Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Osiollekk napisał:

Wrzuci mi ktoś nr mojej IHI?

WAUBFAFL1EN033336

06H145703R lub S

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 6.01.2021 o 14:46, corradoowner napisał:

Mam te same odczucia co KoJ@K. Przerobiłem kilkanaście kompletów lamp na bi led. Każdy z użytkowników zauważył znaczną poprawę w świeceniu lamp. Lepiej doświetlone pobocze, nie rozmywanie się światła na mokrym, duże lepsze długie czy lepsza linia odcięcia. Sam jeżdżę od 3 lat na bi ledzie i złego słowa nie powiem. Wcześniej jeździłem na xenonie w różnych autach i kombinacjach projektorów i szkieł soczewek. Miałem zupełnie nowe projektory jak i regenerowane. Testowałem gładkie szkła i różne palniki, od markowych po chińczyki. Nie twierdzę że bix świeci źle. Bix świeci dobrze w odpowiedniej konfiguracji projektora, szkła i dobrego palnika ale nawet przy takiej bi led świeci lepiej za niższą cenę. Żeby bi led świecił poprawnie musi być poprawnie zmaontowany o czym napisał wyżej KoJ@K. Do tego prawidłowa regulacja lamp i klosze po polerce. Nie zrozumcie źle KoJ@Ka, bi led w mieście nie świeci źle, wręcz przeciwnie, świeci bardzo poprawnie ale dopiero w trasie pokazuje co tak naprawdę potrafi. 

IMG_20191114_201306.jpg

 

W dniu 6.01.2021 o 13:55, KoJ@K napisał:

Hmmm dziwne...ja mam zupełnie odwrotne odczucia i wrażenia na + bileda. Moim okiem biled świeci szerzej niż B8, mniej ginie na mokrym czarnym asfalcie, ma lepsze drogowe ... robiłem też kilka kpl liftowych lamp B8, gdzie chłopaki mieli je najpierw zalozone i po zmianie na biled różnica była na + . Druga sprawa to też "miejsce" i droga testowania projektorów/lamp, sam rzut na ściane nie do końca obrazuje to jak jest na drodze. Jak dla mnie, to biled w mieście kompletnie nie pokazuje swoich możliwości i nie są one wykorzystane, dopiero jazda w trasie, polne drogi z poboczem po obu stronach - tam sprawdza się świetnie, a w mieście jest najzwyczajniej " za ciasno" i nie widać tego potencjału, no i kolejna sprawa to poprawne ustawienie świateł (nie sama wysokość, też i szerokość), u mnie po ustawianiu na SKP był o widać na 13 metrów przed maską i byłem zawiedziony przeróbką :kox: Ale nie, że chce tu kogoś na siłe przekonywać i nastawiać na strone bileda - fajnie ze mozna sie wymienić odczuciami kilku osób. 

Panowie,
dzięki za info. Jak wasze doświadczenia z diagnostami podczas przeglądu?
Któryś z Was byłby zainteresowany podjęciem się tematu?
 

W dniu 7.01.2021 o 09:40, luk330 napisał:

Do przedliftowych lamp z AFS da radę tego bileda zapakować żeby skręty nadal działały poprawnie?

W polifcie z AFS proponują mi projektory kompaktowe i zachowanie kompatybilności skrętu.
Ceny za projektory 1400-1800 + montaż 300

Edytowane przez Cheeroki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o biled czy to w przed lifcie czy po lift to ja się mogę podjąć, ale w NIE skrętnej lampie. Jeśli w skrętnych to zmiana samych projektorów, ale to wyjdzie dużo taniej niż te ceny które napisałeś, czyli te okolice 2K ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2021 o 10:19, Muskel1 napisał:

Tak.

Tak na ktore pytanie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kooga napisał:

Tak na ktore pytanie? :D

Odpowiedź na pytanie czy działa ten spisób z poniższego linka na odblokowanie VIM na 3gp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Muskel1 napisał:

Odpowiedź na pytanie czy działa ten spisób z poniższego linka na odblokowanie VIM na 3gp

 

Ok dzieki. A ogolnie jak to dziala? Dziala to na zasadzie, ze kiedy puszczam muzyke z YT to wyswietla sie video? Czy po prostu trzeba np. zgrac filmy lub muzyke z video na karte zeby sie wyswietlalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzanie filmów w aucie jest zabronione.

W razie jakiegoś wypadku ubezpieczyciel wam nie wypłaci odszkodowania.

Poczytajcie sobie przepisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NelsonPL napisał:

Odtwarzanie filmów w aucie jest zabronione.

W razie jakiegoś wypadku ubezpieczyciel wam nie wypłaci odszkodowania.

Poczytajcie sobie przepisy.

Wiem,  nie muszę czytać:wink: Pytanie było czy to działa też przy 3gp więc odpowiedziałem. Decyzja należy do pytającego czy to u siebie uruchomi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, NelsonPL napisał:

Odtwarzanie filmów w aucie jest zabronione.

W razie jakiegoś wypadku ubezpieczyciel wam nie wypłaci odszkodowania.

Poczytajcie sobie przepisy.

 

16 godzin temu, Muskel1 napisał:

Wiem,  nie muszę czytać:wink: Pytanie było czy to działa też przy 3gp więc odpowiedziałem. Decyzja należy do pytającego czy to u siebie uruchomi. 

Ja rowniez jestem tego swiadom. Myslalem, ze moze leci video z YT np. filmow na plycie ogladac nie bede ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano,

Przy zmianie liczników na te od A5 trzeba zmieniać tez elektronikę zegarów od A5 oraz oprogramowanie sterujące  wskazówkami ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba, kodowanie tylko dopasować i musisz CP ściągnąć. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Michu1996 napisał:

Siemano,

Przy zmianie liczników na te od A5 trzeba zmieniać tez elektronikę zegarów od A5 oraz oprogramowanie sterujące  wskazówkami ?

 

Zmieniasz tylko przod obudowę licznika, bez żadnych CP i korekty licznika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że kolega chciał przy okazji wymienić na A5 bo ma monochromatyczny FIS i skoro i tak zamienia to wybrał kolorowy FIS z A5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Chyba, że kolega chciał przy okazji wymienić na A5 bo ma monochromatyczny FIS i skoro i tak zamienia to wybrał kolorowy FIS z A5.

Pytanie czysto teoretyczne, kolorowy FIS z A5 już daaaawno na pokładzie :kox: ale dzięki za wyjaśnienie sprawy :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy stelaże lusterek z Anglika podejdą do wersji EU? Chce podmienić stelaż składany elektrycznie ale jest z anglika pytanie czy podejdzie pod "trójkąt" EU. 

 

Edytowane przez kalix94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód ma przejechane 185 tys km.

Wyskoczył service i inspekcja.

Co należało by przy takim przebiegu wymienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Caporeira napisał:

Samochód ma przejechane 185 tys km.

Wyskoczył service i inspekcja.

Co należało by przy takim przebiegu wymienić ?

Samochód. ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...