Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, szafa napisał:

Kowi 28,5cm

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Jakiej firmy montować łańcuch rozrządu z pompa? Mechanik proponuje mi SKF. Wycenił na 2900zl za wszystko z robota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MasterCX napisał:

Jakiej firmy montować łańcuch rozrządu z pompa? Mechanik proponuje mi SKF. Wycenił na 2900zl za wszystko z robota. 

Do czego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2021 o 19:21, karolek_ust napisał:

Kto tu zawitał po długim czasie. Z tego co wiem to tylko poliftowe są nowe klosze

Czasem zaglądam ;), nawet coś tam od kolegów z forum kupuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Chuck Norris napisał:

Czasem zaglądam ;), nawet coś tam od kolegów z forum kupuje :decayed:

To gdzie aktualizacja tematu he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Dev napisał:

Do czego ?

Do A4 B8 2.0tfsi CPMB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. 

Była tu kiedyś wypowiedź o podpinaniu aku pod prostownik. Pomoże ktoś znaleźć? Patrzyłem w "szukaj" i znajduje tylko o wymianie aku i kodowaniu.

Chodzi o to, czy prostownik można podpinać pod aku bezpośrednio czy zaleca się podpinać pod punkty +/- pod maską? No i oczywiście argument za tą drugą opcją.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Ardius napisał:

 

Chodzi o to, czy prostownik można podpinać pod aku bezpośrednio czy zaleca się podpinać pod punkty +/- pod maską? No i oczywiście argument za tą drugą opcją.

Pozdrawiam

Jeśli będziesz ladowal bezpośrednio aku to sterownik nie będzie wiedział czy aku jest naladiwany. Także podpinaj pod maską. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zdejmij minusową klemę

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje szybkiego info, czy kpl zawieszenie tył do 2.0tdi pasuje od każdego innego 2.0tdi (niezależnie czy to od manuala czy od automatu) ?

Czy zawieszenie i wał będzie pasował np od automatu do manuala ? (oczywiście oprócz  skrzyni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poratujcie.

Stoję przed wyborem silnika do Q7 i mam zagwozdkę pomiędzy 50 TDI a 55 TFSI.

Jeździłem dieslem i przyznam, że szału na mnie nie zrobił. Testowałem 55 TFSIe (z hybrydą) i było bardzo przyjemnie. Przymierzam się do 55 TFSI, ale nie chcę go brać w ciemno, bo sam silnik droższy, a paliwa też pije dużo więcej. Problem w tym, że w salonach w całej Warszawie nie mają auta testowego z takim silnikiem.

Stąd pytanie - czy znacie kogoś, kto za dobrą flaszkę zechciałby zaprezentować jak jeździ jego Q7/Q8 z 55 TFSI, ze mną na miejscu pasażera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie za 100 punktów, mam taśmę kierownicy która obsługuje fis i multi oraz również tempomat którego nie mam w wyposażeniu,kupie takie manetki jak na zdjęciu to normalnie przełożę taśmę moją do nich tak? 

440CD580-7EFE-451F-A08E-012C685C2249.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Leszczonka napisał:

Panowie pytanie za 100 punktów, mam taśmę kierownicy która obsługuje fis i multi oraz również tempomat którego nie mam w wyposażeniu,kupie takie manetki jak na zdjęciu to normalnie przełożę taśmę moją do nich tak? 

440CD580-7EFE-451F-A08E-012C685C2249.jpeg

Sprawdź jaka masz czy 8K czy 8R bo to różne manetki są wtedy 

i normalnie przelozysz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, WydRos napisał:

Sprawdź jaka masz czy 8K czy 8R bo to różne manetki są wtedy 

i normalnie przelozysz 

8R0 953 568 Q moja taśma 

wieć bedą pasować te manetki o numerze jak sie nie mylę,niżej numer i zdjęcie oczywiście polift 
4G0953502AD


 

a np z a8 manetki z przełącznikami w kolorze piano by nie podeszły czasem ?:D 

ED555692-BE32-451C-A384-6F304A48D4D2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jaw - są 2 rodzaje taśm, kostal i valeo chyba. Jak coś to chyba mam 2 komplety i ten i ten producent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KoJ@K napisał:

Tak jaw - są 2 rodzaje taśm, kostal i valeo chyba. Jak coś to chyba mam 2 komplety i ten i ten producent.

Taśmę mam tylko same manetki jak na zdjęciu mi trzeba i dolna obudowę pod tempomat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Leszczonka napisał:

Taśmę mam tylko same manetki jak na zdjęciu mi trzeba i dolna obudowę pod tempomat :)

Dolną obudowę można tak podpiłować, że się od ori nie różni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Działa Wam google earth w mnie 3gp? Podobno od początku roku google zakończyło współpracę z audi, ja akurat teraz aktualizowalem mapy i mam info o niewystarczajacej ilości danych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, M4RK0 napisał:

Hej,

Działa Wam google earth w mnie 3gp? Podobno od początku roku google zakończyło współpracę z audi, ja akurat teraz aktualizowalem mapy i mam info o niewystarczajacej ilości danych 

Google Earth został wyłączony 31.12.20 . Zastąpiono go widokiem satelitarnym, który funkcjonuje tylko na jednostkach z 2018 rocznika. 

Jest firma, która reklamuje się uruchomieniem widoku satelitarnego na niektórych starszych jednostkach min. MMI 3GP. Tu wszystko jest opisane. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ale to wątek o b9, ja mam B8 z dokladanym mmi 3gp. Chyba pozostaje dokupić od Chińczyków jakiś car Play/android auto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...