Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Tomeks napisał:

https://pl.aliexpress.com/item/2-x-Error-Free-Super-Bright-White-LED-Bulbs-For-Backup-Reverse-Light-921-912-T15/32690053667.html?isOrigTitle=true

kuzwa,zamontowalem wlasnie te ledy do kierunkow i wstecznych i wywala blad wstecznego (wsadzilem tylko prawy),kierunki nie sa monitorowane?

 

To wyłącz diagnozę?

Kierunkowskazy raczej nigdy nie będą sypały błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

3 godziny temu, Tomeks napisał:

to,to ja wiem,pytam czy w B8 sa monitorowane kierunki,w B7 byly

Ja mam, przez jakiś czas jeździłem z uwalonym kierunkiem w lusterku i wywalało błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, JawoR36 napisał:

Ja mam, przez jakiś czas jeździłem z uwalonym kierunkiem w lusterku i wywalało błąd.

U mnie to samo, poki co nie musialem wymieniac zarowki od kierunkowskazu w lampach wiec nie wiem :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jeden led musi byc uwalony,skoro 4 takie same,w kierunkach nie powduja bledu,a we wstecznym tak,wsadze dzisiaj druga i zobacze,czy na prawym tez wywala bad 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę powiązania diagnozy między kierunkami a wstecznym.

Też miałem od początku ledy w kierunkach z przodu i z tyłu i nigdy błędem nie sypało. 

A we wstecznym sporo ludzi ma błąd - tam jest jakaś loteria,  bo niektórzy z tymi samym żarówkami mają błąd a inni nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie był bym wdzięczny jak byście rzucili okiem na ten temat:

proszę o pomoc..

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy sprzedający czasem nie cyknął fotki z jakiejś Q? :decayed:

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a5-coupe-2-0-tfsi-5-drzwiowy-ID6yNPVH.html#xtor=SEC-8

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, komoornik napisał:

Q3

No co się dziwcie...  jak my przeszczepiamy środki z polifta do przedlifta. Kierownice nie kierownice z TT... itp.

To co koleś nie mógł w A5 wymodzić środka np. Z Q3 ??? 

:grin::naughty::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polifcie dekory różnią się czymś od przedlifta?

 

 

 

Edytowane przez lcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lcu napisał:

W polifcie dekory różnią się czymś od przedlifta?

Niczym, poza dostępnymi wzorami

2 godziny temu, lcu napisał:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku wymieniłem  zwykłe fotele na Sline  materiałowo skórzane z boczkami, widzę że na moich boczkach rączki nie są skórzane a w innych kompletach widziałem rączki ze skóry ,czy to chodzi o rodzaj czy z jakiego roku fotele są a może inna przyczyna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skórzane rączki to był dodatkowy pakiet do dokupienia. W standardzie ich nie dawali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, edraven napisał:

Skórzane rączki to był dodatkowy pakiet do dokupienia. W standardzie ich nie dawali.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę doradźcie czy można przeszczepić fotele S-Line skórzane w miejsce szmacianych w A5 poliftowym z 2012 roku? Rozmawiałem telefonicznie z człowiekiem który wykonuje różne czary-mary z ochroną komponentu i powiedział, że nie zawsze jest możliwe dowolne przeszczepianie podzespołów.  W tym A5 do pełni szczęścia brakuje mi foteli PODGRZEWANYCH skórzanych/alcantara, tempomatu oraz podgrzewanych luster. Czy może się okazać że nie da się tych elementów wszczepić? Czy to raczej kwestia wymiany oprócz nich jeszcze innych podzespołów (jakiś sterowników itp.)?

Edytowane przez ygrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Tylko to powstrzymuje mnie przed zakupem tego auta. Wiem że to pierdoły, ale dokładnie tych rzeczy nie mam w mojej leciwej B5 i wydając tyle kasy miałbym trochę niesmak ;) 

PS.

...oprócz tempomatu który sobie wszczepiłem w B5, ale w B5 to była bułka z masłem w porównaniu do A4/A5 po 2011. Jak czytam wątki o modzeniu, to już się boję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wyrezano mi składane lustra.. wszystko fajnie, bajer, że hej ! Ale, ale.. czemu lusterka składają się po zamknięciu samochodu, a rozkładają dopiero po włączeniu zapłonu, a nie po otworzeniu samochodu? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...