Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

lnn, Twoje lampki z tyłu sa po pierwszym lifcie a nie po drugim 2 lif byl po 99rok :smile:

niemozliwe bo jak pisze

roczniki miały te lampy po 2 lifcie......żeby mi pasowały bez przerabiania :?: :?: :?:

97-98 pierwszy lift

99-01 drugi lift i piękne czerwone tylnie lampy z białym clearem http://cgi.ebay.de/Audi-A4-B5-Rueckleuchten-Klarglas-Heckleuchten-Rot-Weiss_W0QQitemZ8050284049QQcategoryZ57323QQrdZ1QQcmdZViewItem

to wychodzi na to ze sa po II bo widac ze sa identyko, w tych I-wszych wsteczny byl o jeden wyzej a jeden czerwony nizej z tego co zauwazylem.

lampy%20tylne%20facelift.jpg

tak jak tu widac, 1 od lewej ma wsteczny tak jakby 2 czerwone od dolu segmenty, a po II lifcie ma tylko jeden czerwony segment od dolu (ten po prawej)

http://members.lycos.co.uk/audiupl2/audi1/lampy%20tylne%20facelift.jpg

Są to te w ciemnym A4, w przeciwieństwie do srebrnego, które ma lampy po pierwszym lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w srebrnym a4 to lampki po 1 lifcie a w granatowym po 2 i nad czym tu myslec jeszcze :mrgreen: a Ty inn jak masz autko z 96chyba jak dobrze pamietam to masz po 1 lifcie lamki noo chyba ze przerabiales :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty inn jak masz autko z 96chyba jak dobrze pamietam to masz po 1 lifcie lamki noo chyba ze przerabiales

Jak ma 96 to wogole ma przed liftem , chyba ze zmieniane lampy byly .

8053183241ai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w srebrnym a4 to lampki po 1 lifcie a w granatowym po 2 i nad czym tu myslec jeszcze :mrgreen: a Ty inn jak masz autko z 96chyba jak dobrze pamietam to masz po 1 lifcie lamki noo chyba ze przerabiales :smile:

nie przerabialem :P a mam auto z 98 :P

[ Dodano: 2006-06-05, 05:11 ]

no po ktorym to jest lifcie? :P

b5ba1ec52c98c7ee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szewczenko7, kolega chyba raczej prosił o wskazanie z którego rocznika są lampy z fotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega chyba raczej prosił o wskazanie z którego rocznika są lampy z fotki
Inn napisal ze ma autko z 98r jak dobrze doczytalem a lampki sa po pierwszym lifcie :smile: :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega chyba raczej prosił o wskazanie z którego rocznika są lampy z fotki
Inn napisal ze ma autko z 98r jak dobrze doczytalem a lampki sa po pierwszym lifcie :smile: :grin:

No tak na logikę idąc to tak, ale ja w kombi nie odróżniam 1 i 2 liftu :P Poza tym sugerując się rokiem nie można stwierdzić czy to 1 czy 2 lift ;) Bo lampy mogły być już kiedyś przekładane ;) Może małe porównanie foto jak wygląda 1 i 2 lift w Avant i będzie po sprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 avant wychodzil z tasmy w 96r. do roku 99 dostawal lampy jakie ma kolega Inn a w 99 inne tzn.wsteczny byl clear zaraz wstawie zdjecie :grin:

[ Dodano: 2006-06-05, 11:38 ]

tu masz zdjecia a4 po 99

[ Dodano: 2006-06-05, 11:42 ]

cos mi nie wyszlo :neutral: traviz daj email przesle Ci zdjecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega chyba raczej prosił o wskazanie z którego rocznika są lampy z fotki
Inn napisal ze ma autko z 98r jak dobrze doczytalem a lampki sa po pierwszym lifcie :smile: :grin:

No tak na logikę idąc to tak, ale ja w kombi nie odróżniam 1 i 2 liftu :P Poza tym sugerując się rokiem nie można stwierdzić czy to 1 czy 2 lift ;) Bo lampy mogły być już kiedyś przekładane ;) Może małe porównanie foto jak wygląda 1 i 2 lift w Avant i będzie po sprawie ;)

hehe bo ja szedlem analogia z sedanow :P i myslalem ze to liczy sie segment wstecznego swiatla :P bo jest o jedno miejsce przesuniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, teraz mam dylemat... Mogę mieć nowe, fabryczne lampy po pierwszym liftingu, prosto z Niemiec za €80 już razem z wysyłką. Teraz pozostaje pytanie: Warto ? Czy już bezwzględnie szukać tych po drugim lifcie ? Bo te nowsze jest ciężej znaleźć w dobrej cenie, niestety... Widziałem na allegro nówki po pierwszym lifcie za 250zł/szt, więc idąc tym tropem się opłaca... a lampki po drugim ciężko mi jakoś znaleźć w tej cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę mieć nowe, fabryczne lampy po pierwszym liftingu, prosto z Niemiec za €80 już razem z wysyłką.

No ja bym bral po pierwszym lifcie tez sa fajne. A skad taka dobra cena, masz kogos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę mieć nowe, fabryczne lampy po pierwszym liftingu, prosto z Niemiec za €80 już razem z wysyłką.

No ja bym bral po pierwszym lifcie tez sa fajne. A skad taka dobra cena, masz kogos ?

Cholera, wiedziałem że z tymi lampkami jest coś nie tak... Kolesia dorwałem na eBay.de, a że ja niemieckiego nie znam wogóle gadałem z nim po angielsku, ale on nie wiedział jak się pisze/mówi "jak nowe" to pisał/mówił nowe... Dopiero jak się już wahałem nad kupnem postanowiłem dać treść niemiecką do przetłumaczenia siostrze i wyszło, że lampy są "wie neu" czyt. "jak nowe" czyli jednym słowem używki... Ba no i co... szkoda :( Chyba będę szukał innych, może z czasem znajdę po drugim lifcie, bo nie ukrywam, że są dużo ładniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem wczoraj A4ke z lampami z tyłu po drugim lifcie no i fajnie wyglądały ale nie widze dużej róznicy w lampach po 1 i 2 lifcie :) tylko wsteczny jest jedno niżej i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie tak...nie wiem dlaczego, ale po 2 wygladaja duzo lepiej, az chcialem zrobic z kolega test: moje po 2 fota i z jego po 1 fota...na kolorach "LANDRYNA" :lol: znaczy pistacja i bordo.

Chyba ze ktos ma bordowa autko z lampa po 2 lifcie to wrzuce po1 i porownamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2 typy lexow do a4 i tylko i wylacznie takie moglbym do mojej wrzucic (podobaja mi sie nawet bardziej niz te po 1. i po 2. lifcie - tylko mnie nie bijcie :D )

http://allegro.pl/item107245646_audi_a4_diodowe_led_firmy_fk_super_cena_.html

http://allegro.pl/item107946921_lampy_lexus_led_audi_a4_bialo_czerwone_hit_hit_.html

te pierwsze podobaja mi sie bardziej, ale zamienilbym ten srebrny pasek z diodami na czerwony.

niestety ja musze wybierac - jazda czy przerobki. wybralem jazde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pierwsze podobaja mi sie bardziej, ale zamienilbym ten srebrny pasek z diodami na czerwony.

niestety ja musze wybierac - jazda czy przerobki. wybralem jazde

_________________

To mi sie bardziej podobaja te po 1 i 2 lifcie, no ewentualnie te cleary ktore ma QUBABa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...