[B5 AFF] Czemu pod kontrolkami nic się nie pokazuje?

lisek311

No dobra jeśli twierdzicie jesli mam climatronic i czujnik mam a mówicie że nie będzie mi pokazywało gdyz mam licznik inny to do czego ten czujnik bdzie jesli nigdzie mi nie wyswietla jesli np czujnik jest walniety to co wtedy bedzie sie swiecic czy nic nie bedzie?

Do tego żeby klima dobrze działała. Musisz mieć czujnik temp. zew. jak masz klimetronik bo musi wiedzieć klima ile powietrza wpuścić do środka i czy ewentualnie je podgrzać czy schłodzić żeby utrzymać daną temp. wewnątrz auta :gwizdanie:

lisek311 wyciąg sobie wskazniki (5min roboty) i będziesz wszystko wiedział ja wyciąglem i mam zaślepke a tez mam dosyć wyposazoną wersje . poprostu zalezy od wersji A4

Tosik ja mam 1995 rocznik a mam kontrolke orginalnie od pozycyjnych poprostu zalezy jak się im uwidziało w fabryce :decayed:

Tosik[/color][/b] ja mam 1995 rocznik a mam kontrolke orginalnie od pozycyjnych poprostu zalezy jak się im uwidziało w fabryce :decayed

Ale bardzo mało jest aut które mają świecącą się kontrolkę świateł mijania, a po 2 lifcie każdy miał.

moze ktos ci poprostu dolozyl, zobacz czy masz ori instalacje przy tek kontrloce

o rozbiórce zegarów jest tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3925.0

a tu jak zrobić ori termometr http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8481.0

Witam a więc tak jak mówiliście zaślepka tam jest temat uważam do zamknięcia.Jeszcze jedno co znalazłem a właściwie nie znalazłem brak wzmacniacza co uniemożliwia mi gre tylnych głośników.[br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 06:23 _________________________________________________Po wyciągnięciu licznika i sprawdzeniu czy mam wyswietlacz od termometru znikly mi na licznik z kilometrami cxzy jakaś wsuwka mi sie wysuneła? czy jak to jest podłączone?

masz moze jakis sposób po nie mogę kabli odpiac od licznika

[br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 11:48 _________________________________________________czyli nie rozkręcać licznik w sense nie otwieranie go zarówki są do wyjecia bez wyciągania licznika.Mi chodzi o podświetlenie od kilometrów nie widzę ile ma przejechane wiesz tam żaden kabel z zewnatrz do tego nie idzie może to jest jakaś dioda na płycie?

żeby odlączyć kostki to najpierw trzeba jakimś małym śrubokręcikiem wyciągnąć zatrzaski (te coś na kostce w innym kolorze) I musisz sprawdzić która to żarówka, sie nie sugeruj zabardzo bliskością jej położenia do tego wyświetlacza bo np ta co podświetla wskazówkę, jest daleko odsunięta