Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

38 minut temu, karolek_ust napisał:

Panowie A6 C7 lift co można przeszczepić do B8 wiem hamulce ale to mam chodzi mi może coś wiecie co jest i pasuje

w jakim to jest języku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na placu cale C7 po strzale w avant i zastanawiam się co mogę zamienić z moja B8. 

 

Klamki nie są podświetlane, hamulce małe bo to 2.0 TDI 190 km 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, karolek_ust napisał:

Mam na placu cale C7 po strzale w avant i zastanawiam się co mogę zamienić z moja B8. 

 

Klamki nie są podświetlane, hamulce małe bo to 2.0 TDI 190 km 

Nawet 2.0TDI ma tam 320mm gdzie tarcza ma grubości 30mm. Wartość mała ale można przełożyć p&p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wandej napisał:

Nawet 2.0TDI ma tam 320mm gdzie tarcza ma grubości 30mm. Wartość mała ale można przełożyć p&p.

Ale ja mam Brembo 4 tłok u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktoś link do sprawdzonych modułów do dynamicznych kierunkowskazów z Ali? Na Allegro widziałem najtaniej 260zl kpl.

Takie coś znalazłem?

122,17 zł  31% zniżki | Nowy 2 x dynamiczne włączyć wskaźnik sygnału LED Taillight dodatkowy moduł kabel drutu w Harnes dla Audi A4 S4 RS4 b8 2013 ~ 2015 lampa tylna
https://a.aliexpress.com/_v5kpOc

Edytowane przez Wandej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Wandej napisał:

Podrzuci ktoś link do sprawdzonych modułów do dynamicznych kierunkowskazów z Ali? Na Allegro widziałem najtaniej 260zl kpl.

Takie coś znalazłem?

122,17 zł  31% zniżki | Nowy 2 x dynamiczne włączyć wskaźnik sygnału LED Taillight dodatkowy moduł kabel drutu w Harnes dla Audi A4 S4 RS4 b8 2013 ~ 2015 lampa tylna

 

To tzw. semi dynamiczne bo tak prawdę powiedziawszy z dynamicznymi to one nie mają wiele wspólnego. One opóźniają kierunek zewnętrzny  w stosunku do kierunku w klapie. Czyli masz 2 segmenty na strone, które z lekkim opóźnieniem migają. Nie wiem czy widziałeś jak to na żywo wygląda ale moim zdaniem kicha. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Muskel1 napisał:

To tzw. semi dynamiczne bo tak prawdę powiedziawszy z dynamicznymi to one nie mają wiele wspólnego. One opóźniają kierunek zewnętrzny  w stosunku do kierunku w klapie. Czyli masz 2 segmenty na strone, które z lekkim opóźnieniem migają. Nie wiem czy widziałeś jak to na żywo wygląda ale moim zdaniem kicha. 

 

Dokładnie. B9 z tego nie zrobię?Na żywo nie widziałem ale chociażby na tym filmiku efekt na + jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wandej napisał:

Dokładnie. B9 z tego nie zrobię?Na żywo nie widziałem ale chociażby na tym filmiku efekt na + jak dla mnie.

Jak wiesz o co chodzi i Tobie się podoba to dobrze. Napisałem na wypadek gdybyś nie znał tematu i był później rozczarowany, że jednak inaczej wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś czy kontrola ciśnienia kół w B8 jest realizowana za pomocą czujników w kołach czy po ABS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa z tymi czujnikami ciśnienia w kołach.

Też to mam. Bardzo przydatne....:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, NelsonPL napisał:

Super sprawa z tymi czujnikami ciśnienia w kołach.

Też to mam. Bardzo przydatne....:cygaro:

Seryjnie nie ma czujników tylko sterownik ABS oblicza prędkość obrotową kół i porównuje je ze sobą. Gdy ciśnienie spadnie w którymś kole zmienia się jego obwód i kręci się z inną prędkością niż pozostałe. Jesteś pewny, że masz czujniki? Pokazuje Ci wartość ciśnienia w Barach oraz temperaturę każdego koła osobno? Jeżeli nie to masz system pasywny po ABS. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, nie mam możliwości przymierzyć na szybko do auta, upychał ktoś 19, szerokie 8 cali, et 26 z oponą 235/40/19 w b8??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jakim zawiasie panie?  Ale ogólnie to wejdzie na mięNtko. Będzie troszke bardziej schowana niż te moje co kiedyś miałem na B8 9J et33. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, licznik w moim kamperze VW ma taki ficzer, że przy pierwszych 2/3 zbiornika wskazówka paliwa pokazuje full a dopiero ostatnia 1/3 leci w szybkim tempie. Da się to jakoś przekodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...