Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Może i macie racje chłopaki.....dobrej nowej lampy za taką kase to pewnie nie kupi...są one zrobione z chińskich komponentów to nie pociągną za długo......

Powiedzcie tylko ile musze dać za takie lampy po 2 liftingu z białym clearem oczywiście w idealnym stanie ewentualnie nowe.

Hugo czekam na te fotki tych lexusów jestem bardzo ciekawy jak to wygląda po zimie.....

:D

[ Dodano: 2006-04-01, 17:59 ]

Zapomniałem się jeszcze zapytać które roczniki miały te lampy po 2 lifcie......żeby mi pasowały bez przerabiania :?: :?: :?:

[ Dodano: 2006-04-01, 18:03 ]

Jak nie będzie problemu to jeszcze proszę o link ze zdjęciami takich lamp bo znalazłem coś takiego ale nie wiem czy to te: http://www.allegro.pl/item94966039_new_audi_a4_94_01_super_clear_red_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roczniki miały te lampy po 2 lifcie......żeby mi pasowały bez przerabiania :?: :?: :?:

97-98 pierwszy lift

99-01 drugi lift i piękne czerwone tylnie lampy z białym clearem http://cgi.ebay.de/Audi-A4-B5-Rueckleuchten-Klarglas-Heckleuchten-Rot-Weiss_W0QQitemZ8050284049QQcategoryZ57323QQrdZ1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki....... teraz sobie coś takiego poszukam...........Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ledy??

czerwone

srebrne

czarne

ja jestem za takimi. nie widzialem jeszcze takich w polsce a ledy sa zajo i zajo mocno swieca!! moj kumpel ma w 206tce ledy i daja po oczach jak zachamuje ze łuuuuuuhuu:)

Jak założysz ładny wzór i dopasujesz pod kolor auta to będzie gitara.....Wiadomo że ledy to już nowa technologia i świecą dużo lepiej niż tradycyne żarówki. Niedługo większość aut będzie na ledach seryjnie wychodziła......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam raczej obojetny stosunek do lexusow, w sumie dosyc ladnie wygladaja ale tylko niektore, bo beznadziejne sa jak patrzylem na allegro takie gdzie jest masa kolek upchnetych na sile. Ja osobiscie jednak chyle sie ku wlasnie tym lampom po drugim lifcie. Autentycznie tyl samochodu wyglada na znacznie nowszy. Generalnie jestem przeciwnikiem lamp z pomaranczowymi elementami, ktore , ze tak sie wyraze, ni w piz*e ni w oko, nie pasuja do koloru karoserii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie, czy mozna w polsce tylne lampy przyciemniac w autach ?? ( sprayem do tego przeznaczonym ) , sam o tym jeszcze nie myslalem ale brat chce sobie przyciemnic w aucie .... :mrgreen:

Kiedys w uniaku przyciemnialem lampy sprayem. Instrukcja mowila o trzch warstwach, ale mnie bylo malo i zrobilem 5 warstw. Wtedy to mi sie podobalo (uniak byl fioletowy), ale pozniej zaczalem sie bac, ze ktos mi garaz z tylka zrobi. Udalo sie to przypadkowo zmyc - po prostu mylem auto karsherem. - Ogolnie to byl jeden z bledow mlodosci :mrgreen:

Co do leksusow - wg mnie nieladnie to wyglada. Tym bardziej smiac mi sie chce z takich co leksusy zakladaja i na deklach jezdza itp... (bez urazy, to tylko moj gust)

Ja na swojej bryce mam klosze z pierwszego faceliftingu.

[ Dodano: 2006-04-15, 16:25 ]

Oo faktyczniie, te sa niezle. Ale czy beda pasowaly do srebrnego..? Zrob jakis VT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie takie sa najlepsze oczywiscie jak dla mnie, prawie jak seria, ale w tym przypadku prawie nie robi wielkiej roznicy, bo te lampy bardziej mi sie podobaja niz oryginaly, i nie sa nawet takie drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do srebrnej mysle ze bedzie pasowac, czerwona jest lampa i biale migacze i wsteczny, wiec ok, wszystko ladnie powinno wygladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też planuje zakup takich są podobne do tych po lifcie a mam czarną brykę to będzie pasować......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z platnoscia przez ebay ?? Nie ma u nich czegos takiego jak "pobranie" , tylko czeki pieniezne itp ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z platnoscia przez ebay ?? Nie ma u nich czegos takiego jak "pobranie" , tylko czeki pieniezne itp ??

:arrow: http://e-platnosci.23.pl/aukcje.htm#platnosci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w swoim audi takie lexusowe swiatełka, "wojtas-audi" obejrzyj sobie te światelka moze zmienisz zdanie: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=93064821, bo ja akurat takie mam (tylko bez tego chromu) i kazdy ogląda, podziwia i pyta gdzie takie można kupić :D , bo się podobają. A w przyszłości chce do kompletu kupić przednie takie jak tu: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=94272213 ...

Pozdrawiam nawet tych co im sie niepodobaja takie swiatela 8)

Ogólnie wszystkich pozdrawiam :D

Czarne lexy zawitały również w moim aucie, chociaż przyznam szczerze, że w przyszłości planuję je zmienić na te po drugim lifcie ;) Zakładałem je w czasach, gdy to jeszcze było modne, no i cenowo mnie skusiły bo miałem okazję wziąść nówki za 200zł :P Teraz mam mieszane uczucia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...