Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon Bixenon skretny nie skrętne Lampy


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy wrzucając skrętne Bi w Exeo ST , schemat będzie identyczny jak dla Audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jest możliwość podłączenia lamp bixenonowych bez przeciągania żadnych przewodów tylko podmiany kabli przy wtyczce żeby np swiecił tylko xenon lub ustawić światła do jazdy dziennych? Mam w tej chwili auto u mechanika i jest ściągnięty przedni zderzak. Niestety mam zbitą lampe halogenową i wymieniłbym bym od razu na bixenony,  chciałbym zeby mechanik tylko to złożył a resztę podłączenia zrobił bym już sam po domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wr0clawianin napisał:

 Jest możliwość podłączenia lamp bixenonowych bez przeciągania żadnych przewodów tylko podmiany kabli przy wtyczce żeby np swiecił tylko xenon lub ustawić światła do jazdy dziennych? Mam w tej chwili auto u mechanika i jest ściągnięty przedni zderzak. Niestety mam zbitą lampe halogenową i wymieniłbym bym od razu na bixenony,  chciałbym zeby mechanik tylko to złożył a resztę podłączenia zrobił bym już sam po domem.

kostki trzeba zmienić, ewentualnie mam gotowe adaptery plug&play na stanie, zostanie Ci tylko przeciągnięcie przewodów do MCE i przekodowanie na BIXy. jak zainteresowany to uderz na PW, dogramy szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2017 o 18:09, koloboro napisał:

 Masz Pan i porównuj. Nikt za Ciebie tej roboty nie zrobi :)

pdfy.rar

Dzięki, są różnice jak widać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie przetwornic. Czy muszę kupić przetwornice 8E0 941 329 oraz 8E0 941 329 A, czy podejdą dwie o takim samym numerze?

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podpowie któryś z kolegów jakie ma być kodowanie w 55 xsenon .Sterownik mam  z a6 c6. Wywala mi blad 01042.Pewnie kodowanie trzeba zmienić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zmieniłam front z B6 na B7 z adaptacyjnymi światłami.
Czy ktoś pomyślnie zaprogramował moduł 4F0 907 357 na klaster B6 RB4?
Myślę, że to powinno działać, ponieważ B6 ma ten sam "drive CAN high" i "drive CAN low" 12; 13 styków w złączu T32a (zielony), który łączy moduł AFS.
Proszę dać mi znać, jeśli to się uda. Dziękuję Ci!
przepraszam za mojego polskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaki nr tych czuników poziomowania przednich i tylnych bo na aukcjach są jakieś inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaki nr tych czuników poziomowania przednich i tylnych bo na aukcjach są jakieś inne
Masz na pierwszej stronie, wystarczy poczytać zamiast się cały czas pytać.

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Chcę zmienić mój bix na bix skretny... dobrze rozumiem że muszę wymienić lampy i przetwornice? I bo troszkę się gubię a nie ma już schematu wtyczek.....muszę dołożyć jakieś przewody do kostki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Chcę zmienić mój bix na bix skretny... dobrze rozumiem że muszę wymienić lampy i przetwornice? I bo troszkę się gubię a nie ma już schematu wtyczek.....muszę dołożyć jakieś przewody do kostki?
Lampy + przetwornice + moduł + drobna zmiana w instalacji. Kabli nie trzeba dokładać.

Wysłane z 1+3T

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, H4mm3R napisał:

Lampy + przetwornice + moduł + drobna zmiana w instalacji. Kabli nie trzeba dokładać.

Wysłane z 1+3T
 

Dziękuję za odpowiedź Tomku! A czy trzeba jakis czujnik skrętu pod kierownice? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tazzi napisał:

Dziękuję za odpowiedź Tomku! A czy trzeba jakis czujnik skrętu pod kierownice? 

Przecież masz fabrycznie zamontowany, chyba nie czytałeś tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, H4mm3R napisał:

Przecież masz fabrycznie zamontowany, chyba nie czytałeś tematu. 

Przepraszam teraz na spokojnie jeszcze raz na to popatrzałem i jest jak mówisz. Dziękuję za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na pierwszej stronie, wystarczy poczytać zamiast się cały czas pytać.

Wysłane z OP3T


Nie miej mnie za ignoranta [emoji28], przeczytałem prawie cały temat tylko z tego co patrzyłem na Allegro te czujniki maja różne nr-y, tzn przykładowo jest aukcja z opisem „czujnik poziomowania a4 b7” a w aukcji widać na zdjęciu ze jest inny nr niż ten z tematu, dlatego pytam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie miej mnie za ignoranta [emoji28], przeczytałem prawie cały temat tylko z tego co patrzyłem na Allegro te czujniki maja różne nr-y, tzn przykładowo jest aukcja z opisem „czujnik poziomowania a4 b7” a w aukcji widać na zdjęciu ze jest inny nr niż ten z tematu, dlatego pytam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To zapytaj sprzedawcę co sprzedaje, bo to że czujnik wygląda tak samo, a np. pochodzi z A6 to nie będzie działać. Musi się numer zgadzać i tyle.

Wysłane z 1+3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2018 o 07:40, H4mm3R napisał:

To zapytaj sprzedawcę co sprzedaje, bo to że czujnik wygląda tak samo, a np. pochodzi z A6 to nie będzie działać. Musi się numer zgadzać i tyle.

Wysłane z 1+3T
 

Ważne info !!!

W końcu doszedłem skąd ten zamęt z numerami. Większość sprzedawców bierze nr części z elementu elektrycznego czujnika a nr całego czujnika patrząc na ETKE jest wybity na metalowej części mocowanej do wahacza. Wreszcie udało mi się to tego dojść :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ostatnia kwestia, ktoś może wie ile m przewodów potrzeba tak na oko ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...