Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Langista napisał:

Byłoby więcej 'czystego' prądu, gdyby była taka polityka jak w Niemczech. Tutaj otrzymujesz 100% tego, co panele wyprodukują a za nadwyżki dopłaca państwo. W Polsce nadwyżka idzie do elektrowni za frajer, a w nagrodę że wydałeś ~50k na instalację fotowoltaiczną, dostajesz 80-70% tego co wyprodukują ?

 Oczywiście najpierw musi zmienić się myślenie u samej góry, aby na dole coś się ruszyło. Polskie gałęzie gospodarcze są na chwilę obecną zbytnio uzależnione od surowców kopalnianych. Proces transformacji będzie dlatego długo trwał, bo gdyby z dnia na dzień wprowadzili zmiany i dyrektywy cała gospodarka by uklękła a bezrobocie urosłoby eksponencjalnie. 

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Czy to normalne że jak odkręci się korek wlewu oleju, to on lekko podskakuje?

2.0tdi caha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę.

Czy ktoś mógłby mi podać jakie piny (numery) są w kostkach do lamp tylnych audi a7 przedlift? Obie kostki są takie same - błotnik i klapa. Mają miejsce na 8 pinów i są niewielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bodas napisał:

Mam wielką prośbę.

Czy ktoś mógłby mi podać jakie piny (numery) są w kostkach do lamp tylnych audi a7 przedlift? Obie kostki są takie same - błotnik i klapa. Mają miejsce na 8 pinów i są niewielkie.

W niewłaściwy dziale pytasz. To jest dział A4 B8. Zadaj tytanie w odpowiednim dziale technicznym dla tego modelu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, macie jakieś pomysły, w mmi 3g nie działa mi nawi, tzn nie łapie sygnału tam gdzie jestem tylko jest gdzieś na świecie, zmieniłem rekina na dachu to samo, kupiłem tą uniwersalną antenę , podłączyłem pod radio bezpośrednio i jest to samo ... Co może być zwalone? Jakieś kodowanie? Aktualizacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś z Was porównanie jak jest z miejsce w środku porównując B8 i A5 8t sportback? Chodzi mi o miejsce na nogi głównie z tył, to że w A5 dach opada to swoją sprawa

Edytowane przez Damian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: czy vcdsem da sie zrobić output test wentylatora chłodnicy? Szukalem w 01, 09 i w 46 ale tam nie ma do wyboru wentylatora...

Dlaczego pytam: mam problem bo wentylator czasami się załącza, a czasami nie. Jak ostygnie to działa, jak znów się całośc nagrzeje to czasami już się nie chce załączyć. Błędów brak, zastanawiam się czy w ciemno wymieniać moduł wentylatora i sam wentylator czy jakoś inaczej do tego podejść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, luk330 napisał:

Szybkie pytanie: czy vcdsem da sie zrobić output test wentylatora chłodnicy? Szukalem w 01, 09 i w 46 ale tam nie ma do wyboru wentylatora...

Dlaczego pytam: mam problem bo wentylator czasami się załącza, a czasami nie. Jak ostygnie to działa, jak znów się całośc nagrzeje to czasami już się nie chce załączyć. Błędów brak, zastanawiam się czy w ciemno wymieniać moduł wentylatora i sam wentylator czy jakoś inaczej do tego podejść...

Od tego mamy działy techniczne.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś słoneczniki podsufitki w wersji s line z podświetleniem do sprzedania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Muskel1 napisał:

Od tego mamy działy techniczne.

 

W dniu 4.06.2021 o 16:49, Muskel1 napisał:

Mamy od tego dział techniczny, nie róbmy bałaganu

Muskel1 co cię boli, że bawisz się w moderatora? Tutaj już strach napisać coś w tym temacie bo się zaraz udzielisz. Chcesz pomóc to udziel odpowiedzi. Jak nie masz wiedzy to przemilcz sprawę. Ten temat zawsze służył od szybkich pytań i odpowiedzi na sprawy związane między innymi również z tematami technicznymi. Masz B9 to siedź na swoim forum i tam uprawiaj moderowanie.

