Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

6 godzin temu, NelsonPL napisał:

Witam.

Wiecie jak to wymontować? Pojawia mi się kontrolka spalonej żarówki. Zauważyłem, że 3 światło stopu nie świeci. (czasami się zapala, ale nie często)

Podejrzewam, że albo coś nie styka, albo przepalona żarówka.

Jak wymienić żarówki? Czy to jest wymienialne?  Muszę kupić nowe?

Ps. Mile widziany dokładny opis demontażu, wymiany itd

Dzięki.

 

20210228_062859 (2).jpg

Bez tytułu (4).jpg

 

Cały STOP jest na dwóch prowadnicach, które są na szybie, wysuwasz go pamiętając o lekkim podważeniu podsufitki (stop ma rant, na który zachodzi krawędź podsufitki), może wychodzić dosyć ciężko, przed ponownym montażem dobrze lekko przesmarować prowadnice/ spinki.

Wątpie, żeby coś nie stykało o ile nikt tego wcześniej nie ruszał. W sedanach to dość częsty problem i uszkodzeniu ulega sam stop.

Można się bawić w naprawę tego, powiem na swoim przykładzie, po pierwszym ściągnięciu poprawiłem zimne luty (efekt- może 2msc było wszystko ok), potem dalej niektóre ledy się nie paliły/ słabo paliły lub całość nie świeciła. Za drugim razem postanowiłem kupić ledy i przelutować, podziałało około 5msc i znowu to samo. Za trzecim podejściem wymieniłem całą lampkę stop i jest dobrze od około roku. Także nie polecam napraw, a tym bardziej zabawy w wymianę ledów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Gdzie kupić taki sam stop nowy? Jaki jest jego koszt? W ASO będą mieli?

Ps. Dziwne jest to że czasami się zaświeca.

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NelsonPL napisał:

Rozumiem. Gdzie kupić taki sam stop nowy? Jaki jest jego koszt? W ASO będą mieli?

Ps. Dziwne jest to że czasami się zaświeca.

ALLEGRO.PL

Kup teraz TRZECIE ŚWIATŁO STOP AUDI A4 B8 LIMOUSINE SEDAN z Wrocław na Allegro.pl, za 225 zł w kategorii Oświetlenie - Lampy tylne i elementy. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id: 8356695396...

 ASO Wrocław wystawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie występuje problem zimnych lutow przy podświetleniu zegarów.

Naprawiał to ktoś u siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, NelsonPL napisał:

Rozumiem. Gdzie kupić taki sam stop nowy? Jaki jest jego koszt? W ASO będą mieli?

Ps. Dziwne jest to że czasami się zaświeca.

Jak Ci się nie śpieszy to wyjmij stop i popraw luty, jak będzie ok (pewnie na jakiś czas) to zamów od majfrendów z ali, widziałem aukcje po 50-70pln z wysyłką- z tego co ludzie piszą to działa ok...

A jak zależy Ci na czasie i chcesz zapomnieć o temacie to bierz z aso, cena nie jest jakoś powalająca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chuck Norris napisał:

Jak Ci się nie śpieszy to wyjmij stop i popraw luty, jak będzie ok (pewnie na jakiś czas) to zamów od majfrendów z ali, widziałem aukcje po 50-70pln z wysyłką- z tego co ludzie piszą to działa ok...

A jak zależy Ci na czasie i chcesz zapomnieć o temacie to bierz z aso, cena nie jest jakoś powalająca ;)

Kolega tylko ASO, gdzie indziej sami partacze...

:polew:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szafa napisał:

Kolega tylko ASO, gdzie indziej sami partacze...

:polew:

Tu bardziej o czas chodziło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkoduje ktoś VIN:   WAUZZZ8K8DN018968

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, hdyexy napisał:

Rozkoduje ktoś VIN:   WAUZZZ8K8DN018968

tu:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam orientuje się ktoś jaka jest różnica w słonecznikach podsufitki z oświetleniem a bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, barca8585 napisał:

Witam orientuje się ktoś jaka jest różnica w słonecznikach podsufitki z oświetleniem a bez

W tych z oświetleniem są po dwa włączniki - w zasuwce lusterka i w zawiasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2021 o 12:46, Caporeira napisał:

U mnie występuje problem zimnych lutow przy podświetleniu zegarów.

Naprawiał to ktoś u siebie ?

Nikt nie miał u siebie z tym problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratujcie! :( przy odkurzaniu lekko wjechalem rura pod pedal sprzęgła, wcale nie mocno, wyskoczył razem z kawałkami plastiku. Zdemontowalem osłony i efekt jak na filmie... ulamaly się chyba łapki trzymające ten trzpień od pedalu w wysprzegliku? Myślicie że jest to część zamienna czy do wymiany cały wysprzeglik/pompka? :D przepraszam że w tym dziale ale utknalem autem na mieście, a strach jechać z takim wypadajacym sprzęgłem...

 

 

 

20210306_114911.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź ciągle z nogą na pedale sprzęgła i nie wypadnie.. swoją drogą, pogratulować, nawet audi nie przewidziało, że można coś takiego podczas odkurzania zepsuć, chociaż na moje to już było połamane a Ty temu tylko pomogłeś się rozpaść.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie cala pompka do wymiany? Jak patrzę do etki to chyba nie występują zadne jej elementy osobno :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje historie auta z aso,oczywiście odpłatnie,jest tu ktoś kto robi w aso i ma możliwość sprawdzić i przesłać historie auta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

30 minut temu, Leszczonka napisał:

Witam potrzebuje historie auta z aso,oczywiście odpłatnie,jest tu ktoś kto robi w aso i ma możliwość sprawdzić i przesłać historie auta? 

Pisz do Stanley, nie wiem jak teraz ale wcześniej miał taka możliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lumberjack napisał:

Myślicie cala pompka do wymiany? Jak patrzę do etki to chyba nie występują zadne jej elementy osobno :(

Szukaj używki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2021 o 14:25, lumberjack napisał:

Myślicie cala pompka do wymiany? Jak patrzę do etki to chyba nie występują zadne jej elementy osobno :(

Tak. Raczej cała do wymiany. Mam używaną z mojego auta jakbyś chciał, niepotrzebnie u siebie wymieniłem i leży. Widzę, że używane koło 200 zł na allegro (nowkę w aso kupowałem bodajże za ponad 700zł), mogę Ci sprzedać za 150 z przesyłką paczkomatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...