Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

@Muskel1 dzięki za odpowiedź.

Kwestia taka że mam dwie A4ki z keylessem do których chce jeszcze założyć klapę.

Nie chciabym kupować tych dwóch nowszych tylko poszukuję i planuje kupić jeden z tego zakresu, odczytać i przerzucić oprogramowanie na jeden ze swoich w aucie. Dzięki temu miałbym ogarnięte 2 auta jednym modułem.

A szukam dlatego z takiego okresu ponieważ od połowy czerwca 2013r moduły komfortu zaczęły mieć zabezpieczane procesory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, michał69 napisał:

Hej znacie może numer części sznurka od wlewu paliwa diesel i czy da się go kupić osobno czy tylko razem z korkiem? Przetarł mi się już .

Jest do kupienia sam sznurek na Ali, mi przyszedł ostatnio i jest spoko, 3,85 zł | Pokrywa wlewu paliwa przewód taśmowy do VW Passat Tiguan Golf różne modele

A.ALIEXPRESS.COM

Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginale nie ma. Korek wlewu ze sznurkiem nie kosztuje majątku. Do tego czekanie na sznurek z Ali 6-9 tyg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do kupienia zestaw zacisków 320mm przód z jakiejś A6, które niby pasują do B8, nie mogłem znaleźć po numerach czy podejdą. Z tego co się dowiedziałem są jednotłoczkowe, a gdzieś widziałem, 320mm dwutłoczkowe(?) więc czy warto. Jeśli tak to czy nie będzie kłopotu z założeniem felg 16" 7.5j et47(te ori) żeby mieć na zime ;p

Druga sprawa czy te tarcze ze zdjęcia(tylko tyle mam na ten moment) są warte wzięcia? Przebieg niby ~15kkm, czy lepiej nówki.

No i jak z cenami za komplet tych zacisków i tarcz, bo najtańsze(zaciski) widziałem za 300zł, a ceny sięgały nawet 600zł

IMG_20210118_125105.jpg

IMG_20210118_125050.jpg

IMG_20210118_125230.jpg

Edytowane przez davis693
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z jakiejś Audi tylko z A6 C7 po liście są te zaciski. Będą pasować Ale czy 16 felga tam wejdzie to nie wiem. Tarcza nowa ma 30 mm grubości a te jaką mają grubość..? Żeby wszystko było ok to trzeba przetoczyc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, davis693 napisał:

Witam,

mam do kupienia zestaw zacisków 320mm przód z jakiejś A6, które niby pasują do B8, nie mogłem znaleźć po numerach czy podejdą. Z tego co się dowiedziałem są jednotłoczkowe, a gdzieś widziałem, 320mm dwutłoczkowe(?) więc czy warto. Jeśli tak to czy nie będzie kłopotu z założeniem felg 16" 7.5j et47(te ori) żeby mieć na zime ;p

Druga sprawa czy te tarcze ze zdjęcia(tylko tyle mam na ten moment) są warte wzięcia? Przebieg niby ~15kkm, czy lepiej nówki.

No i jak z cenami za komplet tych zacisków i tarcz, bo najtańsze(zaciski) widziałem za 300zł, a ceny sięgały nawet 600zł

IMG_20210118_125105.jpg

IMG_20210118_125050.jpg

IMG_20210118_125230.jpg

Musisz mierzyć zaciski do felg na aucie

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, davis693 napisał:

Witam,

mam do kupienia zestaw zacisków 320mm przód z jakiejś A6, które niby pasują do B8, nie mogłem znaleźć po numerach czy podejdą. Z tego co się dowiedziałem są jednotłoczkowe, a gdzieś widziałem, 320mm dwutłoczkowe(?) więc czy warto. Jeśli tak to czy nie będzie kłopotu z założeniem felg 16" 7.5j et47(te ori) żeby mieć na zime ;p

Druga sprawa czy te tarcze ze zdjęcia(tylko tyle mam na ten moment) są warte wzięcia? Przebieg niby ~15kkm, czy lepiej nówki.

