Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

4gb to spoko. Pewnie standardowo winda sformatowala w ntfs i dlatego nie widzi go ami. Fat32 i powinno byc po problemie.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie, sformatuj i zobacz. A kabelek ami-usb masz ori?

Tak, ori. :)

Chcialem teraz zrobiic format na FAT32 ale patrze, ze u mnie juz on jest :|

fat32png_sxrwxpr.png

Chyba, zeby sformatowac na NTFS?

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry Panowie :hi:

moje autko dzisiaj sprzedalem... poszukuje b8-ósemki :) gdyby sie Wam rzucilo jakies warte uwagi ogloszenie w oczy dajcie linka :wink:

moze ktos z klubowiczow rozwaza sprzedaz swojego autka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry Panowie :hi:

moje autko dzisiaj sprzedalem... poszukuje b8-ósemki :) gdyby sie Wam rzucilo jakies warte uwagi ogloszenie w oczy dajcie linka :wink:

moze ktos z klubowiczow rozwaza sprzedaz swojego autka?

Poszło PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu wybieram źródło z jakiego ma odtwarzać, na liście pojawia się m.in. slot karty 1 i 2, a po sparowaniu do wyboru tel. wybieram i muza do odsłuchu. Szkoda ze obraz nie jest przekazywany to było by już wypaśnie. Ale jak np. słucham sobie muzy z telefonu, jakiś YouTube czy coś to można normalnie przewijać przyciskiem na panelu MMI czy przełączać kolejne utwory, nie trzeba grzebać w telefonie. Jak wyjdziesz z samochodu to się sam rozłączy, potem jak za jakiś czas wsiadam to sam się łączy i zaczyna od tego momentu muzę dalej odtwarzać.

Ja mam inny problem, za chu nie mogę przekonwertować filmu na taki format który będzie odtwarzał się z karty. Mam kilka takich pobranych na gotowo i jak sprawdzam to jest AVI, próbowałem już konwertować filmiki do różnych formatów i żadnego nie akceptuje. Macie może sprawdzone jakiś format ?

ja zauwazyłem ze jak konwertuje flv na avi to działa ale mp4 jest chyba za bardzo okrojone i przerobienie na avi nic nie daje :((

dzięki Grzesio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja zauwazyłem ze jak konwertuje flv na avi to działa ale mp4 jest chyba za bardzo okrojone i przerobienie na avi nic nie daje (

To co zrobić ... jakaś rada na to żeby sobie fajne videoclipy z YT pobrać i poodtwarzać w samochodzie na 3G Plus ... A może jest jakaś opcja żeby bezpośrednio połączyć się z netu z YT ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, wymieniał ktoś może zamek drzwi prawy przód? Czym mogą się różnić bo na aukcjach są 5, 6 i 7 pin? Da się to jakoś sprawdzić bez rozbierania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zauwazyłem ze jak konwertuje flv na avi to działa ale mp4 jest chyba za bardzo okrojone i przerobienie na avi nic nie daje (

To co zrobić ... jakaś rada na to żeby sobie fajne videoclipy z YT pobrać i poodtwarzać w samochodzie na 3G Plus ... A może jest jakaś opcja żeby bezpośrednio połączyć się z netu z YT ... :)

no właśnie nie wiem :( by trzeba chyba znaleźć stronę gdzie maja klipy avi tylko .. ale gdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z tym odtwarzanie klipów to jest totalne dno. Auto za taka kasę powinno odtwarzać z napisami filmy w piętnastu formatach, a jak go nie obsługuje to konwertowac do działającego. Jestem zawiedziony. Na go€%&&no mi hdd jak nic nie odtworze z niego bo przez 3h nie opanowalem konwersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz w Firefox tym dodatkiem jako avi może pójdzie.

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/vdownloader/?src=search

Lub tym do mp4

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/download-youtube/?src=category

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, sprawdzi mi ktos jaki mam ori nr centralnego zamka lewych drzwi przednich?

Nie chca sie otwierac z pilota, po przeczytaniu paru watkow wychodzi na to, ze zamek do wymiany.

Moze to miec cos wspolnego z padajacym akumulatorem?

Vin nr WAUZZZ8K29A042665

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, sprawdzi mi ktos jaki mam ori nr centralnego zamka lewych drzwi przednich?

