Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

0000

Z tego co pisali na tym ruskim forum to od porsche jest. Podany nr był nawet 3Q0955455.

http://www.ebay.fr/itm/Part-Volkswagen-Cap-with-latching-3Q0955455-/231822751902?hash=item35f9b6789e:g:sc8AAOSwqrtWoqHi

3Q0955455 KAPA 16.73PLN (sklep.motorpol.com.pl)

kużwa a ja chciałem z tego DIY'a zrobic :D

tak czułem że się spodoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

0000

Z tego co pisali na tym ruskim forum to od porsche jest. Podany nr był nawet 3Q0955455.

http://www.ebay.fr/itm/Part-Volkswagen-Cap-with-latching-3Q0955455-/231822751902?hash=item35f9b6789e:g:sc8AAOSwqrtWoqHi

3Q0955455 KAPA 16.73PLN (sklep.motorpol.com.pl)

kużwa a ja chciałem z tego DIY'a zrobic :D

tak czułem że się spodoba :D

:decayed: już gdzieś wcześniej widziałem i znalazłem nr. :wink: ale zawsze DIY zrobić możesz :wink: filmik zapodać jak zamontować i użytkować :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, do czego jest kabelek w schowku pasażera który wchodzi gdzieś do środka zawiasu, tak jak by był poprowadzony do wnętrza klapki schowka.

P84LCiA.jpg

Podłącz zasilanie to się przekonasz :kox: może klamka podświetlana?

Tak na serio to pierwszy raz takie coś widzę.

Podłączyłem miernik, jest przejscie bez względu czy klapa otwarta czy nie, po podłaczeniu zasilania do przewodów 12V coś w klapie pstryka, jakiś elektromagnes, ale nie odryglowuje się, nie wiem za co to moze odpowiadać.

a moze ktos przerabiał jak w a6 c6 klape schowka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fabrycznie tak, nie ma opcji żeby coś tam było grzebane.

QbYqxhT.jpg

soBhhXC.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fabrycznie tak, nie ma opcji żeby coś tam było grzebane.

QbYqxhT.jpg

soBhhXC.jpg

Chyba znalazłem, ale nie pod a4 czy a5 coupe a pod a5 cabrio:

u8qottja.jpg

Było na każdym rysunku ale w innych modelach napisane był: nie dla tego modelu.

Podejrzewam, że przy kabrio po zamknięciu auta idzie tam sygnał/napięcie i blokuje schowek.

Edytowane przez damianw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, to było cabrio, dokładnie. Ale po wała te kable ?


To blokowanie miało by sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Panowie do tego zestawu, 255x35x19 8,5J i zawieszeniu 1BV,to jaki dystans na przód i tył będzie optymalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma założone opony letnie 255x35x19 na feldze R19 8,5J , jako to wygląda jakieś foto ?

Ja mam takie u siebie na rotorach http://a4-klub.pl/index.php?/topic/263667-all-b8-andyjowa-deep-zee-blauw-perelka/page-25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł zamykający klapę elektryczną z pilota , zasada działania jest taka że otwieramy klapę tradycyjnie jak fabryka zamontowała czyli przytrzymujemy środkowy przycisk na pilocie i klapa się otwiera . Zamykanie odbywa się po naciśnięciu krótko na pilocie przycisk otwierania klapy czyli środkowy lub przyciskamy krótko przycisk dolny na pilocie czyli otwarcie auta . Po naciśnięciu przycisku górnego auto się zamknie ale klapa nie , trzeba po prostu nacisnąć krótko przycisk środkowy lub dolny . Nie da się zamknąć klapy z przycisku w drzwiach , tam było by trzeba zamontować przycisk dwustopniowy czyli taki np jak do otwierania i zamykania szyb . Oczywiście po zainstalowaniu modułu nie ma żadnych błędów po podłączeniu komputera :)

