Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Problem z parktronikiem


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z parktronikiem po dzisiejszej przygodzie tzn. facetka wjechała mi w tył mojej audiczki. Zdjęcia i więcej info tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227254.0

Mianowicie parktronik cały czas piszczy a dioda na wyłączniku mruga. Jak myślicie, co sie mogło stać?? czujnik będzie do wymiany??

Idzie się dostać do tego czujnika bez ściągania zderzaka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie jest uszkodzony albo jakieś odłamki lakieru dostały sie wte szparki w czujniku i wystarczy go oczyścić a jak nie to go tylko wymienić[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 21:08_________________________________________________wydaje mi się że ten stary, możesz go wydłubać odpiąć od wtyczki a nowy tylko podpiąć i wcisnąć w gniazdo powinno być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś zdjęcia z linku?? Tam nawet nie ma żadnych opiłków lakieru, czujnik nawet nie jest przerysowany, jedyna opcją nie działania może być jedynie wstrząs jaki był przy uderzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącz parktronic i przyłóż ucho do czujników, jak będą ładnie "cykały" to to oznacza że działają jeśli jeden nie cyka lub cyka powoli to oznacza że czujnik nie działa, Jeśli chodzi o wymianę to mi się udało włożyć ręke między belke a zderzak i wypiąłem ten czujnik ale to jest trudne i wymaga trochę gimnastyki :wallbash:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc wsteczny i ucho do czujnika. jak nie cyka czujnik albo wiazka walnięta. zwalaj zderzak przemien czujki i sprawdzisz. jak bedzie cykac w tym gniezdzie to czujka do wymiany. ciesz sie ze ci w przód nie wiechała tam jest duzo wiecej roboty :polew:

zajrzyj pod spód podejrzewam ze pozaginala ci belke która przydało by sie przy okazji wymienic. moze ona rozwalila ci czujke lub wiazke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...