Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Kazor ma super soczewy a i ten algel look poprostu piekne i super swieca

osobiscie mi sie nie podobaja angel rings osobiscie mam soczewki ktore byly montowane seryjnie (valeo)i jestem bardzo zadowolony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazor ma super soczewy a i ten algel look poprostu piekne i super swieca

No tez mi sie nie podobaja Angel eyes - wszedzie ale nie do audi :mrgreen: Soczewki duzo lepsze ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angel eyes te lampy tylko w bmw fajnie wygladaja bo tam to juz seria i dosyc przyzwoicie w golfie III sie prezentuja ale do a4 tylko seria soczewka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja popre Szewczenko bo ma racje w 100%. :mrgreen: Po pierwsze nie preferuje jakis podrobek jak TYC czy DEPO, a po drogie to z Audi robic BMW to beszczeszczenie. :twisted:

Moze chlopaki zaczniecie zakladac te znaczki ala Mercedes. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce byc nie wporzadku ale...te angel ring ta sa lampy kiepskiej jakosci np.depo czy tyc ktore po 1 miesiacu juz paruja takze jestem zdania ze seria jest najlepsza :mrgreen: orginal to orginal :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szewczenko7, no tu masz chyba racje z tym parowaniem...u kezora 1 parowala

te angel ring ta sa lampy kiepskiej jakosci

kurcze no nie wiem...zalezy pod jakim wzgledem...porownywalismy oswietlenie drogi i powiem Ci ze moje swiecily duzo gozej...moze jakies inne zarowki zaloze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze no nie wiem...zalezy pod jakim wzgledem...porownywalismy oswietlenie drogi i powiem Ci ze moje swiecily duzo gozej...moze jakies inne zarowki zaloze

a Ty masz soczewki :?: jak kupiles auto to juz chyba miales co nie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja popre Szewczenko bo ma racje w 100%. Po pierwsze nie preferuje jakis podrobek jak TYC czy DEPO, a po drogie to z Audi robic BMW to beszczeszczenie.

Moze chlopaki zaczniecie zakladac te znaczki ala Mercedes.

Niewiem, a czym sie roznia Keżora od tych z allegro ? Jedyny ich plus to to ze nie trzeba rezac :mrgreen: Ale reflektory soczewkowe ktore sa na allegro sa poprosu cudne a Angel Eyes to BMW :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zamiar założyć do swojej S4 diodowe lampy (pięknie świecą) ponieważ dlatego że niestety mam starszy model.Gdybym miał z modelu od '99r., pewnie bym się nie zdecycował.Zdjęcie poniżej.

Pozdro DSCF0408.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zamiar założyć do swojej S4 diodowe lampy (pięknie świecą) ponieważ dlatego że niestety mam starszy model.Gdybym miał z modelu od '99r., pewnie bym się nie zdecycował.Zdjęcie poniżej.

Pozdro Obrazek

a co tam sie z tym przodem autka dzieje ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...