Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szukam felg 16" do mojej B7 jakie doradzicie do 2000zł


rancher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Jestem na kupnie felg 16" do mojej audiB7 cena do 2000zł, koniecznie musza byc 16" zebym nie musiał kupować nowych opon. (No chyba ze ktos ma 17" z oponami ktore sie mieszcza w mojej cenie) Jezeli macie jakies wzory lub propozycje albo jesli ktos z was ma do sprzedania to bardzo o odpowiedz. Z gory dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2000zł kupisz fele z oponami..i nie baw się w 16" bo będzie kiepsko wyglądało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj te oponki, i kup sobie 17 z oponami, w 2500zł powinienes sie zmiescic z calkiem ladnym felunkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie 17 od rs4 ..chociaż i one wyglądają na maławe w a4 b7... :confused4: taką fure masz a na jakis 16 chcesz jezdzic :) , ale za 2 tys bedzie ciezko..radze poprzeglądać allegro i być ostrożnym przy kupnie używanych komplecików

93783053ib9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zapodać 18-nastki :kox: :kox: :kox: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17" to minimum w b7, dobrze ci radze. Na 16" to paździoch straszny będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady, oponki w mojej b7 maja 1500km przejechane sa jak nowe i martwi mnie ze sprzedam je za pare groszy, dlatego chce narazie kupic 16" i wsadzic opony seryjne, a dopiero za jakis rok moze dwa kupic 17" moze 18" :evil: i sprzedac cały komplet 16".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady, oponki w mojej b7 maja 1500km przejechane sa jak nowe i martwi mnie ze sprzedam je za pare groszy, dlatego chce narazie kupic 16" i wsadzic opony seryjne, a dopiero za jakis rok moze dwa kupic 17" moze 18" :evil: i sprzedac cały komplet 16".

Ja tak zrobiłem. Rok temu kupiłem 16" od nowego A6 i nowe opony. Po sezonie wiedziałem już że to był błąd i obecnie skompletowałem sobie ori 17" i kolejny komplet nowych opon (stare koła sprzedałem na allegro 2 tyg. temu). Jeszcze nie założyłem tych 17" a.............. już myślę o 18". Czy ja jestem normalny?! :kox: Nie powielaj moich błędów :th: :th: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...