Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, barca8585 napisał:

akurat gościu bardzo dobry jest w tym co robi może dla niego to jest lipa i tyle a Ty długo już to masz u Siebie

Obecnie w audi to nie długo bo ponad miesiąc. W poprzednim aucie z 2 lata i nic się nie działo. Nawet jak był odprysk od kamienia to przy myciu myjka nie zrywalo nic dalej. Ja pracowałem na lakiernie i nie raz się malowalo różne rzeczy. To jak lakiernie twierdzi że nie będzie trzyma co to naprawdę słaby albo nie chce mu się matowac bo trochę z tym roboty bo trzeba wszystko dokładnie zmatowac papierem. To na chromie nie trzyma to auta aluminiowe trzeba nie lakiernie bo to tez inny rodzaj stali by malować . A jakby miał trochę pojęcia to by wiedział że listwy w aucie są plastikowe i pokryte chromem które łatwo że szlifować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 12.07.2020 o 07:49, karolek_ust napisał:

Obecnie w audi to nie długo bo ponad miesiąc. W poprzednim aucie z 2 lata i nic się nie działo. Nawet jak był odprysk od kamienia to przy myciu myjka nie zrywalo nic dalej. Ja pracowałem na lakiernie i nie raz się malowalo różne rzeczy. To jak lakiernie twierdzi że nie będzie trzyma co to naprawdę słaby albo nie chce mu się matowac bo trochę z tym roboty bo trzeba wszystko dokładnie zmatowac papierem. To na chromie nie trzyma to auta aluminiowe trzeba nie lakiernie bo to tez inny rodzaj stali by malować . A jakby miał trochę pojęcia to by wiedział że listwy w aucie są plastikowe i pokryte chromem które łatwo że szlifować. 

Sam malowałem dokładke z listwą od zderzaka z s’ki i cholernie ciężko jest zrzucić chrom z tego plastiku... mi się nie udało, a próbowałem różną gradacją.

Cała dokładka wyszła idealnie i trzyma się bez zarzutu ale lakier z chromowanej listewki zaczął schodzić po 2miesiącach  i po każdym myciu na bezdotyku było tylko gorzej - skończyło się na folii.

Także nie jest to taka prosta sprawa do końca z tym malowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Osiollekk napisał:

Sam malowałem dokładke z listwą od zderzaka z s’ki i cholernie ciężko jest zrzucić chrom z tego plastiku... mi się nie udało, a próbowałem różną gradacją.

Cała dokładka wyszła idealnie i trzyma się bez zarzutu ale lakier z chromowanej listewki zaczął schodzić po 2miesiącach  i po każdym myciu na bezdotyku było tylko gorzej - skończyło się na folii.

Także nie jest to taka prosta sprawa do końca z tym malowaniem

Dawales podkład na plastiki pierw przed zwykłym podkładem? I lakierowales pistoletem czy że sprawy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej beczki robie lifta i mam pytanie odnośnie mocowania lampy przód ile ich jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne grono:hi:Panowie kolega ze Śląska szuka b8 i potrzebuje sprawdzić historie serwisową po vin

Wiem ze ktoś robił cos takiego bo sam korzystałem ponad 4 lata temu ale nie pamietam nikt już :facepalm: Przypomni ktoś?

Z góry dziękuję:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wolf1991 napisał:

Witam Szanowne grono:hi:Panowie kolega ze Śląska szuka b8 i potrzebuje sprawdzić historie serwisową po vin

Wiem ze ktoś robił cos takiego bo sam korzystałem ponad 4 lata temu ale nie pamietam nikt już :facepalm: Przypomni ktoś?

Z góry dziękuję:hi:

Pisz do Stanley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ktoś używa odis/vas ? Widze ze na Allegro są. Warto ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Norbas napisał:

Pany ktoś używa odis/vas ? Widze ze na Allegro są. Warto ? 

kup sobie ori VCP

WWW.OBD2.PL

interfejs diagnostyczny VAG CAN USB OBD2, oprogramowanie Vag Can Professional wersja CAN

 

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dev napisał:

kup sobie ori VCP

WWW.OBD2.PL

interfejs diagnostyczny VAG CAN USB OBD2, oprogramowanie Vag Can...

 

Idzie zrobić adaptacje sprzęgieł i adaptacje mechatroniki po wymianie ?  Czytałem, ze tylko odis/vas takie rzeczy ogarnia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje numery czujników uderzenia przód lewy prawy przedlift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, barca8585 napisał:

Witam potrzebuje numery czujników uderzenia przód lewy prawy przedlift

VIN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, barca8585 napisał:

WAUZZZ8K89A180632

8K0 959 651

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev jaki i ile oleju potrzeba na wymianę do skrzyni NTB WA1VFCFP9DA025984, i czy filtr jest wymienny?:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale to lewy prawy to samo acha jakby Ci się chciało potrzebuje numery śrób do zamocowania kosza z lampą lewa prawa przód polift 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Dev napisał:

8K0 959 651

dzięki nie mogłem coś z fona odpisać prawy lewy to samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Znajdzie się jakaś dobra dusza z VCDSem , z Kołobrzegu która by mi mogła podpiąć kompa i odczytać błąd ? 

 

 

20200716_155158.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mamy na grupie kogoś od regeneracji turbin? . Ew może polecicie jakaś firmę która to dobrze robi żeby turbo nie rozpadło się po roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...