Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Słabo kręci (raczej nie aku).


estepe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znow mam problem z moim a4. Słabo kreci rozrusznikiem, wczesniej bylo zupelnie inaczej, dodam ze odpala bez problemu ale trzeba dluzej przytrzymac zaplon. Martwi mnie to bardzo poniewaz wczesniej bylo ok, dodam ze podejrzewam ze ubywa mi wody w wyrownawczym od chlodnicy oraz pojawia sie "pikanie" 3 krotne oraz zapala sie kontrolka abs (na sekundke) oraz awarii hamulcy( wiem co to znaczy) po przekreceniu kluczyka w 2 pozycje i dopiero odpaleniu, gdy juz zapali to nic sie nie swieci i nie pika ogulnie jest ok. Gdy odpalam odrazu tzn. z pozycji 1 na 3 to nic nie pika i jest git. Hmm napewno musze kupic VAG-a, kurcze ale tez laptopa, ale moze cos poradzicie zeby sprawdzic to bez kompa. Pozdrawiam i dzieki wielkie. Aha i najwazniejsze sprawdzilem aku tak ze podlaczylem na krotko kablami do aku drugiego samochodu i odpala tak samo, jak by mial jakis opor, wiec to raczej nie akumulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale gdyby szczotki padly to by krecil luzno i z pewnym charakterystycznym odglosem. Dzis uzylem 2 kluczyk zapasowy poniewaz gdy jechalem stary kluczyk zamykal mi wszystkie drzwi. Z 2 kluczykiem bylo lepiej ale tez juz pozniej wymiękal, moze to imobilajzer odcina prad i uzbraja audi? Aha i zablokowal mi kluczyk tak ze go wyjac nie moglem :wallbash: Albo cos zamoklo ostatnio ostro pada, moze komp? Ehh juz sily nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany jak narazie :) Po wizycie w warsztacie i sprawdzeniu Vagiem nie wykazal zadnych bledow, ladowanie tez ok. Przyczyną był akumulator który wykluczylem odrazu, neistety blednie. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...