Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, MarcinL napisał:

Cześć Panowie

Zastanawiam się nad S4 B8.5 i mam pytanie do Was. Jakieś wady ten silnik posiada albo na co zwrócić uwagę od razu po kupnie? Trochę poczytałem o tym silniku, ale za dużo info nie ma.

Ile chcesz wydać kasy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

4 minuty temu, Dev napisał:

Ile chcesz wydać kasy ?

Jeszcze nie myślałem konkretnie, ale przeglądałem oferty all/oto, to większość jest USA. Zastanawiam się czy może nie warto sobie czegoś ściągnąć przy pomocy kogoś ogarniętego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcinL napisał:

Jeszcze nie myślałem konkretnie, ale przeglądałem oferty all/oto, to większość jest USA. Zastanawiam się czy może nie warto sobie czegoś ściągnąć przy pomocy kogoś ogarniętego.

Jak masz jakiegoś upatrzonego to mogę go sciągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim  :) zmiana auta no to trzeba się tutaj przywitać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukas231 napisał:

siema wszystkim  :) zmiana auta no to trzeba się tutaj przywitać :)

Jaki model ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyciągnąć środkowy pas z tylnej kanapy ?

 

edit:przez podłokietnik da sie dostać tylko trzeba wykręcić te osłony plastikowe i trochę tapicerki z haczyków zrzucić jak by ktoś nie wiedział :) 

Edytowane przez Leszczonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ma ktoś komplet foteli do sprzedania bo kolega szuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzeba blendy w deskę,małe blendy przednie trójkątów i blendy tył boczków bang&olufsen,ktoś cos ma?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Leszczonka napisał:

Panowie potrzeba blendy w deskę,małe blendy przednie trójkątów i blendy tył boczków bang&olufsen,ktoś cos ma?:)

Od Q5 pasują w deskę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak na szybko, bo podobnych tematów jest masa - ile dmuchnąć w koło 235/35 R19? Felga 8.5 cala jakby co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dwa pytania mam, może ktoś podpowie. Po pierwsze, muszę wymienić znajomej podnośnik szyby w A6 C7 (z przodu), dużo z tym roboty? Pytam bo jeszcze tego nie robiłem. A druga sprawa, jak sprawdzić aktywny tłumik bez podłączania do auta? Czy podłączenie jakiegoś źródła dźwięku da radę? To w sumie jest rodzaj głośnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam już skompletowane prawie wszystko do dołożenia czujników parkowania na przód, ale brakuje mi właśnie 4 szt czujników oraz koszyczków? Czy doradzi ktoś jakie konkretnie kupić czujniki? Używki czy jakieś nowe w zamienniku? Koszyczków od czego szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, bodas napisał:

Panowie mam już skompletowane prawie wszystko do dołożenia czujników parkowania na przód, ale brakuje mi właśnie 4 szt czujników oraz koszyczków? Czy doradzi ktoś jakie konkretnie kupić czujniki? Używki czy jakieś nowe w zamienniku? Koszyczków od czego szukać?

Mam koszyki w grill jakbyś chciał i z tylnego zderzaka tez mam jak pasują na przod 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czujniki z tylnego zderzaka z lifta (jak pasują)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z użytkowników  W wolnej chwil mógłby mi zmierzyć wysokość swoje a4 na ori sprintach i amorkach s-line ? chciałbym sprawdzić jaka różnica jest po między s-line a allroad. :hi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Norbas napisał:

Czy ktoś z użytkowników  W wolnej chwil mógłby mi zmierzyć wysokość swoje a4 na ori sprintach i amorkach s-line ? chciałbym sprawdzić jaka różnica jest po między s-line a allroad. :hi: 

Poprzednia A4 B8 S-line  2010r 67cm A teraz mam B8 S-line lift z 2012r i stoi 2cm wyżej. Co ciekawe obie na tych samych kołach 19/35/255 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tommy24 napisał:

Poprzednia A4 B8 S-line  2010r 67cm A teraz mam B8 S-line lift z 2012r i stoi 2cm wyżej. Co ciekawe obie na tych samych kołach 19/35/255 

Dzięki wielkie dobry człowieku ? 

2 centy to spora różnica 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tommy24 napisał:

Poprzednia A4 B8 S-line  2010r 67cm A teraz mam B8 S-line lift z 2012r i stoi 2cm wyżej. Co ciekawe obie na tych samych kołach 19/35/255 

Sprawdź czy masz 1bv , to ze jest sline wewnętrzny i zewnętrzny nie oznacza ze zawieszenie musi być. Może być 1be i stąd ta różnica między poprzednią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tommy24 napisał:

Poprzednia A4 B8 S-line  2010r 67cm A teraz mam B8 S-line lift z 2012r i stoi 2cm wyżej. Co ciekawe obie na tych samych kołach 19/35/255 

Polift jest wyższy niż przedlift tak mi się wydaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...