Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety to typowe. Tak,samo w egrze. Cisnienie doladowania wpycha olej wszedzie gdzie sie da. Elektronika zalana? Jeżeli tak to bida bo mogla zdechnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze mówiąc, to się aż tak nie przyglądałem ale jak na smarowanie trybów, to zdecydowanie za tłusto w środku.

Znalazłem takie coś:

http://allegro.pl/przepustnica-skoda-audi-a3-a4-b8-a6-q5-tt-2-0tdi-i5817111172.html

Wygląda dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to się aż tak nie przyglądałem ale jak na smarowanie trybów, to zdecydowanie za tłusto w środku.

Znalazłem takie coś:

http://allegro.pl/przepustnica-skoda-audi-a3-a4-b8-a6-q5-tt-2-0tdi-i5817111172.html

Wygląda dobrze?

Ja wymieniałem na taką przepustnicę. Cena dobra i wszytko ładnie chodzi, Jak chcesz to mam swoja starą przepustnicę. W moje zalało olejem elektronikę. Zęby u mnie są całe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hohe masz taki sam problem jak ja, wlasnie u mnie zebatki byly cale ale elektronike zalalo, wiec mysle, ze ten olej to nie jest typowe. Wymienilem przepustnice wlasnie na taka ktora pokazales i jest wszystko okej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i w tym temacie. :) panowie czy w kazdej B8 w bixach wystepowaly jednakowe zarniki, jesli tak to jakie? Auto z 2013r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po wymianie radia concert na poliftowe, zdjęciu ochrony komponentu, na ekranie nie wyswietlają się komunikaty z klimatronika. Rozumiem że nowe radio współpracowało z poliftowym klimatronikiem , a mój jest przedliftowym .

Jest jakaś opcja przekodowania vcdsem żeby te komunikaty się wyswietlały??. Dodatkowo mój vcds stracił podpowiedzi kodowań dla radia.


Panowie po wymianie radia concert na poliftowe, zdjęciu ochrony komponentu, na ekranie nie wyswietlają się komunikaty z klimatronika. Rozumiem że nowe radio współpracowało z poliftowym klimatronikiem , a mój jest przedliftowym .
Jest jakaś opcja przekodowania vcdsem żeby te komunikaty się wyswietlały??. Dodatkowo mój vcds stracił podpowiedzi kodowań dla radia.

Dodatkowo umarlo sterowanie z kierownicy[emoji53]

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Slaby VCDS do POLIFTA
2. Trzeba zakodowac w RADIU MF
3. Klimatronik jaki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak właśnie myślałem

2, Bez podpowiedzi w long coding ciężko.

3, klima 2sfery auto z 2009

1.Slaby VCDS do POLIFTA
2. Trzeba zakodowac w RADIU MF
3. Klimatronik jaki ?

Edytowane przez grom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Grom może lekarstwem będzie fleshowanie klimatronika do najnowszego Softu. Też mam u siebie problemy z radiem Concert po wymianie licznika na poliftowy. U mnie wygląda to tak że licznik poliftowy nie współpracuje z radiami Concert, Symphony i Chorus z przedliftowymi. Na niemieckim forum odpisalli mi żeby sflashować radio i może pomoże. Czekam na VASa może do świą dotrze także jak będę po operacji dam znać czy coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze RADIO było w AUCIE 1 klimą a tak poza tym VCDS trzeba lepszy

Sprawdziłem mój vcds koduje to radio tylko brak żadnych podpowiedzi nie ma.

Może gdyby ktoś mial możliwość podania kodowania chociaż dla multifunkcji w poliftowym concercie było by ekstra, bez tego ciezko sie obejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja wymieniłem panel klimatronika nie miałem aktywnych grzanych foteli i brak było wyświetleń na ekranie, w klimatroniku nie ma też podpowiedzi to kodowałem wszystko co mi przyjęło i sprawdzałem aż trafiłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po wymianie radia concert na poliftowe, zdjęciu ochrony komponentu, na ekranie nie wyswietlają się komunikaty z klimatronika. Rozumiem że nowe radio współpracowało z poliftowym klimatronikiem , a mój jest przedliftowym .

Jest jakaś opcja przekodowania vcdsem żeby te komunikaty się wyswietlały??. Dodatkowo mój vcds stracił podpowiedzi kodowań dla radia.

Panowie po wymianie radia concert na poliftowe, zdjęciu ochrony komponentu, na ekranie nie wyswietlają się komunikaty z klimatronika. Rozumiem że nowe radio współpracowało z poliftowym klimatronikiem , a mój jest przedliftowym .

Jest jakaś opcja przekodowania vcdsem żeby te komunikaty się wyswietlały??. Dodatkowo mój vcds stracił podpowiedzi kodowań dla radia.

Dodatkowo umarlo sterowanie z kierownicy[emoji53]

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Wyślij na PW twoje kodowanie klimatronika. Jaki masz 1 strefa? Panowie nikt na forum nie mowi za duzo bo to kosztuje. A wszyscy by chcieli za friko info od ludzi co pracuja na życie z tego. Dla uściślenia mam 3 G+ i klimatronik przedlift i wszystko działa bez zarzutu.