Edytowane przez Love-AUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała Ci za to co czynisz ... :) Masz bankowo miejscówę w niebie z własnym garażem do rezania ::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, bywały wersje z ele zamkiem schowka i obstawiam, że to od tego te dwa kabelki. ciekawe, czy da się zrobić w naszych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, bywały wersje z ele zamkiem schowka i obstawiam, że to od tego te dwa kabelki. ciekawe, czy da się zrobić w naszych :naughty:

no niestety nie , ja ich u siebie nie mam , te dwa kabelki w schowku są od blokowania schowka po zamknięciu auta tak jak pisze damianw to jest po prostu sygnał do siłownika zamka coś takiego jak w drzwiach czy w klapie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł zamykający klapę elektryczną z pilota , zasada działania jest taka że otwieramy klapę tradycyjnie jak fabryka zamontowała czyli przytrzymujemy środkowy przycisk na pilocie i klapa się otwiera . Zamykanie odbywa się po naciśnięciu krótko na pilocie przycisk otwierania klapy czyli środkowy lub przyciskamy krótko przycisk dolny na pilocie czyli otwarcie auta . Po naciśnięciu przycisku górnego auto się zamknie ale klapa nie , trzeba po prostu nacisnąć krótko przycisk środkowy lub dolny . Nie da się zamknąć klapy z przycisku w drzwiach , tam było by trzeba zamontować przycisk dwustopniowy czyli taki np jak do otwierania i zamykania szyb . Oczywiście po zainstalowaniu modułu nie ma żadnych błędów po podłączeniu komputera :)

no dobra, ile ?? :D

ps a da rade zrobić tak zeby zamykanie było tylko przez przycisk klapy jednakowoż ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się tak , jak by się dało to by fabryka tak zrobiła , cena hmmm tak na szybko skalkulowane 150 zł z wysyłką przy wpłacie na konto , może być ?

..... w sumie chyba da się jednak tak podłączyć ale muszę po testować bo nie jestem pewien na 100% ,mogą się sygnały na canach nakładać , jutro sprawdzę bo dziś idę do pracy za chwile

Edytowane przez Love-AUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, bywały wersje z ele zamkiem schowka i obstawiam, że to od tego te dwa kabelki. ciekawe, czy da się zrobić w naszych :naughty:

Pewnie by się dało u nas podłaczyć tylko jaki ma sens zamykanie z automatu schowka jak auto się zamyka ... chyba ze zamykanie z otwartą szybą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, bywały wersje z ele zamkiem schowka i obstawiam, że to od tego te dwa kabelki. ciekawe, czy da się zrobić w naszych :naughty:

Pewnie by się dało u nas podłaczyć tylko jaki ma sens zamykanie z automatu schowka jak auto się zamyka ... chyba ze zamykanie z otwartą szybą.
to jest przeznaczone do samochodów cabrio gdzie zamykasz auto na parkingu a dach jest otwarty wtedy też blokuje schowek aby nikt tam nie zaczął grzebać , w naszych chyba nie ma sensu , możne fajne by to było jak by był jeszcze moduł domykania okien jak zacznie padać deszcz . Wtedy można by było autko zamąć z otwartymi oknami a jak zaczęło by padać to same by się zamkły Edytowane przez Love-AUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak! Ja poprosze rain closing. Ale ten modul do klapy tez super sprawa. Jak wyglada polaczenie? Pewnie trzeba sie dobrac do motorkow od klapy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się tak , jak by się dało to by fabryka tak zrobiła , cena hmmm tak na szybko skalkulowane 150 zł z wysyłką przy wpłacie na konto , może być ?

..... w sumie chyba da się jednak tak podłączyć ale muszę po testować bo nie jestem pewien na 100% ,mogą się sygnały na canach nakładać , jutro sprawdzę bo dziś idę do pracy za chwile

hehe to Polska pewnie że nie może :D za drogooo :D dużo za drogo :D

a tak serio zobacz czy jednak dałoby się tylko z przycisku klapy :D

i pogadamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...