Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam rolety prawej do Sedana może ktoś ma ???? Kupie lub wymienie za rolety do Avanta :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze mały zestaw pytań[emoji14]

Co jest najtrudniej wyrzec w b8 ? Pomijając ponoramiczny dach ;) są jakieś rzeczy które sprawiają dużo problemów i generują jakieś wielkie koszty ? Co lepiej żeby było w aucie juz w serii ? Dołożenia quattro to jest problem jakiś ? I jak silniki 2.0 tdi bo widzę ze są 140 i 170 km , który lepszy ? Przy okazji postawie browca ;)

wszystko zależy ile kasy się ma wszystko jest do zrobienia

wszystkie CR są prawie identyczne 120 czy 170 różnica w turbinie i sofcie 120 można zrobić 200KM I 170 też na 200KM

najtaniej żeby osiągnąć 200KM jest z 170 bo ni trzeb zmieniać turbo

Jeszcze mały zestaw pytań[emoji14]

Co jest najtrudniej wyrzec w b8 ? Pomijając ponoramiczny dach ;) są jakieś rzeczy które sprawiają dużo problemów i generują jakieś wielkie koszty ? Co lepiej żeby było w aucie juz w serii ? Dołożenia quattro to jest problem jakiś ? I jak silniki 2.0 tdi bo widzę ze są 140 i 170 km , który lepszy ? Przy okazji postawie browca ;)

klimatyzacje 3 strefy

mmi 3g+ (którego i tak nie bedziesz miał w przedlifcie)

Q nie dokładałem więc nie wiem ...

a tak to reszta raczej pikuś :)

dzięki Panowie , Krzysiek do Ciebie mam blisko to jak bym kupił b8 będziemy rezać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o czym należy pamiętać przy quattro, chodzi mi o wymiany itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są felgi z tytanu ?? :kox::kox::kox:

http://allegro.pl/kola-alufelgi-audi-rs4-lift-8k0-b8-2014-rok-20-i5818413667.html

Edytowane przez daniell-gda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ostatnio w rękach bardzo lekkie 16" kolor grafitowy. Bardzo popularny wzór. Gość miał dwa identyczne komplety z tym ze jedne srebrne kurewmie ciezkie, a drugie czarne czy grafitowe i chyba z 10kg lżejsze. Co to mogło być? Jakiś inny stop czy ki grzyb? Oba zestawy ori audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o czym należy pamiętać przy quattro, chodzi mi o wymiany itp.

W sporej ilości egzemplarzy po około 100 tys. km zaczyna pocić się łączenie skrzyni z wałem - kwestia uszczelniacza.

Generalnie wg. mojej wiedzy Quattro w A4 (Torsen) jest bezobsługowe (w przeciwieństwie np. do Haldexa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ostatnio w rękach bardzo lekkie 16" kolor grafitowy. Bardzo popularny wzór. Gość miał dwa identyczne komplety z tym ze jedne srebrne kurewmie ciezkie, a drugie czarne czy grafitowe i chyba z 10kg lżejsze. Co to mogło być? Jakiś inny stop czy ki grzyb? Oba zestawy ori audi.

Myślę że materiał z jakiego zostały zrobione.

tąpniete z LG F60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałbym czarny boczek w skórze pod pamięć+ wiązka fotela również pod pamięć. ktoś reflektuje? stan bardzo ładny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mały zestaw pytań[emoji14]

Co jest najtrudniej wyrzec w b8 ? Pomijając ponoramiczny dach ;) są jakieś rzeczy które sprawiają dużo problemów i generują jakieś wielkie koszty ? Co lepiej żeby było w aucie juz w serii ? Dołożenia quattro to jest problem jakiś ? I jak silniki 2.0 tdi bo widzę ze są 140 i 170 km , który lepszy ? Przy okazji postawie browca ;)

wszystko zależy ile kasy się ma wszystko jest do zrobienia

wszystkie CR są prawie identyczne 120 czy 170 różnica w turbinie i sofcie 120 można zrobić 200KM I 170 też na 200KM

najtaniej żeby osiągnąć 200KM jest z 170 bo ni trzeb zmieniać turbo

Dawid a np hamulcami się nie różnią te wersje silnikowe ? Bo widzę fajną B8 ale 140 konną :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3g_wtyki_1.png

Pany co to jest numer "1" ? Antena pod sima ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3g_wtyki_1.png

Pany co to jest numer "1" ? Antena pod sima ?

Na pewno antena a od czego nie wiem ;)

dzięki za te hamulce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może antena dab.... hamulce są moim zdaniem 314 i 320 ale mogę się mylić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3g_wtyki_1.png

Pany co to jest numer "1" ? Antena pod sima ?

Jest to wejscie pod antene dla jednostek z opcją SIM :wink:

*** SIM dla telefonu Audi z funkcją Bluetooth (opcja w MMI Navigation i MMI Navigation plus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem ;) Można tam podciągnąć antene z telefonu z podlokietnika jeżeli jest w ogóle dostępna taka przedłużka ? To to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tam podciągnąć antene z telefonu z podlokietnika jeżeli jest w ogóle dostępna taka przedłużka ? To to samo?

Jesli mamy taką jednostke w aucie ( opcja z mocowaniem w podłokietniku) to przewod idzie do wzmacniacza telefonu a potem do anteny na dachu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może antena dab.... hamulce są moim zdaniem 314 i 320 ale mogę się mylić :)

320 to chyba tylko w TFSI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem ;) Można tam podciągnąć antene z telefonu z podlokietnika jeżeli jest w ogóle dostępna taka przedłużka ? To to samo?

mozna. ja tak podpialem. kupilem sobie przedluzacz fakra, wypialem oryginalny kabel z podlokietnika, wpialem ten przedluzacz i puscilem do mmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tam podciągnąć antene z telefonu z podlokietnika jeżeli jest w ogóle dostępna taka przedłużka ? To to samo?

Jesli mamy taką jednostke w aucie ( opcja z mocowaniem w podłokietniku) to przewod idzie do wzmacniacza telefonu a potem do anteny na dachu :wink:

Tak myślałem ;) Można tam podciągnąć antene z telefonu z podlokietnika jeżeli jest w ogóle dostępna taka przedłużka ? To to samo?

mozna. ja tak podpialem. kupilem sobie przedluzacz fakra, wypialem oryginalny kabel z podlokietnika, wpialem ten przedluzacz i puscilem do mmi.

No to pięknie kolejne rzeczy odpadają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o czym należy pamiętać przy quattro, chodzi mi o wymiany itp.

W sporej ilości egzemplarzy po około 100 tys. km zaczyna pocić się łączenie skrzyni z wałem - kwestia uszczelniacza.

Generalnie wg. mojej wiedzy Quattro w A4 (Torsen) jest bezobsługowe (w przeciwieństwie np. do Haldexa).

No chodzi o A5 ale pewnie to to samo. Czyli ogólnie od czasu do czasu luknąć pod auto czy nic się nie poci. Może jakiś przegląd w Audi :/

3g_wtyki_1.png

Pany co to jest numer "1" ? Antena pod sima ?

Jest to wejscie pod antene dla jednostek z opcją SIM :wink:

*** SIM dla telefonu Audi z funkcją Bluetooth (opcja w MMI Navigation i MMI Navigation plus).

Mam takie cudo w podłokietniku ale brak telefonu :( idzie dokupić taki telefon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...