Wszystko to kwestia wiedzy i umiejętności zaprogramowania tego. Jest wiele osób na forum co wiedza co i jak, ale z całym szacunkiem jak ktos ma audi B8 i chce doposażyć bo kupił wersje BASIC i myśli ze robocizna bedzie go kosztować 0 złotych to jesteście w błędzie. Wiem, że niektórzy się cenią, ale płaci sie za wiedzę. Pamiętajcie o tym.

Edytowane przez Dikson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: Panowie jak sprawdzić VCDS w jakiej kondycji mam wtryskiwacze w CAGA, wiem że to nie to samo co PD i wyniki nie oddają na 100% ich stanu ale z ciekawość chciałbym sprawdzić, a nie mogę nigdzie znaleźć ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy coś na podobieństwo turbo dziury przy dynamicznym przyspieszeniu i zmianie biegów na niskich obrotach to objaw padajcego sprzegla? Wygląda to tak jakby było opóźnienie na pedal gazu i po chwili jest doładowanie dopiero. Co myslicie? Oczywiście wcześniej tak nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po wymianie radia concert na poliftowe, zdjęciu ochrony komponentu, na ekranie nie wyswietlają się komunikaty z klimatronika. Rozumiem że nowe radio współpracowało z poliftowym klimatronikiem , a mój jest przedliftowym .

Jest jakaś opcja przekodowania vcdsem żeby te komunikaty się wyswietlały??. Dodatkowo mój vcds stracił podpowiedzi kodowań dla radia.

Panowie po wymianie radia concert na poliftowe, zdjęciu ochrony komponentu, na ekranie nie wyswietlają się komunikaty z klimatronika. Rozumiem że nowe radio współpracowało z poliftowym klimatronikiem , a mój jest przedliftowym .

Jest jakaś opcja przekodowania vcdsem żeby te komunikaty się wyswietlały??. Dodatkowo mój vcds stracił podpowiedzi kodowań dla radia.

Dodatkowo umarlo sterowanie z kierownicy[emoji53]

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Wyślij na PW twoje kodowanie klimatronika. Jaki masz 1 strefa? Panowie nikt na forum nie mowi za duzo bo to kosztuje. A wszyscy by chcieli za friko info od ludzi co pracuja na życie z tego. Dla uściślenia mam 3 G+ i klimatronik przedlift i wszystko działa bez zarzutu.

Wszystko to kwestia wiedzy i umiejętności zaprogramowania tego. Jest wiele osób na forum co wiedza co i jak, ale z całym szacunkiem jak ktos ma audi B8 i chce doposażyć bo kupił wersje BASIC i myśli ze robocizna bedzie go kosztować 0 złotych to jesteście w błędzie. Wiem, że niektórzy się cenią, ale płaci sie za wiedzę. Pamiętajcie o tym.

Kolego z takim podejściem to lepiej zamknąć te forum i koniec. Jasna sprawa że płaci się za nie wiedzę, ale po to są fora. Dla ludzi którzy mają kasę albo nie mają smykałki i chęci do podłubania w samochodzie są firmy które zajmują się takimi rzeczami. A fora są dla ludzi którzy chcą sami coś pokombinować i coś się nauczyć. Jakoś na niemieckich czy angileskich forach ludzie nie robią takich tajemnic. Po prostu sobie pomagają i można znaleźć dużo więcej niż na naszych polskich forach. Wiadomo nie każdy ogarnia obce języki.

Także nie pisz takich tekstów a jak nie chcesz to po prostu nie pomagaj !

kasuj sobie w domu za nie wiedzę innych. Ja wolę coś sprier... i wtedy kupić drugą rzecz i znowu spróbować a przy tym się coś nauczyć co kiedyś zaprocentuje niż tak jak ty piszesz łudzić się że "robocizna będzie go kosztować 0 złotych to jesteście w błędzie" !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze RADIO było w AUCIE 1 klimą a tak poza tym VCDS trzeba lepszy

Sprawdziłem mój vcds koduje to radio tylko brak żadnych podpowiedzi nie ma.

Może gdyby ktoś mial możliwość podania kodowania chociaż dla multifunkcji w poliftowym concercie było by ekstra, bez tego ciezko sie obejsc.

Do poliftowych sterowników trzeba miec ORI VCDS .

Musisz kogos poszukać z takim Radiem

W sieci znalazłem takie kodowania ale nie wiem z jakim numerem ty masz ( scan)

8R1 035 186 Concert3 H08 0440 0502008201028500435B070000

8R1 035 186 Concert3 H08 0440 0402008201018500415B070800

8R1 035 186 Concert3 H08 0440 05000482040281000158070000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest wciąż mnóstwo ludzi którzy pomagają jak mogą, zupełnie bezinteresownie. Dzieki koledze z forum udało mi się rozwiąząć problem i klimatronik już wyświetla wskazania. Pozostaje jeszcze kwestia niedziałającej multifunkcji. Myśle że i to z czasem się rozkmini, także jak ktoś może niech pomoże :) miłej soboty życze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...