Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle osób jeździ i jest git więc nie będzie problemu ;) Napewno musi być OK !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Lexy sa nie za ładne...znam tylko jedne ktore sa nawet :smile: ale ja szukam lampek po 2 lifcie i jak by mial ktos do sprzedania to chetnie bym kupil oczywiscie za przystepna cena :grin: :smile: ale najpierw musze stare pogonic ale z tym to no problem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze stare pogonic ale z tym to no problem

Tak sadzisz ?? No zalezy za ile chcesz pogonic, ale malo kto jak kupuje to kupuje stare :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzam wykonac taki numer :grin: daje kolesiowi na gieldzie stare doplacam i biore te po 2 lifcie :grin: mysle ze ze 100-150mu wystarczy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzam wykonac taki numer daje kolesiowi na gieldzie stare doplacam i biore te po 2 lifcie mysle ze ze 100-150mu wystarczy

Ale co doplaty 150 ?? Watpie, Niektorzy nie chca brac wogole tych lamp bo nie schodza, a jak biora to 100 za 2 i wtedy musisz doplacic z 200-250 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie czy ja wiem czy nie schodza...moze i tak ale jak ma np.koles autko po malej stluczce tylka to mu to obojetnie jakie wezmie :lol: mam na mysli goscia ktory tylko jezdzi a4 ale nic przy niej nie robi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie czy ja wiem czy nie schodza...moze i tak ale jak ma np.koles autko po malej stluczce tylka to mu to obojetnie jakie wezmie :lol: mam na mysli goscia ktory tylko jezdzi a4 ale nic przy niej nie robi :grin:

No jak Ci sie trafi tak to gratuluje i zazdroszcze, sam bym wymienil swoje doplacajac i wziasc te po lifcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z soczewkami tak zrobilem :grin: dalem stare ale doplacilem 350zl ale lampki super Valeo :grin: a nie jakas podroba :grin: ale mysle ze w 200powinienem sie zmiescic z tymi na tyl :grin: a Ty jakie masz lampki przod i tyl?? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty jakie masz lampki przod i tyl??

Oryginalne jakie byly przod zwykle, tyl tez - rocznik 96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz mi powiedzcie w jakich modelach wychodziły lampki przednie BOSCH z halogenem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz mi powiedzcie w jakich modelach wychodziły lampki przednie BOSCH z halogenem
Prawdopodobnie od 97lub 98 przed tym valeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szewczenko7, specjalnie nie pisałem swojego rocznika bo mam '96 i nie mówcie, że było walone i ma te lampy a nie H4, bo halogeny mam seryjnie wyprowadzone :) Więc wnioskuję, że tak wyszło z fabryki ;) Poza tym widziałem już w niejednej '96...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem '96 i miałem Valeo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie w a4-ce posiadam takie:

5eb9af5497396ff4.jpg

to chyba po 2 facelifcie wg. mnie bomba :mrgreen: seryjne sa najlepsze ;) po co wioche robic z samochodu i lexusy zakladac, wogole mi sie nie podobaja takie swiatla :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lnn, Twoje lampki z tyłu sa po pierwszym lifcie a nie po drugim 2 lif byl po 99rok :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...