Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Cheeroki napisał:

Obecnie już większość producentów premium przeszło na technologię LED nie bez powodu jak sądzę

Na soczewce? :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

24 minuty temu, andrzej104513 napisał:

Pomoże ktoś przy kodowaniu łopatek. 

Zmieniam kodowanie z 000016 na 000036 i nie che przyjąć. 

Moze nie obsluguje tego sterownik

jaki numer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, andrzej104513 napisał:

Nr czego? 

Sterownika 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ogarnięte, popiołem drugi raz vcds i jakoś przyjęło. Podobnie miałem jak lusterka składane dokładałem, ta sama sytuacja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kodowaniach należy czasem odczekać aż się sterowniki "uśpią".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2021 o 16:53, Muskel1 napisał:

Firma przerabiająca może sobie dużo pisać. Tam sobie do nich napisz i będziesz miał czarno na białym. Przy okazji wyślij uzyskaną odpowiedź tej rzetelnej firmie.

WWW.TDT.PL

Adres Wydział Homologacji Puławska 125 02 707 Warszawa Mazowieckie Polska 22 4902902...

 


Dzięki, pogadam z nimi ??

W dniu 3.01.2021 o 17:01, kaju napisał:

Na soczewce? :wink: 

Pewności nie mam ale wg mnie B9 lampy full LED bez matrixa mają soczewkę.
AUDI-A4-B9-LAMPA-PRAWA-FULL-LED-8W0-941-034.jpeg


Trochę ostudziliście mój zapał który miałem po obejrzeniu takich materiałów jak poniżej, pierwotnie uważałem, że to świetny mod, więc kto pyta nie błądzi.
 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystkie współczesne pojazdy mają soczewki. Zdrzają się oczywiście też bez ale to w niższych wersjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cheeroki napisał:

Trochę ostudziliście mój zapał który miałem po obejrzeniu takich materiałów jak poniżej

ja też wiele się naoglądałem na temat BiLeda i zaryzykowałem do C5, ale co oko zobaczy na żywo, to żaden film czy zdjęcie tego nie odda, a ja miałem okazję to sprawdzić na dwóch autach i porównać. Soczewka B8FL + nowy żarnik vs. Koita 3A wynik 1:0, biorą pod uwagę wszystkie wymienione wcześniej warunki pogodowe, czyli sucho, mokro, szerokość świecenia. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dziwne...ja mam zupełnie odwrotne odczucia i wrażenia na + bileda. Moim okiem biled świeci szerzej niż B8, mniej ginie na mokrym czarnym asfalcie, ma lepsze drogowe ... robiłem też kilka kpl liftowych lamp B8, gdzie chłopaki mieli je najpierw zalozone i po zmianie na biled różnica była na + . Druga sprawa to też "miejsce" i droga testowania projektorów/lamp, sam rzut na ściane nie do końca obrazuje to jak jest na drodze. Jak dla mnie, to biled w mieście kompletnie nie pokazuje swoich możliwości i nie są one wykorzystane, dopiero jazda w trasie, polne drogi z poboczem po obu stronach - tam sprawdza się świetnie, a w mieście jest najzwyczajniej " za ciasno" i nie widać tego potencjału, no i kolejna sprawa to poprawne ustawienie świateł (nie sama wysokość, też i szerokość), u mnie po ustawianiu na SKP był o widać na 13 metrów przed maską i byłem zawiedziony przeróbką :kox: Ale nie, że chce tu kogoś na siłe przekonywać i nastawiać na strone bileda - fajnie ze mozna sie wymienić odczuciami kilku osób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa i jeszcze dwie kwestie - sposób montażu projektora( czy dojechane do maskownicy, czy zapadnięte ze 2cm w głąb lamp tak jak to robią nie które fachmany, co w efekcie daje znaczne obcięcie boków), czy otwór w maskownicy powiększony do rozmiarów nowej soczewki, no i czy napewno mieliscie wlozone 3A a nie 1A ? Bo mialem w rękach lampy, do których rzekomo był wlozony Biled 3A, gdzie po rozebraniu okazało się 1A być w środku :whistling:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te same odczucia co KoJ@K. Przerobiłem kilkanaście kompletów lamp na bi led. Każdy z użytkowników zauważył znaczną poprawę w świeceniu lamp. Lepiej doświetlone pobocze, nie rozmywanie się światła na mokrym, duże lepsze długie czy lepsza linia odcięcia. Sam jeżdżę od 3 lat na bi ledzie i złego słowa nie powiem. Wcześniej jeździłem na xenonie w różnych autach i kombinacjach projektorów i szkieł soczewek. Miałem zupełnie nowe projektory jak i regenerowane. Testowałem gładkie szkła i różne palniki, od markowych po chińczyki. Nie twierdzę że bix świeci źle. Bix świeci dobrze w odpowiedniej konfiguracji projektora, szkła i dobrego palnika ale nawet przy takiej bi led świeci lepiej za niższą cenę. Żeby bi led świecił poprawnie musi być poprawnie zmaontowany o czym napisał wyżej KoJ@K. Do tego prawidłowa regulacja lamp i klosze po polerce. Nie zrozumcie źle KoJ@Ka, bi led w mieście nie świeci źle, wręcz przeciwnie, świeci bardzo poprawnie ale dopiero w trasie pokazuje co tak naprawdę potrafi. 

IMG_20191114_201306.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, KoJ@K napisał:

Aaa i jeszcze dwie kwestie - sposób montażu projektora( czy dojechane do maskownicy, czy zapadnięte ze 2cm w głąb lamp tak jak to robią nie które fachmany, co w efekcie daje znaczne obcięcie boków), czy otwór w maskownicy powiększony do rozmiarów nowej soczewki, no i czy napewno mieliscie wlozone 3A a nie 1A ? Bo mialem w rękach lampy, do których rzekomo był wlozony Biled 3A, gdzie po rozebraniu okazało się 1A być w środku :whistling:

Do przedliftowych lamp z AFS da radę tego bileda zapakować żeby skręty nadal działały poprawnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem tego w skrętnych, bo jeśli by sie ostatecznie zmieścił to pracy bylo by baaaardzo dużo. Po wstępnych przymiarkach odpusciłem temat, gdyż tak jak mówie trzeba by nad tym sporo posiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Nie robiłem tego w skrętnych, bo jeśli by sie ostatecznie zmieścił to pracy bylo by baaaardzo dużo. Po wstępnych przymiarkach odpusciłem temat, gdyż tak jak mówie trzeba by nad tym sporo posiedzieć.

dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jest ktoś na forum co załatwi taniej ori dywaniki gumowe na zime bo w necie 320 zł:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Zamykam auto pilotem, zamykają się wszystkie drzwi.

Przy otwieraniu otwiera wszystkie oprócz kierowcy.

Czy coś mogłem przez przypadek przestawić w MMI?

Drzwi kluczykiem otwierają sie normalnie.

Macie jakiś pomysł na to?

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, NelsonPL napisał:

Mam pytanko.

Zamykam auto pilotem, zamykają się wszystkie drzwi.

Przy otwieraniu otwiera wszystkie oprócz kierowcy.

Czy coś mogłem przez przypadek przestawić w MMI?

Drzwi kluczykiem otwierają sie normalnie.

Macie jakiś pomysł na to?

Zamek kierowcy do wyjęcia i przeczyszczenia, dokładnie rozebrać razem z silniczkami i dobrze wyczyścić 

będzie śmigać bo koszt używki albo zamiennika to ponad 200 lekko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...