Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, MaciekPL napisał:

Powyżej 10pinow 

ok dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, czym się różni stelaż fotela kierowcy od pasażera? Są jakieś różnice w kątach ustawienia lub tp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:Panowie kolega kupił b8 i szuka kogoś kto mogł by spolszczyć mu MMi Ślask albo Małopolska dacie jakies namiary? wersja 3G z sim a ma 2010 rok bolidu

Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wolf1991 napisał:

Witam :hi:Panowie kolega kupił b8 i szuka kogoś kto mogł by spolszczyć mu MMi Ślask albo Małopolska dacie jakies namiary? wersja 3G z sim a ma 2010 rok bolidu

Dzięki 

Ja robiłem tutaj

WWW.CAR-CONNECT.PL

kodowanie, programowanie, diagnostyka, bmw, vag, kraków, małoposlkie, małopolska, śląsk, katowice

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2020 o 21:44, Gniady napisał:

Witam podczas długiej trasy wchodzę w CAR w stan naładowania akumulatora i mam 90% .To ze względu na wiek akumulatora (2013)nie doladowuje do 100% ?

Raczej tak bym obstawiał.  Tydzień temu wymieniałem w B8 z tego samego roku bo dokonał żywota i w C7 rok młodszej, bo też już padał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2020 o 21:44, Gniady napisał:

Witam podczas długiej trasy wchodzę w CAR w stan naładowania akumulatora i mam 90% .To ze względu na wiek akumulatora (2013)nie doladowuje do 100% ?

Miałem podobne objawy aż w końcu padł na stacji benzynowej :decayed: ORI 2013. Okazało się u mechanika, że stan baterii po 7 latach po załadowaniu na maksa wynosił raptem 41% całej pojemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój akumulator siedzi u mnie od początku produkcji, tj 2011 i nadal odpala jak złoto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje numer osłony pod silnik przedlift i osłone do zderzaka s line polift

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, szesi1919 napisał:

czy ktoś ma rozpiske pinów lusterk zewnętrznych ? do b8 lift ?

6 pinów -  (tylko grzanie )

8 pinów (6+2) - side assist + to co wyżej

8 pinów grzanie regulowane elektr. i instalacja pod fotochrom

10 pinów - to co 8 + składanie (plus instalacja fotochrom)

12 pinów - (10+2) to to co wyżej + side assist

14 pinów - full opcja (grzanie, składanie, fotochrom, pamieć lusterek+ side assist 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, barca8585 napisał:

witam potrzebuje numer osłony pod silnik przedlift i osłone do zderzaka s line polift

 

Osłona pod silnik 8K0 863 821 A , 8F0 863 821 A, B, AF,  a to drugie to ma być element zamykający?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Góral65 napisał:

Osłona pod silnik 8K0 863 821 A , 8F0 863 821 A, B, AF,  a to drugie to ma być element zamykający?

to 8K0 863 821 A - to jest pod slinik

8F0 863 821 A to pod skrzynie a co to ( B , AF ) czy to razem ma byc ?

a drugie chodzi mi bo kupiłem zderzak polift s line i nie pasuje ta oslona przy zderzaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrobiłeś przód i zderzak polift to też osłona polift , 8K2 863 821 D, nie wiem czy jest jakaś różnica ale numery są inne

Edytowane przez Góral65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie rozumiem 

miedzy przedliftem a poliftem jest różnica ale czy jest różnica między poliftem a poliftem s line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dolna płyta jest inna w S-line , a zwykłym. Jak komuś nie przeszkadza to tą ze zwykłego zderzaka można przyciąć po bokach w trójkąt i wtedy wchodzi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, KoJ@K napisał:

Ta dolna płyta jest inna w S-line , a zwykłym. Jak komuś nie przeszkadza to tą ze zwykłego zderzaka można przyciąć po bokach w trójkąt i wtedy wchodzi :cool1:

Ok ale ta pod silnikiem już jest taka sama 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.
Mial ktos moze problem, ze glosnik cicho gral i nie byla to wina glosnika?
Kupilem nowy glosnik bo myslalem, ze ten juz przestal dzialac ale po wymianie jest to samo. Tzn. slychac brzdekanie, ale to nie to samo co w drugich drzwiach gdzie gra glosno. Gdzie szukac problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kooga napisał:

Czesc.
Mial ktos moze problem, ze glosnik cicho gral i nie byla to wina glosnika?
Kupilem nowy glosnik bo myslalem, ze ten juz przestal dzialac ale po wymianie jest to samo. Tzn. slychac brzdekanie, ale to nie to samo co w drugich drzwiach gdzie gra glosno. Gdzie szukac problemu?

Jedyne co mi przychodzi do głowy to jak masz w ustawieniach dźwięku ustawiony balans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Góral65 napisał:

Jedyne co mi przychodzi do głowy to jak masz w ustawieniach dźwięku ustawiony balans.

Balans jest ustawiony na środku. Sprawdzałem właśnie przestawiając balans raz na skrajnie lewą i skrajnie prawą i lewych gra cicho. Słychać dużą różnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...