Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] wtrysk sterująncy


dziuniek

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanie jeżeli miałem błąd na vagu 00542 g80[ czujnik uniesienia igły] prawdopodobnie jest to wtrysk sterujący :thumbdown:

bo wczoraj miałem awarie audi stanęło tak jak by paliwo nie dochodziło i nie mogłem już dalej odpalić

to może być efekt tego wtrysku sterującego czy padła pompa wtrysku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziunek nie chcę Cię straszyć ale:

- u siebie z rozwalonym wtryskiem sterującym jeżdziłem bez prawie żadnych problemów dość długo

- koleżanka w 1.9 tdi z rozwalonym wtryskiem jeżdziła też dość długo tyle że strasznie hałasował silnik - normalnie traktor

Mogła się zapowietrzyć pompa, przewody paliwowe albo sama pompa paść czego oczywiście Ci nie życzę. Najpierw posprawdzaj wszystko a później ewentualnie zmianiaj. Może u Ciebie błąd z g80 uniemożliwia pracę silnika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi sie wydaje ze to może pompa wtryskowa przed stanięciem auta objawy silnika były takie

czułem na pedale gazu drgania silnika i drżał cały silnik delikatnie a potem mi staną i zapaliły sie wszystkie kontrolki probowałem go jeszcze odpalić ale za trzecim razem zapalił w tedy dałem pedał gazu w podłogę obroty były 1200 max i zgasł

i dale już nie odpalił jutro wale do warsztatu na vaga i będzie jasne :( a jak to pompa to już nie wiem co zrobić

kupić używana czy nową ale a ciekawe ile kosztuje pompa wtryskowa nowa może jakiś zamiennik nie oryginał

bo nie mogę z należ w internecie nowych pomp wtryskowych tylko są same używane :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nowa to tylko w ASO ale zaplacisz tyle co 1l4 samochodu,spokojnie poczekaj z tym do rozebrania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba to jednak pompa wtryskowa wszystkie czujniki ok przewody też ale jest słabe ciśnienie

na pompie coś słabo podaje paliwo niby leci ale nie tak jak powiano być wtryski też są ok [br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 19:42 _________________________________________________ wyszło że jednak uszczelniacz [symering] na pompie poszedł i pompa wtrysku łapała lewe powietrze :kwasny:[br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 09:17 _________________________________________________siemka

furka naprawiona wyszło do wymieniany w pompie symering i zaworek robił pompę serwis boscha koszt cały z wszystkim wyniosło mnie 1700 zł gwarancja na pompę jest 2 lata teraz śmiga furka :evil: pozdrawiam dziuniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...