Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Witam mam pytanie mam przedlifta automat kiera bez manetek i chcę zmienić na kierownicę ściętą i mam możliwość kupienia kiery w dobrej cenie ale z manetkami i moje pytanie co trzeba żeby manetki działały a jak nie to ewentualnie czy można z kierownicy je usunąć tak żeby było dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2020 o 19:03, barca8585 napisał:

Witam mam pytanie mam przedlifta automat kiera bez manetek i chcę zmienić na kierownicę ściętą i mam możliwość kupienia kiery w dobrej cenie ale z manetkami i moje pytanie co trzeba żeby manetki działały a jak nie to ewentualnie czy można z kierownicy je usunąć tak żeby było dobrze

Przy zmianie kierownicy z manetkami tylko w Vcds włączyłem tą funkcję i działa. Jednak nie wiem jak jest w przed lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KiVash napisał:

Przy zmianie kierownicy z manetkami tylko w Vcds włączyłem tą funkcję i działa. Jednak nie wiem jak jest w przed lifcie.

oki dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie i mógłby podpowiedzieć jak dokonać  i na jakie kodowania (najprawdopodobniej zielonego menu) aby odłączyć Aux a aktywować AMI?

Pacjent polift z 3g+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tomi790 napisał:

Ktoś wie i mógłby podpowiedzieć jak dokonać  i na jakie kodowania (najprawdopodobniej zielonego menu) aby odłączyć Aux a aktywować AMI?

Pacjent polift z 3g+

Wejdź w zielone menu/diagnose/settings/ami_aux i tam wszytsko na tacy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlazłem w zielone, odblokowałem ami, zablokowałem aux, zrestartowałem mmi i dalej nie wykrywa pendrive'a :kwasny:

Jedyne co, to jest możliwość ładowania telefonu z ami.

Ktoś ma jakiś pomysł?

Grzegorzu @wrclagunapomożesz :hi:

20201102_190848.jpg

20201102_191345.jpg

Edytowane przez tomi790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest dziwna.

Sprawdziłem kabel ami/usb u kolegi w Q5 (2010 rok, MMI 3G) i dwa pendrivy (fat32, 8gb i 32gb) - ami czyta i jeden i drugi bez problemu.

Zrobiłem to samo u siebie i okazuje się, że z tym 8gb nie ma problemu i ami go odczytuje. Z tym drugim 32gb jest problem i nie jest w stanie go odczytać i pokazuje brak podłaczenia :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam hebel z tylu 300mm serie,podejdą same jarzma do zacisku od a6 c7 na 330mm? W sensie ze zostaje mój zacisk z b8 seryjny i do tego tylko jarzmo z c7 pod 330mm

Edytowane przez Leszczonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Leszczonka napisał:

Pytanko mam hebel z tylu 300mm serie,podejdą same jarzma do zacisku od a6 c7 na 330mm? W sensie ze zostaje mój zacisk z b8 seryjny i do tego tylko jarzmo z c7 pod 330mm

Zmieniasz zaciski, jarzma i tarcze

Klocki sa takie same ale blaszki do jarzm inne

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dev napisał:

Zmieniasz zaciski, jarzma i tarcze

Klocki sa takie same ale blaszki do jarzm inne

Wiem ze tarcze inne i klocki, chodzi mi tylko czy sam zacisk który jest na 300 mm podejdzie pod jarzmo 330mm? ,zmieniłbym tylko jarzmo bo mam opcje z c7 które miało na tyle 330mm,czy zacisk jest inny pod 330mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poliftowym liczniku i mmi 3g+ w dieslu jak zmienić komunikat rezerwy na ropę? Pokazuje aby dolać benzynę, w długim kodowaniu licznika nic nie znalazłem

 

IMG_20201029_142616.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ktoś wie czy najbogatszy przedliftowy Gateway po światłowodzie 8T0 907 468 AA będzie współpracował z poliftową MMI 3G+? Czy czeka mnie raczej inwestycja w Gatka poliftowego 8R0 907 468 P lub 8R0 907 468 AA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wolwerin napisał:

Hej, ktoś wie czy najbogatszy przedliftowy Gateway po światłowodzie 8T0 907 468 AA będzie współpracował z poliftową MMI 3G+? Czy czeka mnie raczej inwestycja w Gatka poliftowego 8R0 907 468 P lub 8R0 907 468 AA?

Każdy będzie wspolprascowal na światłowodzie tylko trzeba go flashowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, WydRos napisał:

Każdy będzie wspolprascowal na światłowodzie tylko trzeba go flashowac

Ale rozumiem, że jak założę gatka poliftowego 8R0 907 468 AA to obejdzie się bez flashowania? Mam znajomego co ogarnie mi zdjęcie ochrony ale z flashowaniem nie wiem czy sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wolwerin napisał:

Ale rozumiem, że jak założę gatka poliftowego 8R0 907 468 AA to obejdzie się bez flashowania? Mam znajomego co ogarnie mi zdjęcie ochrony ale z flashowaniem nie wiem czy sobie poradzi.

Ten 8T0 tez powinien sobie poradzić z 3g+ bez flesza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, WydRos napisał:

Ten 8T0 tez powinien sobie poradzić z 3g+ bez flesza

Właśnie chciałbym aby mi ktoś to potwierdził na 100%. Jestem na etapie wymiany gatka pod uruchomienie Asystenta świateł drogowych. Docelowo w przyszłości będę chciał też wymienić MMI z 3G High na 3g+. Gatka przedliftowego z końcówką AA mogę dostać za 250zł, natomiast poliftowego P lub AA już za 700-900zł. Różnica spora, ale jak wymieniam, to już na takiego co mi obsłuży w przyszłości MMI 3G+. Jak wspominałem nie chciałbym się bawić z flashowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WydRos napisał:

Każdy będzie wspolprascowal na światłowodzie tylko trzeba go flashowac

Ja mam w przedlift 8T0407468T i założyłem mmi 3g+ i wszystko działa, nie musiałem gateway flashowac

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pytanko. Po wymianie getway na wersji high, nie można przypisać do listy np kamery cofania 6C, nawet po wpisaniu security acces  20103. Jakiś pomysł!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2020 o 23:02, inhosik napisał:

Ja mam w przedlift 8T0407468T i założyłem mmi 3g+ i wszystko działa, nie musiałem gateway flashowac

No i super :smiley: Wychodzi na to, że przedliftowy Gatek obsługuje 3g+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...