Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wykorzystanie uchwytu w tunelu pod adapter coolman


robaq

Rekomendowane odpowiedzi

no kiera trzyma poziom.... :gwizdanie:powiem tak-tez poogladalem trochu na youtube filmikow z RNS-E w roli glownej-i...i RNS-E obslugiwany raczkami to jedynie 10% tego co to moze.prawdziwa frajda jest wtedy jak wszystko idzie glosem bez dotykania przycichow,no jeszcze dorzucmy tuner tv ,dvd,playa i nie trzeba wychodzic z domu :polew:.peweien minus to tradycyjne traktowanie nas-Polakow- jako buraczanego narodu i brak naszego lektora...ale mozna porozwijac sie obslugujac RNS-E po np. wlosku :hi:

Malik jak bedziesz zbywal swoja kiere daj cyne

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tradycyjne traktowanie nas-Polakow- jako buraczanego narodu

Po prostu za mały rynek żeby opłacało się robić lokalizację. Czysta kalkulacja.

Ja i tak wolę słuchać pani z pięknym brytyjskim akcentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu za mały rynek żeby opłacało się robić lokalizację. Czysta kalkulacja.

Ja i tak wolę słuchać pani z pięknym brytyjskim akcentem.

audi sprzedalo w polsce w 2007 3523 auta(zrodlo samar)-niech bedzie,ze srednia wartosc to okolo 150tys/na auto(mysle,ze i tak za mala) to zatem daje nam to 525 milionow!!!obrotu ile zysku???mysle,ze nie malo-zatem czy to w dalszym ciagu jest maly rynek zeby zaprogramowac i wgrac RAZ!!! lektora i polski jezyk....

pomysl kupujesz A8 za dajmy na to 400tys i kolo Ci po niemiecku gada...lekka zenada jak dla mnie za ta monete,ze podejscie do klienta ze strony koncernu...

a co do sluchani pani z brytyjskim akcentem :gwizdanie:-ja slucham tej ztyrolskim i tez nie narzekam...ale zawsze moze byc milej...

pozdro

p.s.mysle, ze i tak niezle juz zjechalismy z tematu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik, czy coś więcej wiadomo na temat innego systemu (2 poziomy) odpalania airbagów w B7 ?

Amerykańce doszli w końcu do wniosku, że będzie "wsio w pariadkie " ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku, Niestety ani amerykanie ani hiszpanie nie gwrantują czy modyfikacje w kostce dadzą taki efekt, że przy zderzeniu odpalą się 2 poziomy ani czy poduszka wogóle odpali :) Żaden z rezaczy po prostu nie chciał poświęcić poduchy i czujnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik przez Ciebie też zacząłem szukać takiej kiery a już sobie obiecywałem że ni chu... nic nie pakuję w auto :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zwiał mi piękny komplecik (kiera + puducha) na ebay.com za 315GBP. Trzeba szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrva kupiłem! Mam lekki dysonans pozakupowy ze względu na zapłaconą cenę :kwasny:

Ale ten widok uleczy wszystkie rany:

TTMFSWInstalled06-vi.jpg?1186968536

Montaż już wkrótce. Czekam tylko na reszte gratów (taśma, komputer z b7 i jakieś przejściówki). Wg. kolesi, którzy to robili wszystko powinno działać OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czy to teraz robic takie rzeczy to :) warto :)

jak masz zupełnie inne plany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód zostaje w rodzinie :kox: teraz szef rezania szuka takiej kiery :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrva kupiłem! Mam lekki dysonans pozakupowy ze względu na zapłaconą cenę :kwasny:

Ale ten widok uleczy wszystkie rany:

TTMFSWInstalled06-vi.jpg?1186968536

Montaż już wkrótce. Czekam tylko na reszte gratów (taśma, komputer z b7 i jakieś przejściówki). Wg. kolesi, którzy to robili wszystko powinno działać OK.

Znasz juz pelna funkcjonalnosc ori zestawu w b6 RNS-E,BT i kiera multifuncyjna?

Za duzo sleczenia nad tym tekstem po angielsku z linka a i tak malo z tego wiem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Qbas77

właśnie kupiłem Nokię 6230i do swojego zestawu w A4 (taki mam adapter), wkładam telefon i ładuje się, pokazuje się samochodzik na wyświetlaczu, ale zestaw głośnomówiący nie działa, jak coś nacisnę to A4 gada coś po niemiecku (nie wiem jeszcze czy da się to zmienić na ang lub pol). Jest gdzieś instrukcja jak skonfigurować A4 i Nokię żeby działały? Może jakieś wskazówki dostanę :)

[br]Dopisany: 25 Lipiec 2008, 20:53 _________________________________________________Qbass77

jak zmieniłeś niemca na panią z brytyjskim akcentem? Nie cierpię niemieckiego! Mam A4 z 2005 roku, model 2006.

Pomóżcie, bo znów serwis mnie skroi za naciśnięcie czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Qbas77

właśnie kupiłem Nokię 6230i do swojego zestawu w A4 (taki mam adapter), wkładam telefon i ładuje się, pokazuje się samochodzik na wyświetlaczu, ale zestaw głośnomówiący nie działa, jak coś nacisnę to A4 gada coś po niemiecku (nie wiem jeszcze czy da się to zmienić na ang lub pol). Jest gdzieś instrukcja jak skonfigurować A4 i Nokię żeby działały? Może jakieś wskazówki dostanę :)

[br]Dopisany: 25 Lipiec 2008, 20:53 _________________________________________________Qbass77

jak zmieniłeś niemca na panią z brytyjskim akcentem? Nie cierpię niemieckiego! Mam A4 z 2005 roku, model 2006.

Pomóżcie, bo znów serwis mnie skroi za naciśnięcie czegoś.

zeby zmienic jezyk gadki musisz miec vaga ale nie tego za 100 zl ktory dziala w b6.U ciebie to juz kwestia ok 400 zl chyba ze znajdziesz kogos z forum kto mieszka blisko i ma takiego vaga jaki bedzie dzialal w twoim b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki HiRide za odpowiedź.

W końcu uruchomiłem zestaw głośnomówiący - trywialna sprawa, styki muszą być czyste. Zdjąłem adapter 6230 i przetarłem palcem złotawe styki na przystawce i adapterze, założyłem i działa wszystko - super sprawa!

Dla potomnych, samochodzik pokazywał się po włożeniu komórki w swoje miejsce, potem włączało się ładowanie komórki i samochodzik znikał (ma być cały czas widoczny). Widocznie większy pobór mocy przy słabym kontakcie dawał taki efekt.

Został tylko ten niemiecki.

MIŁOŚNICY AUDI ZE ŚLĄSKA - MA KTOŚ Z WAS TAKIEGO WAGA JAK PISZE KOLEGA HiRide?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dla ciakawostki napuisze ze po zmianie jezyka z niemieckiego na angielski z akcentem GB wybieram funkcje telefonowania glosowo ale w momencie kiedy wybieram glosowo numer jest wielki problem z liczba 3.Komputer rozumie ladnie wszystkie polecenia jakie mowie ale nie rozumie liczby 3.Kolega tez do niej gadal ale na 10 prob moze 2 sa udane :polew: zmienie jeszcze na akcent US ktory nie jest tak wyrazny jak gb niestety ale moze to pomoze :mysli:

jak aktywowac wybieranie glosowe funkcji navigacji,cd i radia ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...