No i jak z cenami za komplet tych zacisków i tarcz, bo najtańsze(zaciski) widziałem za 300zł, a ceny sięgały nawet 600zł

IMG_20210118_125105.jpg

IMG_20210118_125050.jpg

IMG_20210118_125230.jpg

Lepiej daj nowe tarcze. Widziałeś 4-tłoczkowe zaciski Brembo pod tarcze 320mm. Możesz też takie kupić ale zapomnij wtedy o feldze 16`

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, te tarcze ze zdjęć to na tył i tak by szły bo moje śmietnik. Co do nówek to klocki ATE + tarcze zimmerman? Mógłbym prosić o nr dla tych 320mm

No i ile mniej więcej kosztują takie zaciski.

Edytowane przez davis693
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2021 o 21:52, Dev napisał:

nie, musze sprawdzic u siebie bo nigdy nie miałem okazji

snieg jest, opony letnie też to nie bedzie kłopotu 

W czym ? w eSce :decayed: ? 

W dniu 16.01.2021 o 21:57, pelonek1 napisał:

Wiem, że u mnie w C6 2011 rok tak to działa, wtedy jest zapalona kontrolka od ESP i dodatkowo informacja na fisie ESP switched off.

W allroadach  i modelach Q2\3\5 jest tylko pierwszy stopień plus dopisek offroad :facepalm:

W dniu 16.01.2021 o 22:02, Muskel1 napisał:

W normalnej A4 też ale w allroad nie da się. 

W A4 allroad da się aktywować tylko ESP offroad.

W VW polo 6C bluemotion też niby się nie da a kodowanie pod  ECS Sport i ECS off jest. W polo już zrobiłem :decayed: Muszę poszperać po zagranicznych forach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś może te kodowania ? To może wsio leży w sterowniku... Będę miał dłuższą chwilę to przyglądanie się jakie mają numery 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, davis693 napisał:

 te tarcze ze zdjęć to na tył i tak by szły bo moje śmietnik. 

Czytałeś temat O hamulcach? Po twoim wpisie sam sobie odpowiem  :facepalm:. Na tyl idą tarcze 300 mm albo 330 mm. Ale jeśli dasz przód 320 mm to tyl pozostaje już taki jak z fabryki wyszedł- specjalnie dla Ciebie napiszę 300 mm masz średnicę tarcz na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawel72689 napisał:

Czytałeś temat O hamulcach? Po twoim wpisie sam sobie odpowiem  :facepalm:. Na tyl idą tarcze 300 mm albo 330 mm. Ale jeśli dasz przód 320 mm to tyl pozostaje już taki jak z fabryki wyszedł- specjalnie dla Ciebie napiszę 300 mm masz średnicę tarcz na tyle.

Widzę, że serio masz problem z czytaniem ze zrozumieniem bo już 2 taki post, gdzie piszesz coś o czym wspomniałem w moim wpisie. TAK WIEM, że 300mm to tył i u mnie tak pozostanie, pytałem czy używki ze zdjęcia są warte kupna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audi Q5 8r jaki wyjąć bezpiecznik aby wyłączyć trakcje? Przyciskiem całkowicie nie da sie wyłączyć. Podobno bezpiecznikiem trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś wyciągał wkładkę zamka w drzwiach kierowcy? Dużo trzeba rozbierać? Może jest jakaś instrukcja serwisowa? U siebie mam jeden kluczyk i na dodatek okazało się, że wkładka stoi na dębowo. Jak zdechnie aku to nie wiem jak się dostanę do auta. Czy ktoś może wie ile kosztuje nowa wkładka w ASO?

Szukam tematu na forum jak się do tego dobrać, ale wyskakują w zasadzie tylko z b6 i b7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, luk330 napisał:

Panowie, czy ktoś wyciągał wkładkę zamka w drzwiach kierowcy?

Otwierasz drzwi, masz mała zaślepkę w drzwiach czarna z boku wkładki, tam jest torx, odkrecasz potem go wciskasz i wtedy cała wkładkę wyjmujesz wraz z plastikową obudową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, inhosik napisał:

Otwierasz drzwi, masz mała zaślepkę w drzwiach czarna z boku wkładki, tam jest torx, odkrecasz potem go wciskasz i wtedy cała wkładkę wyjmujesz wraz z plastikową obudową

Z tym, że klamka w czasie wciskania musi być odciągnięta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hohe napisał:

Z tym, że klamka w czasie wciskania musi być odciągnięta. 

Jeszcze dodam, że moim zdaniem, lepiej wciskać śrubokrętem obok tego torxa. Zdążyło mi się dwa razy, że wyleciało jego gwintowane gniazdo z plastiku. Dużo gimnastyki potem jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...