Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Szmaty czy gumiaki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

13 godzin temu, KoJ@K napisał:

Bardzo możliwe, że to właśnie on, w golfie tak kiedyś miałem, te same objawy, wymieniłem zbiorniczek i spokój.

Dzięki, tak zrobię  :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

chcę do kompletu zmienić amorki z 1BA na 1BE ( z pro kit), upatrzyłem sobie komplet amorków z odbojami i osłonami.

BILSTEIN-AMORTYZATORY-OSL-TYL-AUDI-A4-B8
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 518 zł - BILSTEIN AMORTYZATORY+OSŁ TYŁ AUDI A4 B8 SPORT (7929487335). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
BILSTEIN-AMORTYZATORY-OSL-PRZOD-AUDI-A4-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 537 zł - BILSTEIN AMORTYZATORY+OSŁ PRZÓD AUDI A4 B8 SPORT (8722552944). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Czy to będzie ok? Gdzieś w internetach znalazłem, że są odpowiednikami sachsa 313 366 i 313 364(w jednej z aukcji jest mowa Zawieszenie: dla pojazdów z zawieszeniem sportowym) a w drugiej, że 1BV i trochę zgłupiałem, bo numery sachsa były chyba od 1BE. Po VIN chyba nie ma co sprawdzać bo stary zawias wyjdzie.

Drugie pytanie, czy amory dopasowuje się też względem masy auta, jak sprężyny? Bo w opisie aukcji jest tylko o silniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypowe pytanie. Czy tłumik np taki jak z 3.0 tdi, jest na tyle symetryczny, że da się go zamienić stronami? Pomijam długość samych rurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garby na nim są raczej dopasowane pod konkretną strone i zakładając np prawy z lewej mogą haczyć o podłoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, KoJ@K napisał:

Garby na nim są raczej dopasowane pod konkretną strone i zakładając np prawy z lewej mogą haczyć o podłoge.

To lipa trochę. Chodzi mi dokładnie o taki tłumik, bo mam lewy a nie mogę nigdzie dorwać prawego. Lewy jakoś łatwiej znaleźć.

 

aktywny-wydech-tlumiki-audi-a4-a5-active-sound-booster-aktywny-wydech-tlumiki-audi-a4-a5-active-sound-booster-2-2.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KoJ@K napisał:

Szmaty czy gumiaki ?

Szmaty dywaniki,dalej szukam:) jak by ktoś miał nowe lub naprawdę igła stan nic nie wydeptane niech da znać,maskownice banga w przednie małe trójkąty tez szukam lub dolne również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma pomysł jak naprawić uszkodzony przewód paliwowy w audi a4 b8 benzyna . Przewód jest chyba z aluminium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andrzej104513 napisał:

Może ktoś ma pomysł jak naprawić uszkodzony przewód paliwowy w audi a4 b8 benzyna . Przewód jest chyba z aluminium. 

Podjedź może do serwisu który się zajmuję naprawą klimatyzacji. Kiedyś znajomy tak załatwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka a4 8k sedan na fulll wyposażeniu ogłoszenie w dziale na sprzedaż. Sprzedaje swoją dopieszczona a4 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2020 o 11:43, davis693 napisał:

Na pro kit siądzie jakiś 1cm, może lepiej sportline -40 albo hr -40?

Dla 1cm to chyba szkoda zachodu. Jedynie obawiam się że sportline będzie za twardy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ma ktoś od ręki wtyczki do lamp w klapie bagażnika i/lub wkłady na żarówki? Lampy zwykłe, żarówkowe, sedan przedlift. Najlepiej Warszawa na zachód od centrum.

Wczoraj chciałem wymienić żarówkę ale okazało się, że i w jednej i drugiej mocno skorodowane są piny we wtyczce i w samej oprawce na żarówki i to jest przyczyną a nie spalona żarówka.

EWENTUALNIE: może ktoś wie jakie piny wchodzą we wtyczkę do tych świateł? Może można je same dokupić

Edytowane przez luk330
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, luk330 napisał:

Panowie, czy ma ktoś od ręki wtyczki do lamp w klapie bagażnika i/lub wkłady na żarówki? Lampy zwykłe, żarówkowe, sedan przedlift. Najlepiej Warszawa na zachód od centrum.

Wczoraj chciałem wymienić żarówkę ale okazało się, że i w jednej i drugiej mocno skorodowane są piny we wtyczce i w samej oprawce na żarówki i to jest przyczyną a nie spalona żarówka.

Mam mieć kostki ale z avanta nie wiem czy się różnią czy są te same, no i nie jestem z zachodniej części Wa-wy tylko z południowej ale tylko 380km:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Góral65 napisał:

Mam mieć kostki ale z avanta nie wiem czy się różnią czy są te same, no i nie jestem z zachodniej części Wa-wy tylko z południowej ale tylko 380km:wink:

Sprawdzę, jak będą pasować to wezmę ;)

 

I jeszcze pytanie - potrzebuję kogoś kto pracuje w ASO i ma dostęp do TPI (technical product information) i TSB (technical service bulletins), konkretnie chodzi mi o wyszukanie treści TPI, który odnosi się do problemów z zerowaniem wartości popiołu w DPF (inicjalizacja filtra) i braku możliwości adaptacji czujnika różnicy ciśnień. Mam taki nr TPI TPI 2012786/8 ale nie wiem czy on nie dotyczy tylko jednego typu sterownika lub silnika.

Może być odpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MMI 3G Basic (BNav_EU_P0206_D1).

Chciałbym streamować muzykę za pomocą Bluetooth, oraz sterować z konsoli następny/poprzedni utworów (bajką było by jeszcze wyświetlanie tytułów utworów na MMI streamowanych z telefonu).

Jakie mam opcje, co muszę dokupić?

Obecnie mam tylko wejście AUX.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , znów pisze prace inżynierską i potrzebuje na szybko pomocy odnośnie hebli z b8 ( uzywając szukajki nie wyskakuje mi to co bym chciał)

Potrzebuje konkretnych rozmiarów hebli w cywilnym b8 przód w wersji 1.8 i 3.2 

przód 314x25 - przód w 1.8  tył- ???   rozumiem że tam był jednotłok (jaki?)

wersja 3.2 

przód 320 x30      tył 300x12 - ?? rozumiem że też jednotłok

 

w pracy porównuje skutecznośc hamowania z rs4 b8 

Przód tarcza 365x34 mm tył 324x??  i tu moje pytanie :

tyły w rs4 jest mniejszy ale tam przychodzi tarcza pływająca na jednotłoku?? jednotłok rozumiem jest także w zacisku tył w s4 (330)

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez dydek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gniady napisał:

Czy ktoś zna rozmiar splina do odkrecenia poduszki pod silnikiem ?

M10 albo M12 nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie

Zastanawiam się nad S4 B8.5 i mam pytanie do Was. Jakieś wady ten silnik posiada albo na co zwrócić uwagę od razu po kupnie? Trochę poczytałem o tym silniku, ale za dużo info nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...