Były dwa rodzaje a i te same zwrotnice tzn ten sam numer a inne otwory pod wahacz

Tak nigdy nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Hej ma ktoś może stara piastę przód do B8? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kabel vcds hex v2 . Zainstalowałem jak było w instrukcji. Chciałem zrobić pierwsze kodowania i niestety nie łączy z Controlerem. Skanowanie błędów zrobił normalnie.  Ktoś pomoże? To już mój drugi kabel, pierwszy padł po dwóch połączeniach do auta ? Teraz po kilku latach kupiłem następny który sie nie łączy ,chyba nie mam do nich szczęścia ?

Screenshot_20200519-224700_OLXpl.jpg

20200519_225534.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tommy24 napisał:

 

Kupiłem kabel vcds hex v2 . Zainstalowałem jak było w instrukcji. Chciałem zrobić pierwsze kodowania i niestety nie łączy z Controlerem. Skanowanie błędów zrobił normalnie.  Ktoś pomoże? To już mój drugi kabel, pierwszy padł po dwóch połączeniach do auta ? Teraz po kilku latach kupiłem następny który sie nie łączy ,chyba nie mam do nich szczęścia ?

 

Może trochę banalne pytanie , ale wiesz że jak masz podłączony ten kabel to nie możesz mieć na kompie połączenia z internetem ???  wtedy właśnie najczęściej uwala się takie kable  :wink: . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mariusz36 napisał:

Może trochę banalne pytanie , ale wiesz że jak masz podłączony ten kabel to nie możesz mieć na kompie połączenia z internetem ???  wtedy właśnie najczęściej uwala się takie kable  :wink: . 

Dokładnie, mam ten kabelek bodajże drugi rok i śmiga, ważne żeby neta wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 godzin temu, tommy24 napisał:

Kupiłem kabel vcds hex v2 . Zainstalowałem jak było w instrukcji. Chciałem zrobić pierwsze kodowania i niestety nie łączy z Controlerem. Skanowanie błędów zrobił normalnie.  Ktoś pomoże? To już mój drugi kabel, pierwszy padł po dwóch połączeniach do auta ? Teraz po kilku latach kupiłem następny który sie nie łączy ,chyba nie mam do nich szczęścia ?

Screenshot_20200519-224700_OLXpl.jpg

20200519_225534.jpg

Jeśli masz takie auto jak w opisie to nie możesz się połączyć z takim sterownikiem, ponieważ go u Ciebie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Dev napisał:

Tak nigdy nie bylo

Nie wiem kupowałem ostatnio lewa sztuke i mierząc otwór na dolny wahacz tzw banan były dwie średnice jak i tulejki tak i otworu. Kupowałem o tym samym numerze. Każda musiałem mierzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kris0112 napisał:

Nie wiem kupowałem ostatnio lewa sztuke i mierząc otwór na dolny wahacz tzw banan były dwie średnice jak i tulejki tak i otworu. Kupowałem o tym samym numerze. Każda musiałem mierzyć. 

Potwierdzam były dwa rodzaje zwrotnic i wahaczy dolny banan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bodas napisał:

 

Jeśli masz takie auto jak w opisie to nie możesz się połączyć z takim sterownikiem, ponieważ go u Ciebie nie ma.

Tak auto jak w opisie A4 B8 2012r. Czyli nie ogarnę wizualizacji parctronika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tommy24 napisał:

Tak auto jak w opisie A4 B8 2012r. Czyli nie ogarnę wizualizacji parctronika ?

Nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja B8 posiada zawieszenie s-line , mimo to chciałbym aby trochę niżej usiadła(2-3cm) ale bez utraty komfortu jazdy.  Jakie sprężyny będą najodpowiedniejsze ? Auto stoi na 19/35/255

20200523_083101.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pro kit siądzie jakiś 1cm, może lepiej sportline -40 albo hr -40?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportline 64,5 i 65.3 tyl przy pustym baku.

H&r -40/40 65 i 65.5 tyl przy 100km zasięgu.

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trasa, na desce równo trzyma 90 stopni, nagle komunikat wyłącz silnik i sprawdź płyn chodzący, zjazd i stan max, jedziemy dalej.  Po nocy na zimnym silniku od razu wyskakuje ten komunikat. Nie mam kompa pod ręką, co go zabolało? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiorniczek płynu do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dev napisał:

Zbiorniczek płynu do wymiany

Dev cały zbiorniczek? U dołu z prawej strony siedzi czujnik, podejrzewałem że on powiedział pa pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że to właśnie on, w golfie tak kiedyś miałem, te same objawy, wymieniłem zbiorniczek i spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma ktoś przypadkiem na sprzedaży nowych dywaników całych czarnych do b8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...