Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie śruby w szarej osłonie boczka z prowadnicą rolety, a osłona zawiasu i ramka szyby na zatrzaski. osłonę zawiasu zostaw na koniec, bo łatwo połamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanie. 

Czy pompa jest na rozrządzie a4 b8 3.0? czy tak jak w b7 pasek wymienia się bez żadnych znaków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalował ktoś u siebie automatyczne otwieranie klapy, może się podzielić doświadczeniem?

Warte zainteresowania, jak wygląda sprawa zamykania (ciężko się zamyka) ?

https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b8-kombi-automatyczne-otwieranie-bagaznika-10428622430

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, faktycznie opinie mizerne.

Siłowniki mam spuchnięte, więc może taki zestaw? Bardziej mi chodzi o opinie kogoś z forum kto czegoś takiego używa. Czy nie ma problemu i czy trzeba duży więcej siły użyć przy zamykaniu?

 

https://allegro.pl/oferta/automatyczne-otwieranie-bagaznika-audi-a4-b8-kombi-10421755244

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dev napisał:

IMG-20210402-WA0063.jpg

@Dev łobuzie, a ja go szukam od tygodnia:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można naprawić ten wyświetlacz, czy czeka mnie wymiana?

5DE0566C-E930-4D5B-B3EC-AD30BA9D518E.jpeg

8B4534F7-9142-47C2-9B39-4E42A990F645.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z polifta tylko CP zablokowane, bo sprzedawca na Allegro nie wiedział ze jumany... jak chcesz to wyślę Ci tylko za przesyłkę zapłacisz, odzywaj się po świętach. Tylko nie wiem czy monitorek jest ok,ale przynajmniej będziesz miał pokrętła w chromie ;). Ps przy wymianie na drugi musisz CP zdjąć 

Edytowane przez mlody020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,
w lusterku zewnętrznym po stronie kierowcy nie działa mi sterowanie lustrem na boki, podgrzewanie i fotochrom.
Sterowanie góra-dół, składanie i side assist działają bez zarzutu.

Zanim rozbiorę pół auta - czy B8 miało jakieś newralgiczne miejsce gdzie kable się przecierały?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy wejdzie zderzak przód i tył od sline do zwykłej wersji? (chcę zrobić zewn. sline)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PejotN napisał:

Orientujecie się czy wejdzie zderzak przód i tył od sline do zwykłej wersji? (chcę zrobić zewn. sline)

Tak wszystko pasuje . Jeśli masz przed lift ( tak jak w opisie )  to też przedni musisz kupić s-line przed lift . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, od X czasu szukam do siebie kierownicy z okrągłą poduszką jak w poliftach, teraz zmotywowałem się jeszcze bardziej bo niechcący zadrapałem kierownicę dość mocno ostrym narzędziem więc żeby zachować zdrowie psychiczne to chciałbym to ogarnąć. Problem w tym, że mam wnętrze szare, kierownica w kolorze Szary Achat i z tego co patrzę to w poliftach a5 był kolor stalowo szary, tak jak w A7 i A6. Czy ma ktoś real fotkę wnętrza a5 albo a6 czy a7 w kolorze szarym, szarą kierownicą z okrągłą poduszką żebym mógł sobie porównać jak mocno on się różni od mojego szarego achat? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, luk330 napisał:

panowie, od X czasu szukam do siebie kierownicy z okrągłą poduszką jak w poliftach, teraz zmotywowałem się jeszcze bardziej bo niechcący zadrapałem kierownicę dość mocno ostrym narzędziem więc żeby zachować zdrowie psychiczne to chciałbym to ogarnąć. Problem w tym, że mam wnętrze szare, kierownica w kolorze Szary Achat i z tego co patrzę to w poliftach a5 był kolor stalowo szary, tak jak w A7 i A6. Czy ma ktoś real fotkę wnętrza a5 albo a6 czy a7 w kolorze szarym, szarą kierownicą z okrągłą poduszką żebym mógł sobie porównać jak mocno on się różni od mojego szarego achat? :)

Mam szara ścięta 

pisz pv 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, luk330 napisał:

panowie, od X czasu szukam do siebie kierownicy z okrągłą poduszką jak w poliftach, teraz zmotywowałem się jeszcze bardziej bo niechcący zadrapałem kierownicę dość mocno ostrym narzędziem więc żeby zachować zdrowie psychiczne to chciałbym to ogarnąć. Problem w tym, że mam wnętrze szare, kierownica w kolorze Szary Achat i z tego co patrzę to w poliftach a5 był kolor stalowo szary, tak jak w A7 i A6. Czy ma ktoś real fotkę wnętrza a5 albo a6 czy a7 w kolorze szarym, szarą kierownicą z okrągłą poduszką żebym mógł sobie porównać jak mocno on się różni od mojego szarego achat? :)

Mam czarną 3 ramienną, z łopatkami i dekorami w piano black.
Kolor Czarny Soul -- czyli ciemnoszary tak naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...