Skocz do zawartości
IGNOROWANY

NAVI-NAVI-NAWI


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, :D dziś widziałem nawigację w radioodtwarzaczu :shock: . Podobno "mówi"w kilku językach i pokazuje strzłkami gdzie jechać na wyświetlaczu :o . Może ktoś wie czy jest to godne zainteresowania :roll: bo ja nie mam o tym zielonego pojęcia :mrgreen: . Czy jest to warte 500 zł. :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem w takiej navi nie latają mapy Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat bawiłem sie Blaupunktem nie pamietam modelu ale działało to całkiem fajnie mapa Polski była radio gada i pokazuje znaki jak jechać . Jeśli masz takie radio z anteną gps i z kablami to jest całkiem niezła cena :)

http://allegro.pl/item94620335_blaupunkt_travel_pilot_amsterdam_nav35e_1_mies_gwa.html

http://allegro.pl/item95008818_jvc_kd_nx901_navi_mp3_dvd_200gb_okazja_nowy_.html :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat do Blaupunkta map polski jest od pyty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu teraz jest w Niemczech, jak wróci cyknę zdjęcia to je wkleję :) , bo nawet nie pamiętam firmy i może wezmę na próbę :?: . Póki co dzięki za odzew. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. w Audi A6 z 1999 roku jest navigacja pomiędzy zegarami strzałkowa która się nazywa BNS 3.X , ale w innych bywają BNS 4.X różnią się tym że ta druga ma "jedną nóźkę bardziej" i dlatego chodzi Blaupunkt Travelpilot DX , i tu własnie jest problem bo to dwie rózne navi i w tej pierwszej na pewno ta płyta chodzić nie będzie , chyba że z wymianą 3/4 instalacji navi w Audi a polskiego lektora mozna dograc osobno - mogę podać nick gościa a Allegro co zjadł na tym zęby :)) tak że jak chcesz mieć navi działające w polsce kup sobie 1DIN lub kolor ( tylko też uważaj na wersje bo są dwa typy ). I też różnią się tym że "jedna ma jedną nóżkę bardziej" Zdecydowana większość przerabia na kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie proście kupić palmtopa i auto mape albo Tom toma i do domu można zabrać.

Jasne ze prościej np. to drugie tyle ze to ciagłe zabieranie no i CD-DVD tam nie odtworzy

ale własciwie to po co komu ta navi?? bo mnie nie potrzebna a kupiłem bo mi się podobała i ze wzgledu właśnie na ten ekranik i podłaczenie DVD no i ze radio ma wmontowane oraz oryginalnie podświetlona - płytę od navi zapuszczem raczej w opcji ' mapa+kompas' zeby widzieć dokładnie moją pozycję na trasie oraz żeby w nocy przy zoomie na 50 metrów widać było gdzie jest zakręt - tzn. jak daleko i w którą stronę - to jest dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...