Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] wymienione sprzęgło i inne części, biegi nie wchodzą...poratujcie!!


ssqo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem,że nikt już nie wie co to może być-ogólnie auto stoi od 2 tygodni w warsztacie...Otóż było tak ,że ni z tego ni z owego tak jakby wysprzęglik poszedł-typowe objawy;po wrzuceniu na jedynkę dalsze biegi nie wchodziły ,bo pedał sprzęgła nie odchodził,ale jakoś dało się jechać jak się człowiek trochę pomęczył :kwasny:Auto postawiłam do zaprzyjaźnionego mechanika,wymienił wysprzęglik,ale bez zmian i okazało sie ,że sprzęgło całe trzeba było wymienić,bo już prawie przecięło osłonę skrzyni biegów a potem doszła jeszcze pompa,która coś przepuszczała i dlatego nie odchodził pedał sprzęgła i to niby to miało być główną przyczyną awarii-mimo wszystko tak jakby nic to nie dało a jedynie sprawiło,że stanę się lżejsza o parę złotych....nadal nie wchodzą inne biegi jak 1iR...Poratujcie,błagam.........!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra może byś napisał co sądzisz o moim problemie z autem,bo mnie biała gorączka dopadła i w ogóle nie mam ochoty być chłostaną ;(a że jestem glupią babą i to moje 1 autko to sie nie znam za bardzo na tym... :confused4:

zapoznaj sie z regulaminem

To ostanie ostrzezenie, pozniej bedzie juz kropek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję...a tak poza tym to coś dziwnie warczy ale tak sucho przy ruszaniu-przynajmniej tak było jak jeszcze dało się nim ruszyć ;(tak jakby poduszek pod silnikiem nie było,ale są i dlatego trochę to dziwne...z czym może się to wiązać ewentualnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chyba ze skrzynią jeszcze wszystko ok, mech doszedł do wniosku,że poszczególne elementy nie pasują do siebie(nieodpowiednie zamienniki czy coś) i wymienia teraz sprzęgło na inne,podobno lepsze. Ogólnie to stwierdził,że przez takie kombinowane i źle dopasowane części to wszystko padło, podsumował to tak,że złożyli z byle czego oby tylko auto do Polski dojechało(bo oczywiście się okazało,że sprzęgło i inne części nie były oryginalne). Ok zobaczymy czy ta dzisiejsza wymiana coś da :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...