Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka żarówka w bocznym kierunku


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jaka jest żarówka w bocznym kierunku , zakupiłem sobie białe kierunki boczne i chce dokupić żaróweczki takie żeby były białe ,a mrygały na pomarańczowo ale niewiem jaka tam jest ta żarówka a niechce tego demontować dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaróweczka jast W5W, jak zmieniałem na czarne to kupiłem WY5W czyli pomarańczowe, ale do białych migaczy to ciężko ci bedzie znaleźć takie białe które będą świecić na pomarańczowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białych migaczy to ciężko ci bedzie znaleźć takie białe które będą świecić na pomarańczowo

Tak właśnie szukam i chyba nici z tego będą do przednich kierunków to takie są.

A masz może jakąś fotke takiej żarówki, czy to są takie żarówki beż oprawki , całe szklane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bocznych kierunkow to ja zakupilem cleary biale takie ze sa zakryte i nie widac zarowki a w komplecie mialem pomaranczowe zaróweczki efekt bomba 8)

Brat wyjecie bocznego kierunku to kwestia 1 minuty i nie trzeba zdjec robić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bocznych kierunkow to ja zakupilem cleary biale takie ze sa zakryte i nie widac zarowki a w komplecie mialem pomaranczowe zaróweczki efekt bomba 8)

Brat wyjecie bocznego kierunku to kwestia 1 minuty i nie trzeba zdjec robić :wink:

Wszystko sie zgadza tylko zabardzo mi się niechce lecieć 1,5km do garażu teraz żeby zobaczyć jaka tam jest żarówka , a szukam sobie właśnie teraz w necie takich żaróweczek coby je zakupić , a niechce kupic a później się okaże że to nie to. :wink:

P.S. Juz sobie znalażłem w necie także zdjęcie nieaktualne. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bocznych kierunkow to ja zakupilem cleary biale takie ze sa zakryte i nie widac zarowki a w komplecie mialem pomaranczowe zaróweczki efekt bomba 8)

Brat wyjecie bocznego kierunku to kwestia 1 minuty i nie trzeba zdjec robić :wink:

no widzisz nie dokońca, u mnie jeden migacz wyszedł bez problemu a do drugiego dobierałem się od środka, ale zajeło mi to nie wiecej niż 5 min :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bocznych kierunkow to ja zakupilem cleary biale takie ze sa zakryte i nie widac zarowki a w komplecie mialem pomaranczowe zaróweczki efekt bomba 8)

Brat wyjecie bocznego kierunku to kwestia 1 minuty i nie trzeba zdjec robić :wink:

no widzisz nie dokońca, u mnie jeden migacz wyszedł bez problemu a do drugiego dobierałem się od środka, ale zajeło mi to nie wiecej niż 5 min :mrgreen: :mrgreen:

W takim razie przepraszam za wprowadzenie kolegi w blad czasowy mi to tyle zajelo teraz jak mam wprawe to 30 sekund :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kieruneczki załozone , zaróweczka poszła pomarańczowa bo innych niema ale wcale jej niewidać z białego kierunku myślałem że będzie gorzej. Ale musze tu wtrącic pare słów co do wykonania tych białych kierunków poprostu kaszanka do potęgi jak zwykle potwierdza się zasada że to co polskie to gorszego chyba niema. Włożyłem żaróweczke, wkładam kierunek zaskoczył na zatrzasku ale patrze a on sobie lata , prawie mogłem go obrucic doookoła straszne , musiałem kombinować żeby je ulokować jak należy ale udało się i wygląda fajnie. Dzieki wszystkim. Temat uważam za zamknięty.

P.S. A chciałem tylko dodać ,może komuś sie przyda że zatrzask w bocznym kierunku znajduje sie od przodu samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie dokladnie kupiles kierunki masz moze linka bo na moje nie moge narzekac pasuja idealnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie dokladnie kupiles kierunki masz moze linka bo na moje nie moge narzekac pasuja idealnie :D

Kupiłem od forumowicza ale tak ogólnie kierunek ok ale za krótki zatrzask i lołce. Ale sprawa została prosto załatwiona i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepiej sciagnac te kierunki boczne ?? Probowalem podwazyc ale boje sie ze porysuje lakier ??

Płaski śrubokręt opatrzony w kawałek szmatki i od strony świateł podważ wciśnij zatrzask i powinien wyskoczyć jak se neda to musisz od wewnątrz kombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o takich kierunkach bocznych ? Widziałem takie na Allegro za 85zł :/ Licytowałem w pewnej aukcji tak dla jaj od złotówki i zapomniałem o nich na śmierć, a wczoraj przyszedł mi mail, że wygrałem aukcję - za 35zł :twisted:

Obecnie mam białe-dymione i zastanawiam się czy te cleary będą komponować się z kolorem auta. W przyszłości planuję dorzucić trochę chromu i soczewki - więc uważam, że razem może to ciekawie wyglądać ;) A co WY na to ?

111358728

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traviz te kierunki to jakaś porażka.Widziałem je w A4 na żywo i wyglada paskudnie.Jakieś napompowane takie.Parują strasznie.Nie polecam.Kup zwykłe białe i będzie zdecydowanie ładniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o dymionych kierunkach będą pasowały do granatowego auta

http://www.allegro.pl/item111989883_migacz_kierunkowskaz_bok_audi_a3_a4_a8_dym_komplet.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... zobaczymy na miejscu - wykonanie na fotkach też jest wątpliwe, ale jak już pisałem licytowałem dla jaj i w sumie to jakbym sprzedawał to napewno nie stracę ;)

Może ktoś ma założone i się pochwali ? :mrgreen:

Radek321, ja mam teraz takie na aucie ;) Myślę, że są oki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr1602, Tak się właśnie znajduje okazje na Allegro ;) Hehe

Powiedziałem sobie, że więcej jak 35 nie dam i gdyby mnie przelicytowali odpuściłbym, a to :shock: WYGRAŁEM :D

http://allegro.pl/item111358728_kierunki_boczne_audi_a3_a4_clear_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...