Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] PROBLEM Z CENTRALNYM! kto bedzie wiedzial o co chodzi?


kubanet

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich forumowiczow i prosze o pomoc!

Mam problem z centralnym zamkiem- otwiera sie z pilota ale nie zamyka. Z kluczyka otwiera i zamyka bez zadnego problemu. Przeczytałem juz wiele postow dotyczacych CENTRALNEGO ale nie znalazłem rozwiazania mojego problemu. Tak wiec jezeli ktos bedzie sie orientowal w tym temacie serdecznie prosze o pomoc.

pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz drugi pilot,jak tak to sprobuj,jesli masz tylko jeden to moze sie cos z przyciskiem stalo,jakis syf pod gumka moze jest przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co najważniejsze, mówisz o orginalnym pilocie czy masz dokładany alarm? Jak dokładany to jaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a weź spróbuj przytrzymać przycisk od pilota dłużej czy wtedy zamknie tak z 6 sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

To nie jest oryginalny alarm. Na pilocie jeden przycisk otwiera i zamyka a ,że otwieranie działa to chyba z przyciskiem jest ok. Próbowałem też przytrzymać troche dłużej ale nie poskutkowało.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbój odpiąć centralke i później podepnij może pomoże może niema gdzieś styku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawialbym na to ,ze cos sie dzieje z jakims podzespolem w centralce,jesli sie otwiera i zamyka z klucza to by oznaczalo,ze alarm jest ok i napiecie dochodzi

,wiec pilotem mozna tylko otworzyc , jak alarm jest uzbrojony i jest w nim napiecie , a jesli jest w stanie spoczynku nie mozna zamknac, mozesz sie poradzic jakiegos elektronika czy moglby sprawdzic napiecie w poszczegolnych podzespolach ,a moze jest gdzies zwara po drodze z sensora do centralki i poprostu alarm poprzez to nie pozwala sie uzbroic pilotem , tak czy inaczej musi byc gosciu ze sprzetem w aucie i to sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest oryginalny alarm.

Niektórzy producenci stosują opcję która nie pozwala zamknąć auta (zazbroić alarmu) przy słabej baterii w pilocie. Spróbuj wymienić baterię lub użyć drugiego pilota (jeżeli posiadasz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...