Nie chca sie otwierac z pilota, po przeczytaniu paru watkow wychodzi na to, ze zamek do wymiany.

Moze to miec cos wspolnego z padajacym akumulatorem?

Vin nr WAUZZZ8K29A042665

nie chcą się otwierać kompletnie czy tylko przy niższych temperaturach? u mnie było tak, że dopiero jak temp. na zewntątrz spadła poniżej 10 stopni C to po dłuższym postoju już nie otwierał. W każdym razie, taki 'prawie' padnięty zamek po przeczyszczeniu i przelutowaniu starych styków śmiga bez problemu póki co - obyło się bez wymiany.

w moim przypadku był to 8j1837015a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, sprawdzi mi ktos jaki mam ori nr centralnego zamka lewych drzwi przednich?

Nie chca sie otwierac z pilota, po przeczytaniu paru watkow wychodzi na to, ze zamek do wymiany.

Moze to miec cos wspolnego z padajacym akumulatorem?

Vin nr WAUZZZ8K29A042665

nie chcą się otwierać kompletnie czy tylko przy niższych temperaturach? u mnie było tak, że dopiero jak temp. na zewntątrz spadła poniżej 10 stopni C to po dłuższym postoju już nie otwierał. W każdym razie, taki 'prawie' padnięty zamek po przeczyszczeniu i przelutowaniu starych styków śmiga bez problemu póki co - obyło się bez wymiany.

w moim przypadku był to 8j1837015a

Na razie wyzszych temperatur niz 10 stopni nie bylo, wiec tylko przy nizszych temperaturach jak na razie. Klikam pilotem i nie otwieraja sie, musze zamknac i znowu otworzyc i po ktoryms razie dopiero sie otwieraja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie, taki 'prawie' padnięty zamek po przeczyszczeniu i przelutowaniu starych styków śmiga bez problemu póki co - obyło się bez wymiany.

Możesz napisać coś więcej? Rozebrałem swój stary zamek, ale za bardzo opcji przeczyszczenia czy tym bardziej przelutowania czegokolwiek tam nie znalazłem.

Tutaj zdjęcia jak to wygląda od środka: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/?p=4033034

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne że przy nawigacji 3g high u góry mam pasek niebieski bez mapy? Ustawiony tryb 3d, na reszcie ok tylko nawigacja ma pasek

Edytowane przez dzg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuje panelu klimy poliftowego na dwie sfery, konkretnie chodzi o samą ramkę z piano plastikiem i gałeczkami. Może ma ktoś z was cos takiego.


A jesli chodzi o zamki drzwi, tez mnie dopadło jakis czas temu. Kupiłem na alle jeden, zamontowałem i złom, dalej nie działa. Oddałem kupiłem drugi, zamontowałem ten sam problem kolejny złom.

Szlag mnie trafił bo zabawy z tym wyjmowaniem zamka trochę jest. Wziąłem swój zamek, rozebrałem na tyle ile się dało i na grubo wypsikałem kontakt spayem, az ciekło z niego.

Zamontowałem i o dziwo działa już jakieś 4mce także u mnie pomogło najprostsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuje panelu klimy poliftowego na dwie sfery, konkretnie chodzi o samą ramkę z piano plastikiem i gałeczkami. Może ma ktoś z was cos takiego.
A jesli chodzi o zamki drzwi, tez mnie dopadło jakis czas temu. Kupiłem na alle jeden, zamontowałem i złom, dalej nie działa. Oddałem kupiłem drugi, zamontowałem ten sam problem kolejny złom.
Szlag mnie trafił bo zabawy z tym wyjmowaniem zamka trochę jest. Wziąłem swój zamek, rozebrałem na tyle ile się dało i na grubo wypsikałem kontakt spayem, az ciekło z niego.
Zamontowałem i o dziwo działa już jakieś 4mce także u mnie pomogło najprostsze rozwiązanie.

Dziwne, ze tamte co kupiles niedzialaly ^^

Tak btw. myslicie, ze akumulator pada?

DSC0275JP_sxxrqaq.jpg

po odpaleniu auta po pracy bylo tylko 70% a po przejechaniu 20km podladowalo tylko do 80%

Jak na chama pare rzeczy na raz pada :|

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...