Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, MaciekPL napisał:

Sprawdź czy masz 1bv , to ze jest sline wewnętrzny i zewnętrzny nie oznacza ze zawieszenie musi być. Może być 1be i stąd ta różnica między poprzednią.

Czyli może być tak że będzie S-line zew i wew A zawiecha zwykła ? W przyszłą sobotę sprawa będzie załatwiona tak czy siak ?

20200604_185503.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

siema pany :) jest tu ktoś ze śląska, co by mi wgrał język pl do mmi 3g i ją przy okazji zaktualizował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lukas231 napisał:

siema pany :) jest tu ktoś ze śląska, co by mi wgrał język pl do mmi 3g i ją przy okazji zaktualizował?

Hamer  :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i git :)

tylko ze ten hamer jest z Lubina z tego co widzę w profilu, trochę za  daleko. ktoś coś koło Częstochowy? Katowic?

Edytowane przez lukas231
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukas231 napisał:

no i git :)

tylko ze ten hamer jest z Lubina z tego co widzę w profilu, trochę za  daleko. ktoś coś koło Częstochowy? Katowic?

Dokładnie to 42-350 Koziegłowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy belki dachowe pod boxa będą pasować z Q5 do B8 ? chodzi mi o mocowanie bo wydaje mi się relingi są takie same , tylko tez co z długością ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B8.5

Ważna dla mnie karteczka najprawdopodobniej wsunęła się w szczelinę między popielniczką a panelem klimatyzacji.

Jak tam się dostać i ją wyciągnąć? (niestety nie mam wyjmaków, odjechały parę lat temu z poprzednim A4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, AndyN napisał:

A4 B8.5

Ważna dla mnie karteczka najprawdopodobniej wsunęła się w szczelinę między popielniczką a panelem klimatyzacji.

Jak tam się dostać i ją wyciągnąć? (niestety nie mam wyjmaków, odjechały parę lat temu z poprzednim A4)

Panel klimy wyjmuje się ciągnąc go do wnętrza, jest na wcisk, nie trzeba nic dodatkowo rozbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazła by się w grupie osoba z północno-wschodniej W-wy, która przekodowała by mi nieodpłatnie jedną rzecz w B8.5? (podjadę we wskazane miejsce). Chodzi o zmianę wskazań spalania chwilowego i średniego z galonów na litry.

Resztę sobie sam przekonuję gdy tylko dostanę kabel, który jest już w trakcie dostawy. Ale te wskazania chciałbym zmienić już teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, karolek_ust napisał:

Panowie czy belki dachowe pod boxa będą pasować z Q5 do B8 ? chodzi mi o mocowanie bo wydaje mi się relingi są takie same , tylko tez co z długością ? 

Duzo szersze , nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, AndyN napisał:

Znalazła by się w grupie osoba z północno-wschodniej W-wy, która przekodowała by mi nieodpłatnie jedną rzecz w B8.5? (podjadę we wskazane miejsce). Chodzi o zmianę wskazań spalania chwilowego i średniego z galonów na litry.

Resztę sobie sam przekonuję gdy tylko dostanę kabel, który jest już w trakcie dostawy. Ale te wskazania chciałbym zmienić już teraz

sam to ogarniesz z poziomu ustawień auta w mmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dokładnie? (mam audi concert+B&O)

--------------------------

Edit: Bo jeżeli to chodzi o CAR->SETUP->SETTINGS to

* distance - km

* speed - km/h

* temperature - st. C

* pressure - bar

Edytowane przez AndyN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MaciekPL napisał:

Duzo szersze , nie pasuje.

Nie tak dużo kilka cm. Ale dostałem do b8 tak bym wziął oem z Q5 zdjal mocowanie i skrócił Alu belkę o te kilka cm he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam przycisków multifunkcji do kierownicy a4 z obsługą łopatek albo chociaż nr pod jakim szukać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, szafa napisał:

Panowie szukam przycisków multifunkcji do kierownicy a4 z obsługą łopatek albo chociaż nr pod jakim szukać ? 

Poszukaj pod a4

te są pod łopaty z a6

199,65 zł | OEM wielofunkcyjne przyciski na kierownicy MFSW przycisk przełącznika dla AUDI A3 S3 Q3 Q5 A4L
https://a.aliexpress.com/_dXS6end

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...