Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

8 godzin temu, barca8585 napisał:

Orientuje się ile mogą być warte lustra 14 pin ? I czy to są poliftowe ? 

5E4B9F5F-58E9-4891-BDCA-346407C4CD4F.jpeg

Masz zdiecie z drugiej strony? Ale wyglądają na poliftowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często po krótkich trasach i zgaszeniu samochodu, włącza się wentylator na kilka minut.

Dzisiaj zauważyłem że ilość płynu chłodniczego jest poniżej minimum.

Jak to jest z dolewaniem (mieszaniem starego z nowym/innym) takiego płynu, obojętnie jaki produkt kupić i dolać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Caporeira napisał:

 

Bardzo często po krótkich trasach i zgaszeniu samochodu, włącza się wentylator na kilka minut.

Dzisiaj zauważyłem że ilość płynu chłodniczego jest poniżej minimum.

Jak to jest z dolewaniem (mieszaniem starego z nowym/innym) takiego płynu, obojętnie jaki produkt kupić i dolać

 

Wentylator się włącza bo dokańcza się  wypalanie DPF - skutek krótkich tras .

Płyn możesz spokojnie dolać , tylko kup o takim samym kolorze jaki masz teraz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mariusz36 napisał:

Wentylator się włącza bo dokańcza się  wypalanie DPF - skutek krótkich tras .

Płyn możesz spokojnie dolać , tylko kup o takim samym kolorze jaki masz teraz .

Widziałem przy tym że się płyn chłodniczy do zbiornika przelewa. Ale jeśli to normalny proces (wypalania DPF po zgaszeniu silnika) to mnie uspokoiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Caporeira napisał:

Bardzo często po krótkich trasach i zgaszeniu samochodu, włącza się wentylator na kilka minut.

Dzisiaj zauważyłem że ilość płynu chłodniczego jest poniżej minimum.

Jak to jest z dolewaniem (mieszaniem starego z nowym/innym) takiego płynu, obojętnie jaki produkt kupić i dolać?

Zrób test na obecność CO2 w płynie chłodniczym bo objawy masz jak przy walniętej uszczelce pod głowicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rabbi napisał:

Zrób test na obecność CO2 w płynie chłodniczym bo objawy masz jak przy walniętej uszczelce pod głowicą

Takie same objawy będą przy nieszczelnej chłodnicy EGR 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2020 o 18:05, Kosatcz napisał:

 Czesc. Czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć jak wymienić obwódki szyb te chromowane? Czy trzeba ściągać boczki drzwi? Zależy mi na wymianie tylko tych listw przy szybie

ja w pracy sciagam dziennie kilka listwe z różnych aut . Powiem ci tak nie trzeba sciagać tapicerki , pierwsze co to opuść szybę bo przy zamknietej szybie ona dociska sie do listwy . opusc szybę i z brzegu listwy plsticzek taki jak do podważania tapicerki delikatnie do góry jak sie już lekko uniesie to w szparę pod listwa psiknij silikon w sprayu taki jak do uszczelek itp , a jak nie masz to nawet zmywacz hamulcowy na moment demontarzu zwilzy sie listw i sam sie ześlizgnie , i do montazu tak samo na mokro bo jak żle założysz to zawsze lekko przesuniesz bez problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, andrzej104513 napisał:

Wejdzie felga 19 " 8. 5" z et 29? Sprężyny seria. 

Ja w polifcie mam na tyle 19x8.5 i ET27 przy h&r -20mm i jakby się uparł to jeszcze 5mm dołoży, ale na przód to już taki max wg mnie et29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem swapa hamulców na 356 z a6, i pytanie czym się różnią te 2tłoki od tych pod 380mm? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki mają trochę inne wymiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak wyłączyć kierunki autostradowe/ 3-krotne mignięcie kierunkami po lekkim naciśnięciu manetki? (VCDS mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, AndyN napisał:

Wiecie jak wyłączyć kierunki autostradowe/ 3-krotne mignięcie kierunkami po lekkim naciśnięciu manetki? (VCDS mam)

Tak dopytam co masz na celu, że chcesz wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania za uprzejmość na drodze nie awaryjnymi a "lewy-prawy-lewy/ prawy-lewy-prawy" (a ten ostatni zawsze jest potrójny co mi przeszkadza) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko fajnie, ale lata Jelcza już nie wrócą :decayed: i trzeba działać awaryjkami, bo taka kombinacja moim zdaniem wychodzi na źle, gdyż przy takiej zmianie trzeba będzie włączać kierunki, aby dobrze zasygnalizować np. zmianę pasa. Ale to jak dusza woli ja już się przyzwyczaiłem do nowego, gdzie na początku też takie miałem myśli.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ten argument. Do mnie przemówiło, że światła awaryjne powinny być używane jedynie w sytuacji zaistnienia zagrożenia na drodze (używanie w innym celu to taki polski folklor) i może wywołać panikę u kierowcy (raczej zagranicznego) jadącego za mną.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...