Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, skoffice napisał:

Czyli w jedną stronę gładko, a w drugą jakby pod włos ( czuć opór)?

Czy to występuje na całej szerokości bieżnika czy bardziej na krawędziach czy na środku?

Dokładnie, w jedną stronę jest gładko a w drugą czujesz ząbki, jest to wyczuwalne na części opony stykającej się z drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

witam,

podpowie ktoś co ten sterownik  drzwi 8k0959793B ogarnie w lusterkach ?

składanie, ogrzewanie, fotochrom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2020 o 22:27, barca8585 napisał:

Witam potrzebuje numer tych uszczelek przedniej szyby po lewej i prawej

8K0 831 721 H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Dev napisał:

8K0 831 721 H

Sorki może żle napisałem chodzi mi o szybę czołowa i tam  jest uszczelka z lewej i prawej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, barca8585 napisał:

Sorki może żle napisałem chodzi mi o szybę czołowa i tam  jest uszczelka z lewej i prawej 

8K0 854 327 lewa i 8K0 854 328 prawa

Edytowane przez Góral65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Góral65 napisał:

8K0 854 327 lewa i 8K0 854 328 prawa

dzieki:thumbup1:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w moim B8 chyba zakończył żywot żarnik xenona. Prawdopodobnie fabrycznie nowy od produkcji wiec 8 lat i ponad 230kkm. Ale, że to pierwszy mój taki przypadek spalonego żarnika Xenona to chciałbym się upewnić w kilku kwestiach. 

Po kolei. Na FISie jest komunikatIMG_20200803_182759.jpg

Co dziwne, to żarnik po uruchomieniu działa i po ok 15-20 sek wyskakuje bład i gaśnie. Za każdym razem, gdy zmienię ustawienie świateł to znów się włącza i po ww. czasie gaśnie. Jak już się świeci to ma inną barwę tj. ten który gaśnie jest blado zimny, a sprawny jest ciepły.

Po zdemontowaniu można zauważyć na żarniku czarną plamkę.

IMG_20200803_184203.jpg

W normalnym przypadku spalona żarówka się nie zaświeci, stąd dziwi mnie fakt że chwilę działa.........

Pytanie czy takie zachowanie żarnika to standardowe objawy spalenia???? Jeśli tak to kupuje dwa nowe. Teraz zamontowany jest

IMG_20200803_184123.jpg

Jaki żarnik polecacie?

1) D3S OSRAM XENARC np:

D3S-OSRAM-ZARNIK-PALNIK-XENON-AUDI-A4-B8
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 310 zł - D3S OSRAM ŻARNIK PALNIK XENON AUDI A4 B8 A7 2 SZT (7057146483). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

czy

2) D3S PHILIPS XenStart np:

D3S-PHILIPS-XENON-KSENON-ZARNIK-AUDI-Q5-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 350 zł - D3S PHILIPS XENON KSENON ŻARNIK AUDI Q5 2 SZTUKI (7193512990). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArkadiuS napisał:

Panowie, w moim B8 chyba zakończył żywot żarnik xenona. Prawdopodobnie fabrycznie nowy od produkcji wiec 8 lat i ponad 230kkm. Ale, że to pierwszy mój taki przypadek spalonego żarnika Xenona to chciałbym się upewnić w kilku kwestiach. 

Po kolei. Na FISie jest komunikatIMG_20200803_182759.jpg

Co dziwne, to żarnik po uruchomieniu działa i po ok 15-20 sek wyskakuje bład i gaśnie. Za każdym razem, gdy zmienię ustawienie świateł to znów się włącza i po ww. czasie gaśnie. Jak już się świeci to ma inną barwę tj. ten który gaśnie jest blado zimny, a sprawny jest ciepły.

Po zdemontowaniu można zauważyć na żarniku czarną plamkę.

IMG_20200803_184203.jpg

W normalnym przypadku spalona żarówka się nie zaświeci, stąd dziwi mnie fakt że chwilę działa.........

Pytanie czy takie zachowanie żarnika to standardowe objawy spalenia???? Jeśli tak to kupuje dwa nowe. Teraz zamontowany jest

IMG_20200803_184123.jpg

Jaki żarnik polecacie?

1) D3S OSRAM XENARC np:

D3S-OSRAM-ZARNIK-PALNIK-XENON-AUDI-A4-B8
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 310 zł - D3S OSRAM ŻARNIK PALNIK XENON AUDI A4 B8 A7 2 SZT (7057146483). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

czy

2) D3S PHILIPS XenStart np:

D3S-PHILIPS-XENON-KSENON-ZARNIK-AUDI-Q5-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 350 zł - D3S PHILIPS XENON KSENON ŻARNIK AUDI Q5 2 SZTUKI (7193512990). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Normalne objawy kończącego się żarnika, kupuj nowe, nie znam się to nie podpowiem który lepszy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram D3s Cool Blue Intense 6000K dla mnie najlepsze:decayed:...na pewno lepsza propozycja od tych co przedstawiłeś.

Edytowane przez kris67
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup w hurtowni, na Allegro tona podróbek a nie łatwo je rozpoznać. Świecą dużo gorzej niż ori żarówka.

7 godzin temu, Góral65 napisał:

Normalne objawy kończącego się żarnika, kupuj nowe, nie znam się to nie podpowiem który lepszy:wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afik napisał:

Kup w hurtowni, na Allegro tona podróbek a nie łatwo je rozpoznać. Świecą dużo gorzej niż ori żarówka.

 

Ori żarnik w ASO to wariactwo.. 650zl/szt, chociaż sa z nowym numerem zarniki od 03.2020 i tu juz kwota 1050zl/szt. Wiec spore koszty.

Ktoś coś podpowie, doradzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ArkadiuS napisał:

Ori żarnik w ASO to wariactwo.. 650zl/szt, chociaż sa z nowym numerem zarniki od 03.2020 i tu juz kwota 1050zl/szt. Wiec spore koszty.

Ktoś coś podpowie, doradzi? 

Wpisz na niemieckim ebayu , seller:lichtex_de d3s . Wszystko ori , może nawet wyjdzie z wysyłką taniej jak w pl. Brałem u niego juz kilka kompletów i polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od razu musisz lecieć do dealera,jest wiele innych miejsc gdzie można dostać ori żarówki . Zaleca się wymianę obu bo barwa będzie się inaczej różnić,chyba że to nie przeszkadza. Ja kupowałem kiedyś na Xenony.pl A teraz wszystko zamawiam z autodoca  

Hoi, bekijk HELLA Gloeilamp, koplamp op de AUTODOC-app https://m.autodoc.nl/hella/7435078 eens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ArkadiuS napisał:

Ori żarnik w ASO to wariactwo.. 650zl/szt, chociaż sa z nowym numerem zarniki od 03.2020 i tu juz kwota 1050zl/szt. Wiec spore koszty.

Ktoś coś podpowie, doradzi? 

U @H4mm3R masz dobre żarniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...