  • Pomoc techniczna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, barca8585 napisał:

Witam ma ktoś słoneczniki podsufitki w wersji s line z podświetleniem do sprzedania

ALLEGRO.PL

 

na 99% powinny być z pakietem światło ale zadzwoń napisz do gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wolwerin napisał:

 

Muskel1 co cię boli, że bawisz się w moderatora? Tutaj już strach napisać coś w tym temacie bo się zaraz udzielisz. Chcesz pomóc to udziel odpowiedzi. Jak nie masz wiedzy to przemilcz sprawę. Ten temat zawsze służył od szybkich pytań i odpowiedzi na sprawy związane między innymi również z tematami technicznymi. Masz B9 to siedź na swoim forum i tam uprawiaj moderowanie.

Nic mnie nie boli. Pomyśl trochę o innych oraz innymi kategoriami, zanim zaczniesz strzępić sobie jadaczkę. Po pierwsze zaśmiecasz tutaj pytaniami technicznymi, po drugie zadając pytanie w odpowiednim dziale technicznym, jest szansa na to, że ktoś w przyszłości z podobnym problemem,  znajdzie ten temat i mu to pomoże.

Po trzecie nie ma nigdzie napisane, że nie wolno się tu udzielać, nie mając danego modelu auta (zresztą przd miesiącem posiadałem jeszcze oba modele). Znam wiele odpowiedzi dotyczących B6, B7, B8 oraz B9 więc piszę w tych działach a w moderatora bawisz się Ty, zabraniając mi tutaj pisać. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 15:02, luk330 napisał:

Szybkie pytanie: czy vcdsem da sie zrobić output test wentylatora chłodnicy? Szukalem w 01, 09 i w 46 ale tam nie ma do wyboru wentylatora...

Dlaczego pytam: mam problem bo wentylator czasami się załącza, a czasami nie. Jak ostygnie to działa, jak znów się całośc nagrzeje to czasami już się nie chce załączyć. Błędów brak, zastanawiam się czy w ciemno wymieniać moduł wentylatora i sam wentylator czy jakoś inaczej do tego podejść...

Zadaj to pytanie w dziale technicznym to Ci odpowiem tam gdzie szukać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Muskel1 napisał:

Zadaj to pytanie w dziale technicznym to Ci odpowiem tam gdzie szukać. 

Napisałem w już istniejącym, podobnym temacie.

Jakbyś mógł coś podpowiedzieć to byłbym wdzięczny.

Jeszcze tłumacząc się moim postem tu... Ja zazwyczaj piszę w działach technicznych jeśli mam jakiś problem, ale mam wrażenie, że jak nikt nie musi to tam nie zagląda. Dlatego zazwyczaj po poście w dziale tech dodawałem też post w B8 troop bo ruch tutaj jest większy i większa szansa, że również miał podobny problem i się tym zainteresuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, luk330 napisał:

Napisałem w już istniejącym, podobnym temacie.

Jakbyś mógł coś podpowiedzieć to byłbym wdzięczny.

Jeszcze tłumacząc się moim postem tu... Ja zazwyczaj piszę w działach technicznych jeśli mam jakiś problem, ale mam wrażenie, że jak nikt nie musi to tam nie zagląda. Dlatego zazwyczaj po poście w dziale tech dodawałem też post w B8 troop bo ruch tutaj jest większy i większa szansa, że również miał podobny problem i się tym zainteresuje.

To akurat prawda, tam na odpowiedz mozna czekac miesiacami a nawet latami i sie jej nie doczekac. :lol:

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2021 o 11:17, Muskel1 napisał:

No to czekamy! 

I opisane 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Caporeira napisał:

Jakiej firmy wahacze górne z przodu dobrej jakości mogli byście polecić?

Lemforder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...