Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie odbyłem przedpremierowy pokaz nowego A4 :). Całkiem sympatycznie, ale za tą poduszkę mikro to bym powiesił projektantów. No i fotele, wersja S czarny środek a manualnie sterowane ... cóż trza dopłacić hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no jasne ... :). Cena prezentowanego 240 tys. a wcale nie taki napasiony. Mogłem złożyć zamówienie dziś i zdążyli by pod choinkę przygotować sedana, a jesli Avant to raczej na początek nowego roku.

Oficjalna premiera w salonach w PL w przyszłym tygodniu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taka kasę to chyba nawet jak bym miał to bym nie zamówił, chociaż ogólnie to w Audi chyba wszystko podrożało strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety jakos wtopę na wałkach spalania trzeba sobie odbić :( :( :(

w dzisiejszych czasach to jasna sprawa ... ukradłes.. ukradłem.. ale zapłacą oni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy S4 B8 Wychodziło z manualną skrzynią biegów? Jeżeli tak to czy ktoś wie/widział ew. może pokazać jak wygląda mieszek biegów w manualu S4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=O a to nie przypadkiem zwykła gała poliftowa? S line ma pikowaną skórę.. myślałem, że S4 jest z jakimiś fajerwerkami, Od RS jest fajna ale kur.. tylko automat.. Chyba, że ktoś wie czy można górę, przełożyć do manuala? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=O a to nie przypadkiem zwykła gała poliftowa? S line ma pikowaną skórę.. myślałem, że S4 jest z jakimiś fajerwerkami, Od RS jest fajna ale kur.. tylko automat.. Chyba, że ktoś wie czy można górę, przełożyć do manuala? ;)

W Krakowie chlop z navipolu ma w a5 w manualu gałkę z rs'a wrzucona wiec na pewno się da, nie wiem tylko ile zabawy z tym. Wiem ja wygląda wrzucanie gałki z rs'a do automatu a4 - jest trochę zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys z kuzynem upitoliliśmy cięgno montując gałe z przyciskiem z przodu ;) Da sie naprawić i hula do dziś. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnienie hamulca bez zapięcia pasów bezpieczeństwa

53-Parking Brake ---> Security Access 16---> (kod 25194) --->ADAPTACJA 10 ---> Channel 7 zmiana z 1 na 0 .

Zwolnienie hamulca bez przyciskania napedała

53- Parking Brake ---> Security Access 16 --->(kod 25194)---> ADAPTACJA 10 ---> Channel 4 zmiana z 1 na 0 .

Wyłączenie komunikatu podczas gdy jest na biegu

53-Parking Brake ---> Security Access 16 ---> (kod 25194) ---> ADAPTACJA10 ---> Channel 3 zmiana z 1 na 0 .

Pozwliłem sobie wrócic do tych kodowan :)

Dzis robilismy POLIFTA a tam niespodzianka........... kodowan brak :D

Wszystko uruchamiamy w adaptacji 10 klikjac w zwijak podpowiedzi VCDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gzesiek, z polifta sedana kodowanie wszystkich kanałów z komfortu plisss ... dla potomnych bym mógł uzupełnić dwa brakujące zasilające neon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnienie hamulca bez zapięcia pasów bezpieczeństwa

53-Parking Brake ---> Security Access 16---> (kod 25194) --->ADAPTACJA 10 ---> Channel 7 zmiana z 1 na 0 .

Zwolnienie hamulca bez przyciskania napedała

53- Parking Brake ---> Security Access 16 --->(kod 25194)---> ADAPTACJA 10 ---> Channel 4 zmiana z 1 na 0 .

Wyłączenie komunikatu podczas gdy jest na biegu

53-Parking Brake ---> Security Access 16 ---> (kod 25194) ---> ADAPTACJA10 ---> Channel 3 zmiana z 1 na 0 .

Pozwliłem sobie wrócic do tych kodowan :)

Dzis robilismy POLIFTA a tam niespodzianka........... kodowan brak :D

Wszystko uruchamiamy w adaptacji 10 klikjac w zwijak podpowiedzi VCDS

Potwierdzam, dziala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...