Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon Bixenon skretny nie skrętne Lampy


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z Gdańska i właśnie zrobiłem u siebie w b6 całe poziomowanie i bixy więc jak coś mogę ogarnąć. Pisz PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Odgrzeję kotleta . Mam zwykłe lampy h7 . Kupiłem lampy bix skrętny . Kupiłem gotowe wiązki pod poziomowanie i adaptery od lamp . Czy coś poza czujnikami poziomu i sterownikiem jest mi jeszcze potrzebne ? Poniżej linki do wiązek .Pozdrawiam 

ALLEGRO.PL
ALLEGRO.PL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetwornice do lamp skrętnych, jeżeli nie były w komplecie z lampami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prawie wszystko ogarnięte . Został mi tylko przedni czujnik poziomu założyć bo kupiłem wadliwy . Chciałem sprawdzić jak działa skręt w lampach a tu lipa na kanale 20 i wpisaniu 1 zero reakcji a lampy 100%skrętne . Czy to przez to że nie ma przedniego czujnika i nie kalibrowałem poziomu auta ? Bo resztę w sterowniku i licznikach zakodowane . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz błędy (a musisz mieć bo masz tylko 1 czujnik) skręt nie będzie działał. Dodatkowo musi być przeprowadzona kalibracja. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z włącznikiem drl muszę dodawać kable dodatkowe czy coś jeszcze kodować . Schematy z pierwszej strony są nie aktywne .

IMG20210724134536_00.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba przerobić instalacje.

Jutro Ci wrzucę schematy pod B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Tak trzeba przerobić instalacje.

Jutro Ci wrzucę schematy pod B7.

Ok. Będę czekał  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pliku z H7 na stronie 8 masz wypowadzenia przełącznika regulacji świateł (H7) / CLH

Audi A4 B7 - Lampy H7.pdf

w pliku z Xenonem na stronie 6 masz wyprowadzenia przełącznika DRL / CLH

Audi A4 B7 - Xenon.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę wystarczyło by z włącznika drl pin nr 3 podpiąć pod pin 30 szarej kostki . Poprawcie mnie jeśli się mylę . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może dostępne schematy podłączenia albo rozpiskę pinów zwykłej lampy h7 oraz bixenonów nie skrętnych, bo zakupiłem takowe lampy, nowe wtyczki i musiałbym przerobić instalacje z góry dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zakupiłeś? Lampę H7 czy Bixenon? Co chcesz przerabiać z H7 na Bix czy odwrotnie? Wszystkie potrzebne schematy są w tym wątku. Trzeba tylko od początku poszukać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Muskel1 napisał:

Co zakupiłeś? Lampę H7 czy Bixenon? Co chcesz przerabiać z H7 na Bix czy odwrotnie? Wszystkie potrzebne schematy są w tym wątku. Trzeba tylko od początku poszukać. 

Oryginalnie miałem lampy h7, teraz zakupiłem nowe lampy bixenon z przetwornicami itd i chce przerobić z zwykłej lampy h7 na bixa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz kilka postów wyżej są dodane schematy pod h7 i xenon tam powinno wszystko być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, po Zmianie lamp z h7 na bixenon po zakodowaniu wszystko gra swieci jak należy ale wywala mi błąd na fisie od przeciwmgielnych mimo że świecą za to w vcds pisze że błąd  02745/6 żarówka do świateł jazdy dziennej  przerwa/zwarcie z plusem a na fisie błąd od przeciwmgielnych o co tu chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może rozpiskę jak powinny być podłączone silniczki do wtyczki lamp? Bixenon nieskrętny, silniczki 4pinowe. W silniczku mała białą kostka, oznaczenia ST, 2, 3, 4, 5, idą do wtyczki lamp pod 1, 2, 3, 4. Czy powinno być st->1, 2->2, 3->3, 4->4 czy jakoś inaczej? Nie da się zrobić adaptacji samopoziomu,

wywala błędy: 

01539 005 (wiadomo - brak adaptacji),

01534 010 (lewa lampa zwara lub przerwa),

01535 010 (prawa lampa zwara lub przerwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...