Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktoś możliwość sprawdzenia jaki mam numer półosi w swoim aucie? Mój nr vin WAUZZZ8K19A007843


ma ktoś możliwość sprawdzenia jaki mam numer półosi w swoim aucie? Mój nr vin WAUZZZ8K19A007843

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie tak mnie zaciekawiło , czy zderzak przód poliftowy S4 jest taki sam jak A4 s-line poliftowy , dokładniej chodzi mi o to czy przy zmianie przodu na nowy poliftowy można wsadzić zderzak z S4 , będzie pasowało mocowania , maska , błotniki ?

Edytowane przez Love-AUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaki tak samo jak przed liftem są takie same. S-Line i S4 różnią się grillem i kratkami, ale to tylko kosmetyka, kształt jest taki sam więc pasuje do siebie. Więc jak masz już np. S-Line to wymieniasz grill na inny i robi się z tego S4 :).

Przed liftem to trzeba było jeszcze listwę dolną podmienić z szarej platynowej na satynową srebrną a po lifcie to już olali. A szkoda bo ta listwa przed liftem była bardzo fajna :)

Edytowane przez mumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha no to spoko bo kupiłem zderzak z s4 lift a teraz się zastanawiałem dopiero czy będzie pasował hehe , w przedlifcie kupiłem sobie właśnie tą listwę satynowa fajnie to wygląda a teraz będzie cały zderzak do sprzedania .

Na goglach jak wpisze Audi S4 lift to niektóre na zdjęciach mają dół taki satynowy hmm ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy orientuje się ktoś z Was, czy poliftowe radio concert pasuje do przedlifta??

Czy jak zdejme ochrone komponentu z nowego radia, to w razie gdy coś nie zadziała, bede mógł wrócić do starego radia?? czy znowu zdjęcie ochrony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma nie pasowac :wink: kodowanie ochrona i dziala

A tak sie zapytam ...........co ci da ta zmiana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma nie pasowac :wink: kodowanie ochrona i dziala

A tak sie zapytam ...........co ci da ta zmiana ?

Pewnie ladniej wyglada z chromami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma nie pasowac :wink: kodowanie ochrona i dziala

A tak sie zapytam ...........co ci da ta zmiana ?

Mam problem z czytnikiem sd, do tego stary soft w radiu. Wymiana slotu i aktualizacja kosztuje wiecej niz radio w przyzwoitym stanie.

Pytanie czy jak zdejme ochrone z nowego radia, to zeby wrócic do starego bede musiał zdejmować ochrone raz jeszcze??

Edytowane przez grom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma nie pasowac :wink: kodowanie ochrona i dziala

A tak sie zapytam ...........co ci da ta zmiana ?

Pytanie czy jak zdejme ochrone z nowego radia, to zeby wrócic do starego bede musiał zdejmować ochrone raz jeszcze??

Tak trzeba bedzie zdjac CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ludziska! brakuje zgłoszeń do kalendarza klubowego na listopad.. w chwili obecnej nie ma wymaganego minimum.. więc kalendarz może się opóźnić i nie będzie ich na czas.. może znajdzie się chętny do wysłania zgłoszenia? przypominam: wysyłamy maila na [email protected] w treści wpisując swój forumowy nick. zapraszam i jednocześnie proszę o zgłoszenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma nie pasowac :wink: kodowanie ochrona i dziala

A tak sie zapytam ...........co ci da ta zmiana ?

Mam problem z czytnikiem sd, do tego stary soft w radiu. Wymiana slotu i aktualizacja kosztuje wiecej niz radio w przyzwoitym stanie.

Pytanie czy jak zdejme ochrone z nowego radia, to zeby wrócic do starego bede musiał zdejmować ochrone raz jeszcze??

Edytowane przez paudib8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany koledze spaliły się dwie diody w lampie tylnej da się wymienić czy pozostaje wymiana lampy

A jeszcze ma problem z przednimi ledami da się zmienić paski Led???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylnej nie zmienisz, musisz kupic nową lampę. Jest duzo na aukcjach. Z przodu tez padają ledy? W przedlifcie był problem z tylnymi czasem o przodzie nie słyszałem. A poza tym to co forum ładuje sie jakby było napędzane cieczą?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym to co forum ładuje sie jakby było napędzane cieczą?

taa, tez to zauwazylem. strasznie muli

Edytowane przez Yoghurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozkleiłem tylną jedną LED ale nie wymieniałem diody tylko kupiłem uszkodzoną mechanicznie lampę i zmieniłem cały środek. Nie wiem czy drugi raz by się udało rozebrać, chyba faktycznie lepiej kupić. Problem w tym że zazwyczaj nie starcza to na długo, ja w swojej historii 5 lamp na pewno wymieniłem w swojej klapie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...