Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Zużyte szczotki wentylatora dmuchawy


slawekaudi

Rekomendowane odpowiedzi

witam. chcialbym kupic wlasnie te szczotki

i pytanie czy szczotki z tej aukcji beda pasować?

http://allegro.pl/szczotka-szczotki-dmuchawy-oryginal-bosch-8x9-i1808557211.html

dziękować[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 12:03_________________________________________________u mnie problem był wcześniej, ale jak lekko uderzyłem od strony pasazera reka to dmuchawa sie włączyła, teraz to juz nic, zero reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczotek jeszcze nie kupiłem,rozebralem dziś tą dmuchawe, przeczysciłem,złozyłem wszystko i działa:) bez zakupu nowych szczotek.

moge zrobic zdjecia i opis jak wszystko sie wyciąga, moze ktos nie wiem co i jak[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 20:43_________________________________________________wie ktoś gdzie w warszawie lub okolicy w sobote można kupic takie szczotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac majac juz wentylator na wierzchu i nie wymieniles szczotek... (no chyba ze byly w dobrym stanie to dopiero daje do myslenia) koszt szczotek to ok 20zl szkoda dwa razy roboty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były w dobrym stanie . jutro musze gdzies kupic w warszawie,ale nie wiem gdzie za bardzo[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 20:33_________________________________________________jeśli ktoś by chciał kupic takie szczotki 8x9x18 to są po 15 zl to sklep ten jest w pobliżu Górczewska 250a,warszawa , jest duży napis alternatory .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak się szczotki skończyły to po rozebraniu wirnik też był w kiepskim stanie i zamiast bawić się szczotkami kupiłem zamiennik za 130zł. Mogę z czystym sumieniem polecić, już ponad rok i śmiga aż miło :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...