Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Wymiana rozrządu


marcin1852

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo będę wymieniał rozrząd i moje pytanie jest następujące czy trzeba demontować jakieś elementy, które mogą przeszkadzać w dostaniu się do rozrządu, pytam się tak z ciekawości, bo interesuje mnie to czy jest przy tym dużo roboty? Aha i jeśli ktoś wie, jakie są koszta takiej wymiany to proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja ostatnio wymienialem rozrzad w swojej B5 1.8 i kolesie z warsztatuzrobili to bez rozbierania przodu. Normalnie zajeloby im to jeden dzien ale nie bylo czesci w sklepie wiec czekalem dwa dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja ostatnio wymienialem rozrzad w swojej B5 1.8 i kolesie z warsztatuzrobili to bez rozbierania przodu. Normalnie zajeloby im to jeden dzien ale nie bylo czesci w sklepie wiec czekalem dwa dni

No tak bo zakladaja specjalne sruby na ktorych odsuwaja caly przod i maja miejsce zeby sie dobrac do rozrzadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla wprawnego mechanika ktory wie co robi i zna sie na rzeczy , wymiana trwa ok 5 godzin z rozebraniem przodu, wiec nie jest to robota na caly dzien ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
Konieczna jest wymiana hydronapinacza????

No raczej tak... . Na takich rzeczach lepiej nie oszczędzać boto może pociągnąć za sobą brzemienne w skutkach efekty. Ja ostatnio wymieniałem rozrząd, hydronapinacz wyniósł mnie 280 zł, pasek chyba 70 zł, za rolkę nie pamiętam ile dałem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...