Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś z Was wie może, czy do mieszka biegów 8K1713139T jak na foto, występuje wymienny plastik z tym napisem S4/RS/RS5 itd?

9087_0.JPG

Szukaj sobie takiej galki, podobna :D

s-l1600jp_sxprrwn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ktoś wymieniał jakos niedawno klocki prżód 2.0 TDi .. potrzebuje jednego klocka no moze dwóch.. obojętnie jaki stan byle miały jeszcze trochę okładziny... mam przygotowany zestaw s4 ale jeszcze muszę go pomalować i jest kupa bo już mi trze metal o metal od tygodnia :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie może, czy do mieszka biegów 8K1713139T jak na foto, występuje wymienny plastik z tym napisem S4/RS/RS5 itd?

9087_0.JPG

Szukaj sobie takiej galki, podobna :D

s-l1600jp_sxprrwn.jpg

Tylko ze ta jest do manuala a kolega do automatu potrzebuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie może, czy do mieszka biegów 8K1713139T jak na foto, występuje wymienny plastik z tym napisem S4/RS/RS5 itd?9087_0.JPG

Szukaj sobie takiej galki, podobna :D

s-l1600jp_sxprrwn.jpg

Tylko ze ta jest do manuala a kolega do automatu potrzebuje ;)

Kolega potrzebuje do manuala :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam manuala ale szukam do automatu od S4 ;) mam fotele S4 i chce już w tym tonie iść

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

odesłano mnie do tego wątku - mam ogromną prośbę o pomoc (jeśli to nie to miejsce, to prośba o przeniesienie postu).

Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu i nie spamuje - zapoznałem się z zasadami na tyle na ile mogłem oraz szukałem sam odpowiedzi/info na forum, ale bez efektu.

Przechodząc do meritum - chciałbym w swoim B8 WAUZZZ8K2BA077566 zamontować tempomat (zwykły lub ACC - nie wiem, który jest możliwy).

Kluczowe info: nie chciałbym robić tego sam - nie czuje się na siłach. Szukam osoby/firmy, która może to dla mnie zrobić za rozsądną cenę.
Najchętniej w okolicach Warszawy lub Trójmiasta, ale jak będzie trzeba to pojadę dalej w Polskę.

Korzystając z okazji, idealnie byłoby gdyby ktoś pomógł i poradził mi również jak mogę sprawdzić, czy w moim aucie mogę dokonać innych modyfikacji, takich jak np. montaż kierownicy multifunkcyjnej czy "aktywowanie" klawisza TEL na konsoli centralnej (czyli montaż fabrycznego zestawu głośnomówiącego).

Ogromna prośba o Waszą pomoc i równocześnie z góry wielkie dzięki za poświęcony czas.

Będę wdzięczny za odpowiedzi tu na forum lub na priv.

Pozdrawiam,

Rafał

Edytowane przez Rafal_w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tempomat montowal kumpel z a3 clubu, moge go zapytać czy Ci ogarnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam manuala ale szukam do automatu od S4 ;) mam fotele S4 i chce już w tym tonie iść

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Nie dawaj galy od S4 automat do manuala. Słabo to będzie wygladac. Weź ta która pokazał kolega, ja mam taka i siedzi w łapie super i wygląda świetnie. Poza tym montaż gałki z automatu do manualna nie obedzie się bez rzeźby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi tempomat montowal kumpel z a3 clubu, moge go zapytać czy Ci ogarnie;)


sebek będę ogromnie wdzięczny! Zapytaj proszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tempomat montowal kumpel z a3 clubu, moge go zapytać czy Ci ogarnie;)

sebek będę ogromnie wdzięczny! Zapytaj proszę.

Tempomat zwykly zalozyc to zaden problem. Kupujesz przełączniki zespolone z taśmą, dolna obudową i kodujesz ECU oraz elektronike koła kierownicy. Pozniej adaptacja G85 i cieszysz sie tempomatem. Co do ACC to grubsza sprawa ale tez do ogarniecia chyba w kazdej B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest ktos u nas kto ma polifta, mmi 3g+ oraz homelink? mam problem z ustawieniami zielonego menu dla homelinka i szukam kogos zeby oblookac co tam powinno byc poustawiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki :) Pytanie czy z końcowka AD siądzie czy nie budiet? Na OLX by coś znalazł ale strrrrach... Wszystko dln śląsk więc wiadomo :/

daj namiary na pw. jak blisko to podjadę i sprawdzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie luźno szukam,ale jak będzie okazja konkretna to będę pamiętał :) Dzięki

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie luźno szukam,ale jak będzie okazja konkretna to będę pamiętał :) Dzięki

ostatnio widziałem poduchę czarną z polifta na alle za 399zł z wiązką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

odesłano mnie do tego wątku - mam ogromną prośbę o pomoc (jeśli to nie to miejsce, to prośba o przeniesienie postu).

Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu i nie spamuje - zapoznałem się z zasadami na tyle na ile mogłem oraz szukałem sam odpowiedzi/info na forum, ale bez efektu.

Przechodząc do meritum - chciałbym w swoim B8 WAUZZZ8K2BA077566 zamontować tempomat (zwykły lub ACC - nie wiem, który jest możliwy).

Kluczowe info: nie chciałbym robić tego sam - nie czuje się na siłach. Szukam osoby/firmy, która może to dla mnie zrobić za rozsądną cenę.

Najchętniej w okolicach Warszawy lub Trójmiasta, ale jak będzie trzeba to pojadę dalej w Polskę.

Korzystając z okazji, idealnie byłoby gdyby ktoś pomógł i poradził mi również jak mogę sprawdzić, czy w moim aucie mogę dokonać innych modyfikacji, takich jak np. montaż kierownicy multifunkcyjnej czy "aktywowanie" klawisza TEL na konsoli centralnej (czyli montaż fabrycznego zestawu głośnomówiącego).

Ogromna prośba o Waszą pomoc i równocześnie z góry wielkie dzięki za poświęcony czas.

Będę wdzięczny za odpowiedzi tu na forum lub na priv.

Pozdrawiam,

Rafał

Spróbuj u Naviservice (albo: VNS Media) z Józefowa. Mają zablokowaną stronę WWW, ale na FB jest do nich telefon: https://www.facebook.com/VNSmedia-Naviservice-181791845206204/info/?tab=page_info

Ja u nich nie byłem, ale kilka razy polecano ich na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...