Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon Bixenon skretny nie skrętne Lampy


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

a co z pinem 3 ze zwyklej lampy?? bo nie widze w rozpisce a mi zostal biedaczek:decayed:

Montowałeś skrętne czy zwykłe?

zwykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekładka z lampy zwykłej na xenonową:

Zwykła = Xenon

jeden do jeden:

5 - 5

6 - 6

7 - 7

9 - 9

10 - 10

zmiany:

8 - 12

11 - dodatkowe podłączenie do J519 (moduł centralnej) do (T32 szara kostka w centralnej)

- (lewa - do pinu 21 kostka T32b21)

- (prawa - do pinu 22 kostka T32b21)

brakuje pin 3 -14:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R lub mk4 lub djim, możecie konkretnie podać które kabelki i z których wtyczek należy przełożyć/dołożyć? Jestem w trakcie rzeźbienia skrętnego ksenonu do bi, lampy założone, sterownik założony, wtyczka do sterownika założona, światła działają, ale opadły na sam dół i wyświetla błąd na zegarach (przekreślona żarówka). Studiuję te schematy, ale nie jestem w stanie ich rozczytać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory panowie ze odgrzewam troszke ale pytanko

Ma ktos moze schemat na rysunku ho nr szczerze nie mowia mi nic zadarmo a chodzi o to by kupic 2 wtyki piny I zrobic sobie taka przejsciowke

Wysłane z mojego LT26i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi ci o piny to potrzebne ci są takie:

Konektor pin złącza VW AUDI OPEL MAN F150 10szt (2943128039) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Konektor pin złącza VW AUDI F280 0,5-1,0mm2 10szt (2943138641) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Konektor pin złącza VW AUDI OPEL MAN M150 16szt (2943138673) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Te dwa ostatnie można znaleźć z większym przekrojem.

---------- Post dopisany 23-01-2013 at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany 22-01-2013 at 13:29 ----------

Jestem w trakcie rezania bixenonów, zbieram graty mam już zderzak ze spryskami oraz reflektory skrętne:banan:, mam więc pytanko czy można sprawnie się poruszać autem po podłączeniu tylko samych bixenonów skrętnych bez podłączenia ich do modułu regulacji świateł i bez czujników poziomowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przed jazdą sprawdź wysokość świecenia lamp by nie oślepiać innych i żebyś miał prawidłowo oświetlona drogę. Pamiętaj też przed połączeniem nowych lamp zmienić kodowanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki:hi:

---------- Post dopisany 01-02-2013 at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2013 at 12:04 ----------

Z racji że ostatnio uruchomiłem u siebie z pomocą kolegi djim bixeno skrętny, pragnę podzielić się z wami informacjami na co zwrócić uwagę przy zakupie lamp i jak to działa.

Co nam będzie potrzebne:

- odpowiednie lampy 8E0 941 029/030 z końcówkami AF / BB / BP

a z takim numerkiem też mogą być 8E0 941 003 BP i 8E0 941 004 BP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 pinów mniejszych i 5 większych?

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

porównywałem ze schematem i piny się zgadzają, a etka pokazuje ze zmieniają się na 8E0 941 029/030 BP, więc chyba powinny być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie

po zamontowaniu bixów mam kłopot a mianowicie jak zakoduje na 21 lub 41 światła do jazdy dziennej się nie uruchamiają za to słychać silniczki w lampach a jak przełącze na światła mijania xenon się zapala

jak zakoduje 31 nie uruchamiają się do jazdy dziennej i silniczków nie słychać

pozdrawiam i proszę o wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie

po zamontowaniu bixów mam kłopot a mianowicie jak zakoduje na 21 lub 41 światła do jazdy dziennej się nie uruchamiają za to słychać silniczki w lampach a jak przełącze na światła mijania xenon się zapala

jak zakoduje 31 nie uruchamiają się do jazdy dziennej i silniczków nie słychać

pozdrawiam i proszę o wskazówki

21- światła do jazdy dziennej z przodu

41- światła do jazdy dziennej z przodu i z tyłu

31- xenon bez świateł do jazdy dziennej

ja nie wiem z czym masz problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamer mozesz podac nr do ciebie?

Wysłane z mojego LT26i

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------

A więc tak po rozmowie ze sprzedawcą adapterów ze zwykłych lamp na bixenon dowiedział się że nie wszystkie audi idzie załatwić sprawe adapterem poradził by domontować zwykły przekaźnik.

Mam pytanie czy takie rzeczy ktoś robił już?

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

wygląda mi to tak jak zakoduje na 21 lub 41 z dziennymi na przodzie to uruchamiają się silniczki samo poziomowania w lampie, podczas gdy w adaptacjach to wyłączę to przestają buczeć. Teraz pytanie skoro innym użytkownikom na przejściówkach wszystko trybi może źle piny są po prowadzone

mógłby mi ktoś sprawdzić w tym adapterze do czego idą mu poszczególne piny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad jestes Pw, moim zdaniem cos z adapterami. Takich przypadkow nie mialem ze silniczki. Masz sterownik i czujniki poziomowania ?. Żarowki 21 watt sprawne. z tylu lampy działaja na zmiane kodowania ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djim witaj dostajesz odemnie wiadomości? bo coś chyba nie dochodzą

podaj nr na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a czy jest możliwość uruchomienia bi-ksenonu skrętnego bez czujników poziomowania? Tzn. chciałbym żeby skręcanie działało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a czy jest możliwość uruchomienia bi-ksenonu skrętnego bez czujników poziomowania? Tzn. chciałbym żeby skręcanie działało :)

Takie rzeczy to tylko w erze :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...