Jump to content

B8 TrOOOOp

Recommended Posts

Panowie, widze duzo rozbieznych opinii na temat przedow hamulcowych w oplocie (np. HEL).. macie u siebie? sprawdzaja sie?

• Replies 31.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• wrclaguna

2268

• Hohe

1704

• Gibons

1510

• mumen

995

Top Posters In This Topic

Sorry Panowie że tutaj ale na pewno więcej osób odczyta niż w innym dziale. Potrzebuje klona VCDS hex can najlepiej 15.7 w góre, ale sprawdzony. Gdyby ktoś miał namiary to proszę o PW

Panowie, widze duzo rozbieznych opinii na temat przedow hamulcowych w oplocie (np. HEL).. macie u siebie? sprawdzaja sie?

nie wiem jak w aucie, ale ja miałem w moto i różnica nieziemska w porównaniu do zwykłych przewodów.

posted from my phone

JA u Siebie wymieniałem przewody na Hel i w sumie jakiejś porażającej różnicy nie doznałem. Może ciut lepiej, Kwestia też dobrego odpowietrzenia ;P jak ktoś źle odpowietrzy to wtedy przewody są do d*py ;P

ja zalozylem u siebie i jestem bardzo zadowolony a roznica jest odczuwalna

wszystko zależy jakie zaciski mamy na przodzie zamontowane

bo czasami z tego co wiem nie można zakładać oplotu

Trzeba sprawdzić czy gdzieś nie będzie się załamywał. Zwykle jest to przód.

Szuka ktoś przednich wahaczy do B8 ?

Mam zdrowy komplet z 2.0tfsi po przelocie 37000mil

cvYpfzC.jpg

zamienił bym moje 19stki na jakieś inne 19 stki ;) zapraszam na PW jak ktoś by miał coś ciekawego ;)

cvYpfzC.jpg

zamienił bym moje 19stki na jakieś inne 19 stki ;) zapraszam na PW jak ktoś by miał coś ciekawego ;)

Mam takie same. Również wymienię lub sprzedam.

Ja założyłem u siebie Hela przy swapie hebli na S4 czy jest lepiej trudno powiedzieć może dlatego że sam swap hebli dużo zminił

Ja zmieniłem ori heble 313+300 na S5 przod 345mm i tyl 330mm, ale jakoś ogromnej zmiany nie odczulem. Plyn hamulcowy wymieniłem + odpowietrzenie. Mam w B7 przod 345mm i tyl ori 245mm i mam wrażenie ze w B7 lepiej mi hamuje. Nie wiem może hamuje b8 tak jak nalezy? Jak moge sprawdzic jakosc jamowania helbi czy wszystko dobrze pracuje?

jakie różnice są w poliftowym zderzaku s-line a zwykłym ? chodzi mi o przód ;)

Najprościej-zwykly ma okrągłą zaślepkę wkręcanego hol haka, a sline kwadratową. Tak samo z tylu;)

Najprościej-zwykly ma okrągłą zaślepkę wkręcanego hol haka, a sline kwadratową. Tak samo z tylu;)

A grill jest taki sam ?

ogolnie - tak. tutaj na fotce razem ze zderzakiem sline wrzucony jest grill z S4 - ale mozna bylo zostawic poprzedni grill

A za chwile znow bedzie mial jedno z najladniejszych na forum... chorerra :D

Oj do tego to bardzo daleko ;)

Na misce olejowej, w okolicach jednej ze śrub, pojawił mi się jakiś mały wyciek oleju. Zacząłem szukać uszczelki, ale ETKA mówi, że tam idzie pasta silikonowa. Tak ma być?

Hej Hej,

Mam prośbę czy rolety z aukcji są do sedana czy do avanta:

http://allegro.pl/audi-a4-8k-b8-tapicerka-drzwi-tyl-roletka-i5734730766.html

Pozdro

Wyglądają mi na Avanta :wink:

Avant - dzwonilem do sprzedającego, a duza jest roznica miedzy roletami avant i sedanem? bo do sedana bardzo ciezko mi znalezc jakiekolwiek wogole.

Nie daloby rady zamocowac z avanta do sedana?

Hej Hej,

Mam prośbę czy rolety z aukcji są do sedana czy do avanta:

http://allegro.pl/audi-a4-8k-b8-tapicerka-drzwi-tyl-roletka-i5734730766.html

Pozdro

Wyglądają mi na Avanta :wink:

Avant - dzwonilem do sprzedającego, a duza jest roznica miedzy roletami avant i sedanem? bo do sedana bardzo ciezko mi znalezc jakiekolwiek wogole.

Nie daloby rady zamocowac z avanta do sedana?

Niestety nie założysz z avanta do sedana, jest inny kształt siateczki. Bo boczek jest taki sam

tak szczerze mowiac to chyba z avanta do sedana podejda tylko beda brzydko wygladaly. z sedana do avanta nie podejda bo linia dachu w sedanie schodzi nizej niz w avancie i sie nie zapna.

Na misce olejowej, w okolicach jednej ze śrub, pojawił mi się jakiś mały wyciek oleju. Zacząłem szukać uszczelki, ale ETKA mówi, że tam idzie pasta silikonowa. Tak ma być?

Tak dokładnie ☺ Edited by Piotr1-72