Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, polecacie jakies dobre piora wycieraczek? Najlepiej na przod i tyl od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

27 minut temu, iszek napisał:

Witam, polecacie jakies dobre piora wycieraczek? Najlepiej na przod i tyl od razu.

Ja mysle, ze bede kupowac oryginaly. Kazde wycieraczki co kupuje to jedno i to samo g..no.
Po 2 miesiacach zostawiaja smugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kooga napisał:

Czesc.
Mial ktos moze problem, ze glosnik cicho gral i nie byla to wina glosnika?
Kupilem nowy glosnik bo myslalem, ze ten juz przestal dzialac ale po wymianie jest to samo. Tzn. slychac brzdekanie, ale to nie to samo co w drugich drzwiach gdzie gra glosno. Gdzie szukac problemu?

Tylko jeden głośnik czy cała strona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z innej beczki, centralna PL się kłania. Tydzień urlopu i trzeba z rodzinką gdzieś wyruszyć, bardziej góra czy dół?  :jerk: może ktoś świeżo po wczasach i jest w stanie doradzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Hohe napisał:

Tylko jeden głośnik czy cała strona?

Tylko jeden, lewa strona z tylu, tylko duzy glosnik. Maly gra dobrze.

Mysle, ze musze zdemontowac druga strone i podmienic glosniki, bo moze ten nowy(uzywany) tak samo walniety jak stary :|

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo czasami przy słabym Aku na przykład, lubi załączyć się CP i wtedy jest problem z jedną stroną (u mnie lewą, ale ja mam kiere z prawej). A jeśli tylko jeden nie gra, to albo sam głośnik, przewody albo ostatecznie wzmak się poddał. W VCDS można testować głośniki po jednym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Hohe napisał:

Pytam, bo czasami przy słabym Aku na przykład, lubi załączyć się CP i wtedy jest problem z jedną stroną (u mnie lewą, ale ja mam kiere z prawej). A jeśli tylko jeden nie gra, to albo sam głośnik, przewody albo ostatecznie wzmak się poddał. W VCDS można testować głośniki po jednym. 

A tego to nie wiedzialem, gdzie mozna je testowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kooga napisał:

Ja mysle, ze bede kupowac oryginaly. Kazde wycieraczki co kupuje to jedno i to samo g..no.
Po 2 miesiacach zostawiaja smugi.

Tez rozwazam ten pomysl, bo wydaje mi sie ze od nowosci siedza oryginaly i po 5 latach maja powoli dosc i zadne inne nie powtorza tego wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Udała30 napisał:

Panowie z innej beczki, centralna PL się kłania. Tydzień urlopu i trzeba z rodzinką gdzieś wyruszyć, bardziej góra czy dół?  :jerk: może ktoś świeżo po wczasach i jest w stanie doradzić 

Właśnie wróciłem z Zakopanego, w godzinach południowych i popołudniowych ciężko przejść przez Krupówki, tyle ludzi :kox: Z drugiej strony masz wiele możliwości spędzenia dnia, dużo szlaków otwartych. 
 

Zależy czy wolisz zgiełk czy bardziej zaciszne miejsce :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kooga napisał:

A tego to nie wiedzialem, gdzie mozna je testowac?

W tej chwili nie pamiętam, myślę że były to "elementy wykonawcze" czy jakoś tak, w którymś z komponentów audio. Piszę, jakoś tak, bo ja mam angielską wersję i u mnie jest "output test". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, spotkał się ktoś z takimi lusterkami. 

Lusterka wyglądają że są z a5 (mniejsza podstawa) na wiązce ori wlepka Audi A4 b8. 

Drugi kpl lusterka przed lift b8, na mechanizmie data 15r lusterka składane. 

 

IMG_20200727_144703.jpg

IMG_20200727_141057.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ktoś się orientuje czy w b8 są różne wersje panoramy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, barca8585 napisał:

Witam ktoś się orientuje czy w b8 są różne wersje panoramy 

Nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się tak wydaje bo szukam podsufitki s line pod panoramę i dzisiaj zadzwoniłem do gościa co handluje częściami i mówi że są różne wersje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, barca8585 napisał:

też mi się tak wydaje bo szukam podsufitki s line pod panoramę i dzisiaj zadzwoniłem do gościa co handluje częściami i mówi że są różne wersje 

Pano to pano, nie ma żadnych różnic poza kolorem tego materiału. W sedanie masz szyber a kombi pano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MaciekPL napisał:

Pano to pano, nie ma żadnych różnic poza kolorem tego materiału. W sedanie masz szyber a kombi pano. 

ok dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest ktos w stanie doradzic co zrobic z tym bledem?

20200728_160533.jpg

20200728_161617.jpg

20200728_161534.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, iszek napisał:

Witam, jest ktos w stanie doradzic co zrobic z tym bledem?

20200728_160533.jpg

20200728_161617.jpg

20200728_161534.jpg

U mnie jak wyskoczył ten błąd to okazało się, że pompa od adblue padła, ale czytałem też że po zatankowaniu do pełna adblue i po przejechaniu kilkuset kilometrów błąd sam znikał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2020 o 08:26, Góral65 napisał:

Dev jaki i ile oleju potrzeba na wymianę do skrzyni NTB WA1VFCFP9DA025984, i czy filtr jest wymienny?:hi:

sorry Góral ale nie wiem jakim cudem przegapiłem Twojego posta :facepalm:

olej - G060162A2 - teoretycznie 9 litrów ale nie wejdzie Ci wiecej jak 5 litrów (Ravenol 8HP Fluid)

zestaw filtr + miska - 0BK 398 009 

na allegro kupisz kompletny zestaw ZF-a

w tej skrzyni wymieniasz jeszcze olej w przednim dyferencjale - G 052 145 S2 - 1.1 litra (Ravenol 75W80)

oraz w TorSenie - G 055 145 A2 - 1 litr ale jest strasznie drogi

w zamienniku robi tylko RAVENOL AWD-TOR Fluid

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Góral65 napisał:

U mnie jak wyskoczył ten błąd to okazało się, że pompa od adblue padła, ale czytałem też że po zatankowaniu do pełna adblue i po przejechaniu kilkuset kilometrów błąd sam znikał.

Dokładnie , znajomy tez mial taki problem. 3l dolał do pelna , później sie jakos samo skasowało. Był na wgraniu jakies aktualizacji i od tego czasu cisza. Ja za tydzień bede to w ciul wywalał samym programem , reszta fizycznie zostanie. Pomimo tego że przy przebiegu 64tkm nie powinno nic się dziać w najbliższym czasie ale za jednym razem spokój bedzie. Nie będzie tak pompa hałasować :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...